Skocz do zawartości
News
Rolnik117

Valtra T 133-Ciągnik dusi się w pługu

Polecane posty

Rolnik117    1

Mam problem z nowo kupioną Valtrą t 133 [150km].Mam do niej uczepione pługi unia 4 + 1 odkładnie 35cm,ma  tak ma ciężko że trochę się  dusi. Co może być przyczyną????

+

ursusek1614    5
Napisano (edytowany)

dzwon po serwis bo pewnie ma dawkę przymkniętą i na kompie tobie zwiększą

Edytowano przez ursusek1614

Wiadomość z agroFakt.pl

agrorobert    52

coś musi być nie tak z ciagnikiem, bo u mnie fendt Favorit 514 140 km to w identycznych plugach w normalnych warunkach to ma lekko, ostatnio jak taka skala była na polu bo susza to trochę grzebał bo balastu nie mam na tuz ale nie to że mocy było brak

wnuk547    1

Z jaką skrzynią masz tą valtrę?  prawdopodobnie obcina Ci coś moc , sprawdź błędy które wyskakują na komputerze , przyczyn możesz mieć wiele , od problemów z układme paliwowym przez Adblue po katalizatory lub złe ustawienia w komputerze , pewnie jakiś czujnik Ci szwankuje ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Adi118
      Mam problem ze wspomaganiem w moim Aresie 556rz, przy skręcaniu na wolnych obrotach ciężko chodzi kierownica, zapala się kontrolka ciśnienia oleju w skrzyni i ciągnik staje. Problem się nasila kiedy olej jest rozgrzany i czasem nie pomaga nawet trzymanie wysokich obrotów. Sprawdzałem ciśnienie na pompie hydraulicznej i jest ok. Czy przyczyną moich problemów może być orbitrol? Czy w tym modelu jest dodatkowa pompa od wspomagania? Może ktoś ma inne pomysły co może być nie tak?
    • Przez Ares1x
      Witam posiada ktoś z was pług agromasz po3 z dokręconym 4 korpusem? 
      Zastanawiamy się nad dokupieniem 4 korpusu ale boimy się, że nie będzie się dało go przewrócić przez brak kostki pamięci. 
      Posiada ktoś taki pług 3+1 bez kostki pamięci? 
    • Przez gorg_tki
      Witam. Problem z Władimirem jest taki że dławi sie na pełnym gazie. Zapinam pług orlik lub kosiarkę rotacyjną 135 i spokojnie ciągnik daje radę na 4 biegu kultuta pracy jest dobra zero kopcenia ale na pół gazu max70% zaś jak dodam gaz na calego to tylko zaczyna kłócić na czarno, silnik wydaje głuchy dźwięk nastepuje falowanie obrotów na 5 sekund nabiera wigoru to znowu dlawi się ujmuje gazu i znów jest "dobrze". Prosze o pomoc. Uklad paliwowy sprawdzony filtry wymienione, nigdy nie zapowiedział sie.
    • Przez grzesiekxx7676
      Witam, poszukuje pilnie instrukcji obslugi do ciagnika valtra t151 z góry dziekuje za pomoc :)
    • Przez bartek15208
      witam chce kupic nowy ciagnik w przediale mocy od 150 do 170km myslalem nad valtra albo john deere i sam niewiem ktora marke wybrac? a moze cos innego polecacie? myslalem tez nad uzywanym fendem 718 ale troche sie boje ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.