Polecane posty

Fendt308lsa    424

Witam piszę ponownie i pytam was o zdanie. Jaki kultywator polecacie do ciągnika 85km? ciągnik nie młody więc odejme pare koni i niech będzie 80 km, klasa ziemi 4 gór nie posiadam lekkie pagórki do 60ątki posiadam kultywator 2,10 i spokojnie daje rade nawet by dala sobie radę z 2,40 myśle zamierzam teraz na wiosne kupić kultywator do fendta 308 ls i jaki polecacie do tej mocy i ciągnika gór strasznych nie mam :D jakieś pagórki i to nie duże :) co polecacie mam zamiar wydać do 3000 tys na używaną maszyne jak coś to okolice suwałk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk741    31

według mnie tak ... posiadam mtz 82 mam 3 metry kultywator i do tego smyk lub brony i daje sobie radę bez problemu ciagne nim również agregat 3.6 metra na wąskich łyżkach z podwójnym wałkiem i też daje radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    424

Nie nie jednak postanowiłem zakupić nowy kultywator ale przecie kultywator z wałkami to to samo praktycznie co agregat :D 3m zakupic zamierzam ewentualnie 3,20 ale nie wiem czy ciagnik da rade

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

3.2m z podwójnym wałkiem spokojnie da radę. Ja mam słabszą ziemię i bez górek ciągam taka mocą 3.6m jest bez problemu więc w Twoim wypadku  taka szerokość będzie w sam raz.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj