Skocz do zawartości
News
lukjohn97

Odszkodowanie za zniszczenia po przebudowie lini energetycznej.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukjohn97    8

Witam. Właśnie rozpoczęto u mnie przebudowę lini energetycznej. Z tego powodu , że są teraz roztopy i na polu jest błoto, a na pole wjechała koparka i zniszczyła mi uprawę pszenicy. Pole jest całe poryte , a pszenica zniszczona. Ok 35arów zniszczyli. Wie ktoś z Was może jakiej wysokości mogę żądać odszkodowanie za tę zniszczenia? Chodzi mi o konkretne stawki. dodam tyle że Pole jest Tak zryte przez koparke że szok. Ktoś mi doradzi?

Robertkujawy    66

A po co wpuściłeś Bez twojej zgody nie mają prawa wjechać na pole ,podnośnika nie mogą z drogi podnieść nad posesją

Wiadomość z agroFakt.pl

lukjohn97    8

zdjęcia mam zapisane na pendrive . A jakiej wysokości mogę spodziewać się odszkodowania?

Pantera    41

ile ci tam zniszczyli że robisz taką panike  , robią poto żeby nie było przerw w dostawie prądu 

maroon    81

Jeśli musisz odsiać to możesz żądać zwrotu poniesionych kosztów i kosztów ponownego siewu Co za ludzie ze nawet nie pytali o zgodę U nas nigdy nie było takiego przypadku - zawsze pytają  o zgodę i ustalają ewentualne odszkodowania za zniszczenia z góry

lukjohn97    8

muszę nająć kogos co mi to zarowna bo 3p nie da rady. I przesiać. wgl nie pytali o pozwolenie na wejście na teren. I nic nie ustalali z ojcem. teraz dopiero muszę to latwic.

mariuszd93    489

zapytaj najpierw  w  zakładzie  energetycznym  co proponują , jaka  droge  postepowania, pewnie  zechca  sie  dogadać .

Jesli nie zechca się  dogadać , dopiero  zgłoś  na policję  , jeśli musisz nająć to nawet  dobrze,  tylko na  fakturę  niech  to  równa .

;)

kiko80    18

jeżeli ojciec nie podpisał im zgody to jesteś na dobrej drodze do odszkodowania.Sprawdz w akcie czy nie ma wpisanej służebności dla  elektrowni.u nas jezdził przedstawiciel firmy od przebudowy aby podpisać dokument na przebudowe lini nn pogoniłem go bo kłamał.Linie w większości są przebudowane pod  wiatraki a nas chcą wydymać wpisując służebność na danej działce czytać  i jeszcze raz czytać co podpisujemy.Elektrownia chce za darmo od nas ale pradu za darmo ci nie dają przemyśleć dobrze to trzeba

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wysos
      ponoć mają być wypłacane od 15.10, ciekawi mnie jak sobie poradzą pracownicy ARiMRu jeszcze z tym zadaniem. Suszone, materiał siewny i jeszcze zaliczki trochę dużo im się nazbierało. piszcie jak dostaniecie i z jakiego rejonu jesteście. pozdrawiam :)
    • Przez rafkap
      Już od 26 września według zapowiedzi Ministra Rolnictwa ruszają wypłaty suszowe.
      W ciągu pierwszego tygodnia wnioski złożyło 9 tyś rolników. 
      Piszcie kiedy dostaniecie przelewy, z jakich gmin jesteście.
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś wie czym różnią się te kategorie względem prowadzenia ciągnika? Czy kat B+E uprawnia do jazdy ciągnikiem i dwoma przyczepami o dowolnej ładowności, czy są jakieś ograniczenia. Z góry dziękuję za odpowiedz.

• Przez Piszczu
      Jezeli jestem rolnikiem,oplacam obowiązkowy krus oraz korzystam z dofinansowań-młody rolnik oraz modernizacja gospodarstw rolnych i chciałbym sobie "dorobic" poza gospodarstwem to jest taka możliwość? Moge wtedy zawiesić krus,jeżeli w dofinansowaniach jest napisane,ze muszę być ubezpieczony w krusie? Jak to się ma do tego? Można to jakaś "ominąć "?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.