News
PaweLis

ROZSIEWACZ agro tom RNH XL 1800 opini

Polecane posty

grzen    188

mam jego kuzyna 800l sprawuje się tak sobie jest jeszcze na gwaranci i wytopiło mi tuleiki plastikowe i czasem podczas rozsiewania zaczyna huczeć z nawozów to siałem tylko npk no i pare ton wapna saletre dopiero na wiosne.jak sieje npk to mam wrażenie jak by granule wyprzedzały traktor jak popatrze w bok a wapno to poprostu wyprzedza traktor niewiem dlaczego łapatki przestawiałem i nić to nie dało może dla tego że wapna sporo szło na apatki bo siałem około 600kg na h [w granulacie oczywiście]

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Deutz-Fahr-Team-18
      Witam. Jestem zainteresowany kupnem takiego rozsiewacza lecz chciał bym zaczerpnąć opinii użytkowników posiadających  taki rozsiewacz

Czy sieją one lepiej od normalnych rozsiewaczy talerzowych czy gorzej ?

Jakie są ich plusy i minusy ? 

Czy opłaca się kupić używany w dobrym stanie czy lepiej nowy ?

Z góry dzięki za pomoc .Pozdrawiam

• Przez Pietras892
      Sprzedam rozsiewacz Lely Centerliner SL
      2200l dwu talerzowy
      wysiew do 36m.
      hydrauliczne zastawianie i regulacja poziomu
      rok produkcji 2001
      nie wypracowany w dobrym stanie
      nie malowany
      nie używany w polsce
      cena 6300zł do niewielkiej negocjacji

• Przez Tomek__
      Jestem w trakcie remontu rozsiewacza nawozu kuhn ZSA 800 z1993r dokladniej to przekladni ma ktoś może katalog części? I przy okazji jakieś opinie o nim bo dopiero go kupiłem i mniej wiecej jak go ustawiacie do rozsiewania? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.