Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tytanowyJanusz    3457

Lubelskie powiat Radzyń Podlaski

Bezwola 920

Suchowola Uciński 1000

Mirpasz Halasy koło Międzyrzeca Podlaskiego 995

Ceny "na rękę" 

Kurcze, nie wiedziałem że tak obtaniało 😬

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korbol napisał:

Pszenżyto dzisiaj sprzedawane 1130 Netto z odbiorem

Lokalizacja?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korbol    82
Dnia 15.02.2022 o 20:34, paktofonikas1987 napisał:

Lokalizacja?

Centralna Wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

dzisiaj znowu ostry zjazd


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

przy tych cenach które dostałem proponują poniżej 1000 brutto


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norman    137

Mazowieckie zachód wczoraj pytałem to zależy kto cena netto zł/t od 940 do 1065. Tydzień wcześniej szło dostać 1050-1120.

Edytowano przez Norman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3457

pewnie 'ludzie' zaczeli wywozić towar żeby było na nawozy to i cena spada, chyba trzeba spokojnie poczekać do marca

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norman    137

Mazowieckie zachód ja dziś połowę ( 14 T) sprzedałem po 1050 netto można było po 1200-1250 w grudniu sprzedać. Nad resztą myślę. Z pszenicą czekam jak złapie okolice 1250 netto to sprzedam. Ogólnie niby kilku kupuje chyba z myślą o porcie w maju, choć i niektóre podmioty wstrzymały skup. Ktoś pisał że Agrolok płać 10650 i faktycznie tak powiedzieli ale na magazynie, z odbiorem ode mnie za auto już 1010. Mimo bliskiej odległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkosio    124

sprzedane 25t po 1150 dla hodowcy. jak na pszenżyto ok cena więc puściłem wszystko. gorzej z pszenica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszek1988    97

gratuluję ceny u mnie taka mi proponowali w grudniu A teraz oferty mam na Max 1050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel770    7
Dnia 25.02.2022 o 23:41, koordynator napisał:

Umŏwiona przyczepa 12 na poniedziałek po 1150netto. łŏdzkie.

A dokładniej do firmy AGRO-KOCIĘBA ? 

Jak możesz powiedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

ciekawe z czym jutro wyjda firmy obstawiam że słabo bo w piątek potanialo tyle co w czwartek wzrosło.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norman    137

Mazowieckie zachód. Ja dziś jutro sprzedaję resztę pszenżyta po 1300 brutto RR,(1215 netto) tydzień wcześniej cześć poszła po 1120 brutto RR (1050 netto).  Inni płacą 1100, 1150 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pavel
      Jakie odmiany pszenzyta siejecie i jakies spostrzezenia plonu czy podatnosci na choroby w stosunku do odmian wczesniejszych w waszych gospodarstwach?
    • Przez pawel101210
      hej ...... na wiosne z wujkiem mamy plany zasiać PSZENŻYTO JARE .... będziemy siać około 0,5 ha .... jaką poradzicie odmiane zasiać ja bym radził MATEJKO .... ile trzeba siać Kg na ha ... a jaką zaprawke pod zboże i oprysk ...
    • Przez hazel
      Witam szanownych forumowiczów  W tym roku postanowiłem obsiać 6 ha pszenżytem. Po siewie wykonałem oprysk preparatem Glean 75wg na chwasty dwuliscienne lecz gdy byłem dziś na polu obejrzec uprawe zauważyłem że jest też trochę chwastów i do was kieruje tutaj pytanie jakim srodkiem wykoncać poprawkę na wiosne i czy jest wg sens robienia poprawki a jak tak to jaki srodek byscie zastosowali 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj