Skocz do zawartości
Mechamaniak

Zetor 7211/7245- WOM zależny

Polecane posty

Mechamaniak    1

Hej (-;
Mam takie ważne pytanie- krótkie: czy ktoś wie jakie obroty na metr pokonanej drogi (wtedy z rozmiarem felgi i opony)/1 obrót koła ma WOM zależny na biegach szosowych w traktorze marki zetor, model 72xx?? Czy w innych zetorach (67xx, 60xx, 62xx, 70xx, 52xx) są pod tym względem jakieś różnice? Nigdzie nie mogę tego znaleźć, a teraz bardzo by się przydało ;)

DarekD    60

takich informacji musisz szukać w instrukcjach obsługi ,choć z tego co ja sie orientuję to tylko podają obr/min na poszczególnych biegach bo montowano różne rozmiary opon ,więc i szybkość dla każdej  inna .

Tutaj masz te instrukcje :http://www.cals.cz/zetorservice/zetorservice.asp

Edytowano przez DarekD

nowy

Wiadomość z agroFakt.pl

Mechamaniak    1

No więc z wyliczeń wyszło mi, że przełożenie WOM-u dla zetora 7045 jest nieco wyższe niż dla c-360 (biorąc pod uwagę zastosowane ogumienie seryjne, oczywiście jeśli założy się inne felgi i opony to znowu trzeba liczyć). Generalnie do zetora można użyć przyczepy z napędem pod c-360, ale należy wtedy pokombinować z rozmiarami opon ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DawidBaran
      Witam przymierzam się do kupna ciągnika w przedziale mocy 70-95. Ciągnik chce kupić nowy używany nie wchodzi w grę. W gospodarstwie pracuje ursus 3512 Zetor forterra 115 i MTZ(który został sprzedany i szukam coś na jego miejsce). Podzielcie się swoimi opiniami na temat ciągników w tym przedziale mocy. Posiadacie takie?
    • Przez Sebast654
      Witam mogę prosić o wytłumaczenie mniej więcej które przyciski do czego są i jaka jest ich konfiguracja badz na co uwarzac. Ares 610rz 

• Przez Jack44
      Witam , Mam taki problem z Zetorem 10641 z roku 000. problem z włączaniem biegów i używania reduktora, kiedy podnośnik jest w dolnym położeniu to biegi włączam dwoma  palcami kiedy podnośnik podniesie maszynę do góry to biegi wchodzą jak bym co przepychał po gumie, Oczywiście wiem ze jedno z drugim teoretycznie nie ma związku , ale takie objawy zauważyłem, Może ktoś już z tym się spotkał  co może być przyczyną . Jak zwykle liczę na wasze sugestie , Pozdrawiam JACK 
    • Przez Krystian7745
      Witam mam problem z zetorem 7745 jest on z rewersem problem polega na tym ze z biegu neutralnego(luzu) gdy chce włączyć wsteczny to ciagnik stoi w miejscu i jest bardzo mocny zgrzyt do przodu jedzie bez problemu i tak jest na każdym biegu. Podpowie ktos co może byc za przyczyna ? z góry dziekuję 
    • Przez Darekk310
      Witam
      Przy mocniejszym obciążeniu WOM to jest jak brona aktywna dostanie mocniejszego opory wyłącza wałek, kontrolka WOM zaczyna migać i wywala dwa błędy.
      id7685h, id7f02h
      Raz stało mi się to na prędkości 540 z 3 razy na 540 ECO. Czy wogule na ECO moge jeżdzic z broną aktywną?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.