Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kryssr    52

czy w cenach coś sie ruszyło ? oferują mi po 500 netto odbiór z podwórka, nie za tęgo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
himen    10

Kujawsko-pomorskie okolice Włocławka aktualna cena 500zł. z vat i sie nie zmienia od żniw.


Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
himen    10

Cena jeczmienia delikatnie w gore obecnie 580zł. z vat. Czej-Dag Osieciny kuj.-pom.


Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek6914    0

jeczmien 560 
jak cos to piszcie prywatna wiad

woj. opolskie pow. kluczborski

Edytowano przez marek6914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20

W jakiej canie kuoujecie zboże paszowe ja ostatnio jecznień 600 pszenżyto 550-500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek6914    0

witam z tej racji ze jest temat pszenicy to aby go nie zasmiecac proponuje tutaj pisac ceny jezmienia.

opolskie kluczbork 550 netto

 

Edytowano przez marek6914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Z racji tego że taki temat już istnieje proponował bym tam kontynuować, a nie powielać istniejące już tematy ..


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    206

FARMER lipsko zamojskie jęczmień 630-650 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

w tym roku to na jeczmien nie ma ni ceny ni plonu nie było jary to sypał tak ze szkoda gadac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moris7598    12

w tym roku to na jeczmien nie ma ni ceny ni plonu nie było jary to sypał tak ze szkoda gadac ....

E nie gadaj mój Flavor sypał z hektara 6300 kg wczoraj ważone i sprzedane po 610 zł

ja jestem zadowolony z tego roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

E nie gadaj mój Flavor sypał z hektara 6300 kg wczoraj ważone i sprzedane po 610 zł

ja jestem zadowolony z tego roku .

 

szczerze to niewiem czy sie chwalisz czy jak czy z jakiego regionu jestes u mnie dostal wszystkei warunki na glebie byl troche 5 4 klasa 3 a nawet 2 troche bylo ale tragedia wyszla ladnie sie zapowiadał ale strasznie lekki był . ale nie tylko u nas tak rozmawialem w okolicy z ludzmi to samo nie ma wagi zbzoe w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moris7598    12

szczerze to niewiem czy sie chwalisz czy jak czy z jakiego regionu jestes u mnie dostal wszystkei warunki na glebie byl troche 5 4 klasa 3 a nawet 2 troche bylo ale tragedia wyszla ladnie sie zapowiadał ale strasznie lekki był . ale nie tylko u nas tak rozmawialem w okolicy z ludzmi to samo nie ma wagi zbzoe w tym roku

Ja jestem z Powiatu włodawskiego . a jęczmień miałem na 4 a . Nie chwale sie tylko ja jestem zadowolony z tamtego roku . zobaczymy co bedzie w tym . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez matius04
      Jak w tytule. Piszcie po ile kupujecie zbiorniki dwupłaszczowe o jakiej pojemności i jakiej firmy. Wielu osobom to się przyda biorąc pod uwagę że co raz więcej osób szuka zbiorników patrząc na różnicę cenową oleju napędowego między ceną detaliczną a hurtową.
    • Przez Siwecki97
      Witam,
      Potrzebuje opinii o kombajnie zbożowym Fendt 5220E/5225E jak i o całym koncernie produkującym Laverdę, Fendta i Massey'a Fergusona. Prosze podsuwać również opinie i ceny innych marek kombajnów.
      Pozdrawiam!  
    • Przez BartekRogacki
      Witam. Planujemy wiosną zasiać jęczmień jary z wsiewką kminku, tutaj moje pytanie. Ile kminku wsiać, termin wysiewu, środki ochrony roślin, na co trzeba uważać?
      Z góry dziękuję za odpowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj