Polecane posty

master20002    228

Swoje wywiozłem do lokalnej tuczarni po 500... Za póldarmo ale wszystkiego moje blondynki nie przejedzą...


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Na Pomorzu dalej szaleństwo już 640 netto w obrocie między rolnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

Trzeba mieć cały skład,czy może być np.17 ton i jak z płatnościa-jutro do nich zadżwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    734

600zł/tona brutto. Wschodnie mazowieckie, 7 dni przelew. Swoje sprzedałem bo już straszą ukraińskim importem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gesy    5

Cennik Wipasz, Miedzyrzec Podlaski.

pszenzyto 540

owies 450

zyto 450

pszenica A 630

pszenica C 600

cennik netto

Edytowano przez gesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Ile płacą obecnie hodowcy za pszenżyto i jęczmień ( netto lub brutto) w rejonie Mazur , Kujaw , Pomorza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pavel
      Jakie odmiany pszenzyta siejecie i jakies spostrzezenia plonu czy podatnosci na choroby w stosunku do odmian wczesniejszych w waszych gospodarstwach?
    • Przez pawel101210
      hej ...... na wiosne z wujkiem mamy plany zasiać PSZENŻYTO JARE .... będziemy siać około 0,5 ha .... jaką poradzicie odmiane zasiać ja bym radził MATEJKO .... ile trzeba siać Kg na ha ... a jaką zaprawke pod zboże i oprysk ...
    • Przez hazel
      Witam szanownych forumowiczów  W tym roku postanowiłem obsiać 6 ha pszenżytem. Po siewie wykonałem oprysk preparatem Glean 75wg na chwasty dwuliscienne lecz gdy byłem dziś na polu obejrzec uprawe zauważyłem że jest też trochę chwastów i do was kieruje tutaj pytanie jakim srodkiem wykoncać poprawkę na wiosne i czy jest wg sens robienia poprawki a jak tak to jaki srodek byscie zastosowali 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj