Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamciow    85

Witam :) Jestem na dobrej drodze kupna tej oto ładowarki, ładowarka w stanie bdb, wszystko pięknie działa, ale jest jeden problem. Podczas testu ładowarki, gdy bawiłem się poziomowaniem, a siłownik doszedł do końca, blokował się. Gdy chciałem wrócić, ramka pozostawała w miejscu, ładowarka czuła opór, i delikatnie ruszało się całe ramie. Czy to coś poważnego ? Wydaje mi się że blokowała się tylko sekcja przechyłu, tylko w krańcowych pozycjach :)

Wiem że popełniam błędy ale dopiero się uczę..

wojtek15    7

miałem te badziewie .nie polecam ! Miałem Lm 410 i lm 430 i najlepsze co w niej jest to tylko silnik reszta to podróbka

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Domelek12
      Witam,
      Jestem zainteresowany kupnem New Holland T4.80F , czy ktoś słyszał jakieś opinie na temat tego ciągnika? Potrzebowałbym pomocy użytkowników New Holland aby doradzili jaką skrzynie wybrać do tego ciągnika czy  Shuttle Command z pełzakami,czy Powershutte z pełzakami, która będzię lepsza? Dodam że będzie pracował z ładowaczem. Jakiej firmy wybrać ładowacz do tego ciągnika?
    • Przez latka890098
      Orientuje się ktoś jakie są teraz ceny żywca za byka LM? (Województwo Lubelskie)
    • Przez dario1601
      koledzy posiadacze nh tm czy macie swoje ciagniki pokręcone na pompie wtryskowej jesli tak to prosil bym o opinie i ewentualnie kto wam robil taki zabieg. 
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez zetorr6441
      Witam
      latem kupilem nh 8360, ciagnik wydaje sie byc w perfekcyjnym stanie na liczniku ma 8600 godzin tyl opony orginal przod prawie nowy na zaczepach widac ze malo uzywany, biegi podnosnik wom wszystko elegancko chodzi i ogolnie igla, ale juz w momencie kupna uslyszalem jakby cos stukalo ,sprzedawca twierdzil ze to blotniki przednie taki odglos wydaja. zrobilem 200mth i nic nie wyszlo ale te stuki dalej slychac na malych jak i na duzych obrotach do tego kopci w ciezkiej robocie jak i przy zmianie biegow dajac gazu. 
      dalem pompe do regeneracji i kupilem nowe wtryski kopcia juz nie widac ale stuki dalej sa , czy ktos moze mi doradzic co to moze byc?
      Mozna niby silnik dac do naprawy ale nikt gwarancji nie da ze stuki znikna a koszty poniose i to niepotrzebnie