News
MafiaDG

Pronar 82 SA tur łc 1650 dżojstik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MafiaDG    2

Witam niedawno kupiłem oryginalnego nowego tura pronara łc 1650 i nadszedł długo oczekiwany montaż tego wszystkiego :) mam takie pytanie czy ktoś kto posiada właśnie pronara 82sa (tylko ten model ,ponieważ chodzi o wajchę biegów żeby nie przeszkadzała) i ma tura na dżojstiku , czy mógłby mi doradzić w którym miejscu zamocować dżoja i którędy najlepiej przewody (linki) puścić i jak macie podłączone zasilanie do elektro zaworu na 3 sekcje ? Najlepiej jakby to było pokazane w formie zdjęcia . 

XMK13    397

Polecam poszukać w galerii takiego zestawu i zapytać się bezpośrednio właściciela. Tak najlepiej można się takich konkretów dowiedzieć.

Wiadomość z agroFakt.pl

Grabos1981    278

myślę że powinieneś zamontować go tak żeby było Ci wygodnie go obsługiwać

:-)

MafiaDG    2

Tak już wybrałem miejsce i mam jeszcze takie pytanie jaki osprzęt do niego wybrać krokodyl 1,8 m na 2 siłownikach to na bank tylko jakiej firmy ???? łyżka 2,2m bo 2m jest węższa niż tylnia ośka (2,12 m) i chwytak bym chciał kupić ze względu na sianokiszonkę ale wacham się nad tym czy brać z 1 siłownikiem czy z 2 siłownikami bo słyszałem że te pierwsze potrafią się wygiąć I jakiej firmy doradzacie wziąć poszczególny osprzęt .  

agromatik    244

Ja wszystko brałem z Narwi, krokodyl 1,9m masywny samej kiszonki z qq przewala koło 2tys. ton, od 7 lat, dwa razy dokręcane były zęby, żaden nie pękł ani się nie pogiął. Łyżka (na mus powinna zachodzić za koła) katowana przy 2 ładowaczach, przewala wszystko od obornika po kamienie, wyrywane krzaczory na łąkach i nadal trzyma kąty i się nie pogięła.

"Bóg nienawidzi tego, co sobie robimy w jego imieniu."

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mc3
      Wiram, planuje kupić tura do C330. Mój typ to wol met 2b ładowność ok 700kg z podwójnymi siłownikami i joystickiem,łyżka widły, paleciak (koszt ok 9-9,5tys). Czy to dobry wybór, a może jakaś inna firma, może tańsza, sprawdzona? 
      Pozdrawiam. 
    • Przez Michal984
      Witam szukam pługa unia tur 4+1 na sprężynach lub resorach. Bardzo pilne!
    • Przez BaRtEk7710
      Witam stoję przed wyborem tura do ciągnika mtz 82 i chciałbym się dowiedzieć jaka polska firma na obecną chwilę przoduje w produkcji ładowaczy czołowych, która robi je najsolidniej.Ładowacz jest potrzebny głównie do bigbagów z nawozem i nasionami
    • Przez Rosomak22
      Mam problem bo chciałbym kupuc ładowacz czołowy do masseya 6260 sześcio cylindrowy silnik i nie mogę znaleźć na ten model ale juz sa na 6270 i teraz pytanie czy bedzie pasował? Czy adaptacja bedzie taka sama do 6260 i 6270? Czy rozstaw srob będzie sie zgadzał?
    • Przez kamlar
      Witam,chce usunąć w moim pronarze przelacznik napiecia 12/24 ze względu na to,ze w moim przypadku jest to dość czesto padający układ.
      Chce przerobić na samo 12V. Wiem,ze musze kupić rozrusznik na 12v z reduktorem.
      Może ktoś pomóc w przerobieniu instalacji ? Wiem,że aku (zakladam niedlugo nowe) mają być połaczone równolegle, potem plus na rozrusznik i prad ze stacyjki ma być przełożone z zasilania tego regulatora (który aktualnie budzi rozrusznik) na sam rozrusznik ?

w zał schemat instalcji
      Schemat ideowy instalacji elektrycznej PRONAR 82 II.pdf
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.