jaco512

Opinie o JD 2140 - 3350

Polecane posty

jaco512    983

zamierzam kupić coś z JD od 2140 do 3350. jakie macie opinie o tych modelach? na co zwracać uwagę przy kupnie poza ceną (stan tecniczny)? jakie usterki występują najczęściej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

ja mam 3140 i jestem z niego zadowolony kilku gości na wiosce ma 1640 2040 2140 i 3640 ja jestem mechanik to troche kumam te jelonki.

moje GG :485096 po 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4

A miałeś doczynienia z 3130 bo znajomemu stanoł w polu i tylko na przednim napędzie zjechał. Niby poszedł wzmacniacz momętu tak wszyscy mówią ale najpierw trzeba bydlaka rozryć. Możesz coś napisac na jego temat.


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

ja też myśle że wzmacniacz momentu ale bez rozpołowienia sie nie obedzie. ale z drugiej strony wzmacniacz tam działa w sposób że po dopaleniu jedzie na zółwiu a potem sie na zajaca przełąncza i jak jest ciezko to znów na zółwia. to w sumie powinnien jechac normalnie.skrzynia nie ma mechanizmu różnicowego miedzy przodem i tyłem wiec może półos sie ukreciła.niech spróbuje na blokadzie ruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4
ja też myśle że wzmacniacz momentu ale bez rozpołowienia sie nie obedzie. ale z drugiej strony wzmacniacz tam działa w sposób że po dopaleniu jedzie na zółwiu a potem sie na zajaca przełąncza i jak jest ciezko to znów na zółwia. to w sumie powinnien jechac normalnie.skrzynia nie ma mechanizmu różnicowego miedzy przodem i tyłem wiec może półos sie ukreciła.niech spróbuje na blokadzie ruszyć

Nie wiem co się tam mogło stać ale on ma przedni napęd hydrauliczny więc trudno powiedzieć. A jest tam jakaś pokrywa aby odkręcić i zobaczyć co się stało bez rozpoławiania.


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

u mnie w 3140 jest załąnczany elektrycznie włacznikiem poprzez kilka tarczek w skrzyni.pokrywy zadnej nie ma.jest jedna ale to do czujnikow i wzmacniacza w podłodze kabiny.ale to w kabinie sg2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314
zamierzam kupić coś z JD od 2140 do 3350. jakie macie opinie o tych modelach? na co zwracać uwagę przy kupnie poza ceną (stan tecniczny)? jakie usterki występują najczęściej?

 

ja juz gdzies się na tym forum wypowiadalem co do ciągnikow jd a dokladniej modeli:

2040s

2850 (lub 2580 - zawsze mi sie cyferki mylily)

2650

 

poszukaj


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygi    1

ja uwazam ze marka john deere jest nalepsza na rynku <_<


pozdrawiam Wszystkich AgroFoto'wiczów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

bez wzgledu na rocznik czy nowy czy stary czy mały czy duzy to JD jest nie do wyj...ania i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seb@    0

Jako szczęśliwy posiadacz JD mogę potwierdzić szczewka i cygiego <_< B) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygi    1

wiadomo ze szczesliwy!! jd t jest sprzet

nie marzekam na ursusa ale taki john deere to naprawde zostawia inne marki daleko w tyle


pozdrawiam Wszystkich AgroFoto'wiczów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Znaczy Fendta nie ?:)Dobrze ,że napisałeś "niestety" :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

no masz skucha chory na JD wszystko znajdzie :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

dokładnie, :rolleyes: ale ja tez mysle ze JD to dobre maszyny.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Może tak sobie wytłumaczymy-jeszcze raz -tak do skutku :rolleyes:-chory na JD to ja z pewnością nie jestem-a czytać umiem -jak trzeba to nawet między wierszami :(- z pewnością Pavel jest w bardziej zaawansowanym stadium niż ja :(-Pavel apeluję do Ciebie-kup w końcu (o ile już nie kupiłeś )tego Fendta i będzie ok.(z 309 musisz się spieszyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

nie sztreszuj sie jaro - co do tej choroby to nie wiem czy Ty to obiektywnie oceniasz? :rolleyes: wiesz jeszcze niewidziałem postu w którym ganisz JD tylko zawsze jak lew go bronisz i mimo tego ze jest tutaj duzo wielbicieli marki,cóż... :( a jakie stadium zaawansowane Ci chodzi? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

to i zes popisał sie argumantacja kilka zdjec z konkurencyjnej strony... :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no i co z tego?


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    89

Piszcie co chcecie, ale mnie jakoś nie podchodzą ciągniki John Deere

Brzydkie to, zielone i drogie jak cholera

Pali dużo, a przy przeglądach to szkoda gadać jakie są koszty np głupich filtrów

Moim zdaniem cena nie jest proporcjonalna do jakości. Ciągniki tej klasy za takie pieniadze nie powinny tyle żreć a john deere to istny smok. Nie jest sztuką podnosić moment obrotowy i moc kosztem zużycia paliwa. U John deera płaci się jedynie za przereklamowaną markę. Tak przynajmniej uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

dużo ludzi nażeka na spalanie Jd a w testach DLG tak źle to nie wyglada ciekawe :( a serwisant od valtry mówiłze gość posiadał JD chyba 90km 5x20 i valtre T140 to spalanie4miały porównywalne na godne?! ciekawe nieprawdaż ale może trzeba wziąśc poprawkę na serwisanta oczywiście :( :rolleyes: :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj