damata12

Dofinansowanie na modernizacje obory

Polecane posty

damata12    0
Napisano (edytowany)

Witam :)

Chciał bym się dowiedzieć czy są jakieś dofinansowania na modernizację obory ? Konkretnie mi chodzi o modernizację obory na chodowlę bydła mięsnego :) Np, stanowiska dla bydła zagrody i tym podobne :) Oczywiście w grę wchodzą byki ;)

Edytowano przez damata12

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Bonex157
      Na stanowiskach, wzdłuż koryt ciagną sie rury okolo 9m, ktore wystaja około 20cm i maja 3 albo 4 dziurki na gorze maja korek drewniany, na pasie 9m jest ich 4 w pewnym momencie jest czwornik i rura idzie w ziemię. Nie wiem do czego moga służyć. Moze ktos wie po co one sa.

• Przez MrPako
      Witam wszystkich

Jaki waszym zdaniem jest najlepszy środek do zwalczania much w budynkach inwentarskich?

Na rynku jest multum różnego rodzaju preparatów do zwalczania much, drogich i nie zawsze skutecznych... Nie chcę już dalej eksperymentować i wyrzucać pieniędzy w błoto, dlatego proszę Was o pomoc i dobrą radę . Z góry serdecznie dziękuję .

Pozdrawiam
    • Przez Rolnik1230
      Witam 9 lat temu pobudowałem oborę stanowiskową na 40 sztuk dojnych w zeszłym roku do tej obory dostawiłem drugie tyle obory wolnostanowiskowej dla jałówek 
      Jak myślicie lepiej w tej oborze wolnostanowiskowej zrobić 20 stanowisk z jednej strony i doic 60 krów na umięzi czy postawić nową nobore wolnostanowiskową na 65 sztuk dojnych a w starej trzymac same cielaki i jałówki tylko szkoda troche tak duzej i pojemnej obory 
    • Przez marcinus03
      Zastanawiam sie nad budowa obory uwiezowej na ok 30 krow. Jaki moglby byc koszt jej postawienia. Obora mialaby byc uwiezowa na dwa rzedy krow stojacych tylem do siebie a pomiedzy nimi jakis zgarniacz do obornika. Korytarz paszowy z dwoch stron na jaies 4m szerokosci tak zeby zmiescil sie jd serii 5M z turem. Krowy bylyby trzymane na sciolce. Do tego dojarka przewodowa i reszta potrzebnych rzeczy. Ile to wszystko by kosztowalo?? Podajcie swoje propozycje i inne rozwiazania.
    • Przez Rolnik1230
      Witam 9 lat temu pobudowałem oborę stanowiskową na 40 sztuk dojnych w zeszłym roku do tej obory dostawiłem drugie tyle obory wolnostanowiskowej dla jałówek 
      Jak myślicie lepiej w tej oborze wolnostanowiskowej zrobić 20 stanowisk z jednej strony i doic 60 krów na umięzi czy postawić nową nobore wolnostanowiskową na 65 sztuk dojnych a w starej trzymac same cielaki i jałówki tylko szkoda troche tak duzej i pojemnej obory 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.