mak135

obciążnik MF 5611

Polecane posty

mak135    1

Witam serdecznie posiadam MF 5611 bez przedniego tuza i chciałbym dorobić obciążenie do niego bo to podstawowe to trochę za mało  a szczególnie przy np orce . Chciałbym żeby ktoś mi doradził jak się do tego zabrać 

szymek94    11

Pogadać z Korbankami o tej sprawie, może coś poradzą. Podejrzewam, że pasowałoby szersze mocowanie na obciążniki i więcej byś ich powiesił,a wyglądałby na prawdę rasowo. Jak wyjdzie za drogo wtedy można kombinować:) Druga sprawa to jak masz go tylko do ciężkich prac, to możesz zalać płynem oponki :)

Wiadomość z agroFakt.pl

mak135    1

W korbanku na pewno ceny kosmiczne ja ze wszystki a myślę że jakoś po swojemu to zrobić Ale nw jaką masę dobrać tego ciężaru

mak135    1

Ale chodzi mi bardzie o podpowiedz jak zrobić taką konstrukcję czy coś

kris14    262

Dłuższe szpilki skręcające walizki i dołóż po jednej z każdej strony. Nie montuj za dużo bo przednie koła mogą wadzić o nie przy skręcie.

mak135    1

100kg powinno wystarczyć ?po przy orce przód idzie bardzie w powietrzu

kris14    262

To ile masz teraz kg na przodzie i jaki pług z tyłu?

mak135    1

pługi Unia 4+1 a chyba 650lub 750kg nie pamiętam już dokładnie a musiał bym zobaczyć

mak135    1

sorki sorki zaszła pomyłka 3+1 pług
wracając do obciążeń ktoś coś doradzi

marcin1701    3

tak jak Kris pisał możesz kilka dodatkowych obciążników dołożyć za pomocą dłuższych szpilek które skręcają odważniki razem. a same dodatkowe obciążniki możesz dorobić w odlewni. daj jeden na wzór i na bank będzie taniej niż od dealera.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez crickmaverick
      Witam jest zima i jak to w zime bywa z nudów przerabiam przyczepe d44 lub d35 nie wiem dokładnie, na wywrotkę. Przyczepa była sztywna ale chce dorobic jej wywrot, w podstawie ma ceownik goracowalcowany 100 x 50 mm ścianka 6mm, skrzynie muszę wyspawac i zastanawiam sie czy na rame wywrotu użyć tego samego ceownika 100 x 50 scianka 6 mm czy np może byc profil zamknięty 100 x 50 ścianka 4mm. proszę o doradzenie jaki profil wybrac. Dodam ze wywrotka ma słuzyc głownie do kiprowania zboża i sporadycznie raz na rok do przewozu ziemi torfu itd. Napomnę także ze wywrot będzie na 2 siłowniki tylko na boki, burty będą dolno uchylne wiec tył i przód skrzyni będzie sztywny.

będę wdzieczny za podpowiedz i prosze nie pisz w komentarzu (nie warto tego robic, nie lepiej kupić gotowa?, szkoda kasy, po co sie męczyć) proszę o porady tylko zgodnie z zadanym pytaniem dzieki.

• Przez rogerr33
      Witam
      Może ktoś myślał nad produkcją w zimie takiego urządzenia? A może ktoś już to uczynił? Może ktoś podzieli się pomocnymi materiałami ,rysunkami wiadomo najważniejsze chyba będzie zrobienie slupica. Ale żeby tylko mieć materiały i wymiary to firmy przygotują
    • Przez dereniek
      witam, jeśli podciagne prąd osobno od akumulatora i po drodze zrobię bezpiecznik i dwa koguty połącze ze sobą na jednym przełączniku czy to będzie działać i nie będzie grzała się instalacja, czy trzeba montować jakieś przekaźniki ?? koguty mają być ledowe
    • Przez Witek19980430
      Witam gdzie dostanę bądź kto dorobi błotniki tylne do zetora 5718
    • Przez Majorfarm
      Witam jestem w posiadaniu Star 200 niestety uszkodzony silnik wpadłem na pomysł aby zrobić przyczepę jednoosiowa z niego to jest wywrotka 3 stronna szukam osób które mają coś takiego i mogły by się podzielić co i jak zrobić z góry dziękuję 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj