Skocz do zawartości
News
MafiaDG

Pronar 82 SA tur łc 1650 dżojstik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MafiaDG    2

Witam niedawno kupiłem oryginalnego nowego tura pronara łc 1650 i nadszedł długo oczekiwany montaż tego wszystkiego :) mam takie pytanie czy ktoś kto posiada właśnie pronara 82sa (tylko ten model ,ponieważ chodzi o wajchę biegów żeby nie przeszkadzała) i ma tura na dżojstiku , czy mógłby mi doradzić w którym miejscu zamocować dżoja i którędy najlepiej przewody (linki) puścić i jak macie podłączone zasilanie do elektro zaworu na 3 sekcje ? Najlepiej jakby to było pokazane w formie zdjęcia . 

XMK13    367

Polecam poszukać w galerii takiego zestawu i zapytać się bezpośrednio właściciela. Tak najlepiej można się takich konkretów dowiedzieć.

Wiadomość z agroFakt.pl

MafiaDG    2

Tak już wybrałem miejsce i mam jeszcze takie pytanie jaki osprzęt do niego wybrać krokodyl 1,8 m na 2 siłownikach to na bank tylko jakiej firmy ???? łyżka 2,2m bo 2m jest węższa niż tylnia ośka (2,12 m) i chwytak bym chciał kupić ze względu na sianokiszonkę ale wacham się nad tym czy brać z 1 siłownikiem czy z 2 siłownikami bo słyszałem że te pierwsze potrafią się wygiąć I jakiej firmy doradzacie wziąć poszczególny osprzęt .  

agromatik    239

Ja wszystko brałem z Narwi, krokodyl 1,9m masywny samej kiszonki z qq przewala koło 2tys. ton, od 7 lat, dwa razy dokręcane były zęby, żaden nie pękł ani się nie pogiął. Łyżka (na mus powinna zachodzić za koła) katowana przy 2 ładowaczach, przewala wszystko od obornika po kamienie, wyrywane krzaczory na łąkach i nadal trzyma kąty i się nie pogięła.

"Bóg nienawidzi tego, co sobie robimy w jego imieniu."

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez noris2000
      Witam! Mam nie lada problem po kilku latach od zamontowania ładowacza w mf 255, do tej pory wszystko było ok raptem pojawił się problem ładowacz nie chce opuszczać, a im większe obciążenie tym gorzej. Poprostu się zacina i stoi w miejscu. Siłowniki od pierwszej sekcji są jednostronnego działania, wszystko podłączone przez rozdzielacz pod siedzeniem i spływ bezpośrednio do skrzyni.  Pozostałe sekcje działają idealnie, rozdzielacz zwykły 3-sekcyjny. Pomoże ktoś? Może potrzebna jakaś regulacja. Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez Jakub766
      Witam Poszukuję osoby lub firmy, która założyła by w moim pronarze kompletną instalację EHR (sterownik, przewody itp.) w rozsądnej cenie. Pozdrawiam
    • Przez Rolnik551
      Da radę rozjechac ciągnik od tyłu muszę doiść do skrzyni a nie chce reduktora i wszystkiego rozbierać 
    • Przez Kondzik
      Witam.  Przymierzam się  do kupna ładowacza czołowego i padło na firmę  Stoll i stąd moje pytanie. Jakie macie doświadczenia że sterowaniem elektronicznym? Czy jest warte swojej ceny? Z mojej dotychczasowej pracy ładowaczem (trac lift przy zetorze proxima) wiem że bardzo często nie otwiera się zaworów do końca aby precyzyjniej operować turem. Rozumiem, że siłą rzeczy przy sterowaniu elektronicznym nie da się zrobić czegoś  takiego.  Jak wtedy wygląda praca? Czy nie ma problemu z precyzyjnymi pracami? Nie występuje zbytnie rzucanie, szczególnie lekkim ciągnikiem? Dodam tylko że mam zamiar założyć ww ładowacz do Kuboty m7040. Z góry  dzięki za odpowiedź. 
    • Przez Papina
      Czy te przyczepy dobrze zdają wam egzamin ? Jak sprawa wygląda z ramą ? siłownikami ? Nie ciekną ? Blacha czy jest dobrze zabezpieczona przed eksploatacją ? Czy ceny są dość przystępne ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.