KrzysztofPolice

ciśnienie w cylindrze ursus 1614

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus

witam mam pytanie czy ktoś się orientuje jakie powinno być ciśnienie w cylindrach ursus 1614, sprawdzaliśmy przez wtryskiwacz z zegarem i wychodzi 22 -24 atmosfer na kręceniu samym rozrusznikiem. Czy jest dobre czy za małe prosze o szybką odpowiedź

Napisano (edytowany)

najpierw Ty przeczytaj uważnie o co pytam, a nie mi pierdoły wysyłasz, nie mam tam nic o ciśnieniu w cylindrach .....

Edytowano przez KrzysztofPolice

Wiadomość z agroFakt.pl

JANCZAK1176    41
Napisano (edytowany)

Stopień sprężania: 17

najpierw Ty przeczytaj uważnie o co pytam, a nie mi pierdoły wysyłasz, nie mam tam nic o ciśnieniu w cylindrach ....

Edytowano przez JANCZAK1176

nunu85    143

cisnienie jest przyzwoite,

Powiem wiecej. Tu bardzo duzo zalezy od tego, jaką masz założoną uszczelke pod głowicą. Bo zmiana z 1,5 na 1,2 (niektórzy ludzie albo przez nieuwage albo z głupoty montują 1,5, podczas gdy powini 1,2) moze dac dodatkowe nawet kilka bar.

MI na grubszej nie chciał zapalac, a jak dałem cieńsza to przy -15, o ile rozrusznik da rade kręcic odpala po paru obrotach (bez ciepłej wody ani podgrzewaia płynu)

Te 0,3mm robi kolosalną różnice.

ok dziękuje za odpowiedź:) u mnie pali po kilku obrotach nie zależnie od pogody, są nowe akumulatory rozrusznik i przełącznik pod siedzeniem chyba z 12 na 24... wymienialiśmy teraz końcówki wtrysków bo puszczały, traktor nie miał siły i niesamowicie dymił. Niektórzy mówią że to może być również wina turbo, więc wymieniliśmy pierścienie bo były zapieczone i teraz nie dymi i mam nadzieje że moc będzie się zgadzać;) chce założyć do niego klimatyzacje ale nie wiem za bardzo jak umieścić to wszystko maską.. wiesz może coś na ten temat?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kobra66
      Witam! Może ktoś wie a moż posiada klucz którym można odkręcić nakrętkę od mocowania pompy wtryskowej od strony bloku silnika, albo podpowiedźcie czego do tej operacji używacie. Liczę na pomoc, pozdrawiam
    • Przez XaWi
      witam odalem pompe wtryskowa ursus 1014 do regeneracji po powrocie nie moge ustawic zaplonu a nic wiecej oprocz pompy w tym czasie nie robilem  wydaje mi sie ze sprzegielko jest nie to lub cos w pompie jak ustawic teraz zaplon  .ciagnik odpale lecz po dodaniu gazu slabo reaguje na niskich obrotach na  gaz na wyzszych jest lepiej zbiera sie odrazu lecz gdy spuszcze do ok 500 i dodam gaz to trwa to pare sekund proszę o porady co mam robic gdyż ciągnik mam jeszcze nie dotarty
    • Przez tata1
      Witam

Mam robić remoncik w 914, głowicę oddam do zakładu do regeneracji, ale co mam zamontować na cylindry?
      Zestawy naprawcze są od 140zł na Allegro (na tłok) do 500zł w sklepie. Jakie wybrać. Ciągnik pracuje u mnie ok, 100mth w roku, więc mało.
      Co polecacie?
    • Przez tobi0092
      Witam wszystkich forumowiczów .Mam problem w ursusie 1014 ,a mianowicie popychacz laski zaworowej tzw.szklanka spada w dół bloku co powoduje stuk w silnik poprzez zbyt duży luz zaworowy. Zaznaczam  ze zawory ustawione na luz 0.25 na ssacym i 0.3 wydechowy. Po wyciągnięciu laski z gniazda silą i ponownym ustawieniu zaworów problem się powtarza . Co może byc przyczyną takiego zachowania .Reszta szklanek pozostaje w swoim miejscu .Może ktoś się spotkał z takim problem i coś doradzi w tej kwestii.
    • Przez rafal88
      Jest problem tego typu ze.....z pompy paliwowej zostaly wyciagniete sekcje. Da sie we wlasnym zakresie wlozyc je z powrotem tak aby dobrze ustawic je na listwie ktora dawkuje sie paliwo?? Jesli ktos juz to robil to moze bedzie tak mily i podzieli sie wiedza

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.