News
Rolnik117

Valtra T 133-Ciągnik dusi się w pługu

Polecane posty

Rolnik117    1

Mam problem z nowo kupioną Valtrą t 133 [150km].Mam do niej uczepione pługi unia 4 + 1 odkładnie 35cm,ma  tak ma ciężko że trochę się  dusi. Co może być przyczyną????

+

ursusek1614    8
Napisano (edytowany)

dzwon po serwis bo pewnie ma dawkę przymkniętą i na kompie tobie zwiększą

Edytowano przez ursusek1614

Wiadomość z agroFakt.pl

agrorobert    52

coś musi być nie tak z ciagnikiem, bo u mnie fendt Favorit 514 140 km to w identycznych plugach w normalnych warunkach to ma lekko, ostatnio jak taka skala była na polu bo susza to trochę grzebał bo balastu nie mam na tuz ale nie to że mocy było brak

wnuk547    1

Z jaką skrzynią masz tą valtrę?  prawdopodobnie obcina Ci coś moc , sprawdź błędy które wyskakują na komputerze , przyczyn możesz mieć wiele , od problemów z układme paliwowym przez Adblue po katalizatory lub złe ustawienia w komputerze , pewnie jakiś czujnik Ci szwankuje ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AdrianRolnik2004
      Witam  wszystkich forumowiczów mam problem z moim ursusem c335/c335m (ta sama hydraulika) a mianowicie przez 10 ostatnich lat po zgaszeniu ciągnika podnośnik opadał a gdy ciągnik był odpalony to podnośnik podrzucał narzędzie teraz stało się tak że gdy dźwignia podnośnika jest opuszczona na sam  dół to podnośnik i tak podnosi i nie chce opaść po prostu nie reaguje na dźwigienkę i jeszcze chciałbym prosić o wytłumaczenie do czego służą wszystkie te  dźwigienki na rozdzielaczu znaczy pierwsza jest do podnośnika a tamte dwie ?????? Nigdy tego nie używałem i chce się dowiedzieć bo może by mi się przydało proszę o rozpatrzenie przez forumowiczów mojej sprawy  no sezon się zbliża a ja nie mam sprawnego podnośnika dodam że mam zakupione tuleje do podnośnika uszczelkę na most pierścienie tłokowe oraz leżaki magazynowe rozdzielaczy (2) ZDU(zdjęcie dla uwagi )
    • Przez Chłystek
      Witam. Czy ktos z użytkowników nowej Valtry próbował skonfigurować telefon z wyswietlaczem w traktorze i czy wgl sie da cos takiego zrobic?
    • Przez KrzysiekJurczak
      Cześć, w mojej okolicy jest wiele nieużytków i bagiennych łąk, byłbym w stanie wydzierżawić ok.100 hektarów. Potrzebuję pomocy z kalkulacją opłacalności działań. Są na to dopłaty, ale jest jeszcze kwestia tego, co zrobić z sianem. 
      Taką belę można z tego co się orientowałem sprzedać za 40-50 zł/sztukę. 
      Pytanie, czy na duże ilości jest na to zbyt, bo inwestycja jest dość duża: kosiarka, belarka, przyczepa, tur,ciągnik mam. A na Olx widzę dużo ogłoszeń sprzedaży siana i ludzie sprzedają to z tego co widzę miesiącami. Z drugiej strony jednak u każdego są to niewielkie ilości kilkunastu czy kilkudziesięciu bel.
      Jest jeszcze opcja współpracy z rolnikami mieszkającymi trochę dalej i wspólnego koszenia, ja koszę, oni zbierają. W suchy rok powinni być zainteresowani i tutaj nakłady nie byłyby duże. 
      Będę wdzięczny za opinie i pomysły.
    • Przez lukasztusin123
      Witam.
      Valtra Valmet 8150, gdzie zamontowana jest pompa, która odpowiada za ciśnienie oleju w skrzyni biegów?  Czy ta sama pompa odpowiada za skrzynię biegów, oraz za całą resztę hydrauliki w traktorze? (wspomaganie, podnośnik itd.)
    • Przez Dwaidko
      Witam. Mam problem ze ślizgającymi się tarczkami w renault ares 610. Problem występuje tylko podczas jazdy do tyłu.  Problem wystąpił po remoncie skrzyni. Wcześniej było wszystko dobrze. Jest w nim rewers elektrohydrauliczny. Czy będzie trzeba jeszcze raz wymieniać tarczki? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.