Polecane posty

FarmerDyzio    1127

ja pierdole 530 netto. Jeszcze tydzień temu było 590 i szkoda było sprzedać. Zaraz trzeba będzie oddać po 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3405
48 minut temu, FarmerDyzio napisał:

ja pier**le 530 netto. Jeszcze tydzień temu było 590 i szkoda było sprzedać. Zaraz trzeba będzie oddać po 500

Cza będzie płacić żeby wzięli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1127

Trzeba będzie się naprawdę zastanowić nad sensem siania pszenżyta. Ogólnie przy tych cenach brak logiki będzie uprawianie 5 i 6 klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

ja tam jeszcze teraz na jesieni posiałem, ale chyba będę szedł od następnego roku w pszenicę - przynajmniej u mnie cały czas ją biorą, a z pszenżytem to nie dość, że nakłady podobne, popyt słabszy, cena niższa. Choć w tamtym tygodniu znajomy woził pszenicę do skupu, to paszówka po 630. Też szał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3608
1 godzinę temu, FarmerDyzio napisał:

Trzeba będzie się naprawdę zastanowić nad sensem siania pszenżyta. Ogólnie przy tych cenach brak logiki będzie uprawianie 5 i 6 klasy.

Będę uprawiać dopłaty, albo cofnę się w czasie tzn. jeden oprysk od badyla z jednorazowym strzałem 200kg saletry i aby do żniw. Szkoda będzie patrzeć na bidote no ale cóż... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiaze    234
13 godzin temu, tytanowyJanusz napisał:

Będę uprawiać dopłaty, albo cofnę się w czasie tzn. jeden oprysk od badyla z jednorazowym strzałem 200kg saletry i aby do żniw. Szkoda będzie patrzeć na bidote no ale cóż... 

jakie odmiany siejesz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1127
Tak to jest nie robota. To już chyba lepiej zasiać groch/łubin. Zostawić to pole na rok, niech odpocznie. I mieć nadzieję że za rok będzie lepiej.
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

500 netto 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    734

Sprzedane po 510 netto. Wschodnie mazowieckie. Pszenica po 610

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8691    26

czy sprzedając rolnikowi na faktóre  który ma pr. zwierzęcą będzie się liczyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3876

Będzie. Pod warunkiem że ten sam rolnik nie sprzedawał takiego samego zboża i sam nie będzie składał o dopłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pavel
      Jakie odmiany pszenzyta siejecie i jakies spostrzezenia plonu czy podatnosci na choroby w stosunku do odmian wczesniejszych w waszych gospodarstwach?
    • Przez pawel101210
      hej ...... na wiosne z wujkiem mamy plany zasiać PSZENŻYTO JARE .... będziemy siać około 0,5 ha .... jaką poradzicie odmiane zasiać ja bym radził MATEJKO .... ile trzeba siać Kg na ha ... a jaką zaprawke pod zboże i oprysk ...
    • Przez hazel
      Witam szanownych forumowiczów  W tym roku postanowiłem obsiać 6 ha pszenżytem. Po siewie wykonałem oprysk preparatem Glean 75wg na chwasty dwuliscienne lecz gdy byłem dziś na polu obejrzec uprawe zauważyłem że jest też trochę chwastów i do was kieruje tutaj pytanie jakim srodkiem wykoncać poprawkę na wiosne i czy jest wg sens robienia poprawki a jak tak to jaki srodek byscie zastosowali 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj