Polecane posty

tytanowyJanusz    3570

jak sytuacja wygląda na wschodzie? dzisiaj dzwoniłem do dużego hodowcy świń i dopiero w lutym/marcu będzie potrzebował; na miejscowym rynku po 650zł zainteresowania nie ma żadnego😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3570

mi udaje się sprzedać po 550 na rękę z transportem handlarza (normalnie 500), a dawny Bacutil k Radzynia w ogóle nie bierze pszenżyta, może dopiero za 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię z chęcią, zapraszam na priv dogadamy szczegóły


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianlozki    2
20 godzin temu, DamianRolnikSkup napisał:

Ja kupię z chęcią, zapraszam na priv dogadamy szczegóły

To do mnie ? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

między innymi


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    187

U mnie widze jakis handlarz z Węgrowa porozwieszal ogloszenia że kupi pszenżyto  cale auta to po 570 na rękę  placi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

Kupilem dzis po 620 brutto ok 4 ton bo jeszcze nie bylem odebrac a gosciu mowil ze tyle ok jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    716

Kosieradzki w Łosicach 570 brutto. Jak zawieziesz to z łaski weźmie, samochodu swego nie wyśle. Po pszenicę owszem. Słabo... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

570 to przy jakiej ilości ?


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    716

A nwm. Dzwoniłem bys sprawdzić cenę bo znajomy chce kupic. A mam około 30 ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u Ciebie chyba skrzynka pełna, bo nie da rady wiadomości wysłać.


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Uprawa pszenżyta chyba nie ma większej przyszłości w przypadku braku własnej hodowli. Zainteresowanie paszarni nie jest zbyt duże, dobrze że teraz na porty biorą, to może coś się ruszy w końcu. U nas cena oscyluje w okolicach 600 zł netto wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    716

Jak paszarnie narobiły zapasów to nie śpieszno im do kolejnych zakupów. 

Pytanie czy towar się przebierze i cena dygnie, czy zostanie na takim poziomie, albo i spadnie jeszcze. Bo ten sam kupiec na przełomie września i października płacił po 590 zł/t.

Ps. 

Skrzynke przeczyściłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3570

u mnie też w żniwa prosto z pola 560- 580zł/t teraz 550- trudno się mówi, człowiek durny myślał że jak przytrzyma to zarobi a tym razem to się tylko narobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1117
2 godziny temu, tytanowyJanusz napisał:

u mnie też w żniwa prosto z pola 560- 580zł/t teraz 550- trudno się mówi, człowiek durny myślał że jak przytrzyma to zarobi a tym razem to się tylko narobił

U nas ,,swiniarz,, placi po 500 jeszcze trzeba się prosić... za tę cenę to lepiej trzymać niż pół darmo oddać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1134

Ja w tamtym roku w lutym sprzedawałem pszenżyto po 680 a w tym po 520 brutto z transportem,  miejscowa paszalnia WPY,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pavel
      Jakie odmiany pszenzyta siejecie i jakies spostrzezenia plonu czy podatnosci na choroby w stosunku do odmian wczesniejszych w waszych gospodarstwach?
    • Przez pawel101210
      hej ...... na wiosne z wujkiem mamy plany zasiać PSZENŻYTO JARE .... będziemy siać około 0,5 ha .... jaką poradzicie odmiane zasiać ja bym radził MATEJKO .... ile trzeba siać Kg na ha ... a jaką zaprawke pod zboże i oprysk ...
    • Przez hazel
      Witam szanownych forumowiczów  W tym roku postanowiłem obsiać 6 ha pszenżytem. Po siewie wykonałem oprysk preparatem Glean 75wg na chwasty dwuliscienne lecz gdy byłem dziś na polu obejrzec uprawe zauważyłem że jest też trochę chwastów i do was kieruje tutaj pytanie jakim srodkiem wykoncać poprawkę na wiosne i czy jest wg sens robienia poprawki a jak tak to jaki srodek byscie zastosowali 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj