Polecane posty

wojtek161    3

witaj mam  pytanie czy  polecili byście taki agregat na 4klase ziemi mam 2 kawałki gliny sieje głownie oziminy a agregat by współpracował z 75km 4x4 myślałem nad uprawą zaraz po orce i potem krótko przed siewem . Polecacie  go? szer 2,8m z góry dzięki za odp

post-58715-0-83653600-1454499181.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek11    28

Mam coś podobnego firmy RAU. Uprawiam nim na wiosnę. Ładne kruszy ziemie i uprawia. Nie polecam używać do przesuszania podmokłych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

ja mam podobny, tylko cięższe wały z tyłu i robie nim na wiosne i na jesieni pod zasiewy i nie narzekam. Fajnie kruszy bryły na ciężkich kawałkach. Ja mam 3m do 65KM i w miare zgrany zestaw. Czasami w świeżej orce schodze bieg niżej, ale i tak jade szybciej niż c360 na 3. biegu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kali828    15

jeden minus to taki ze lubi się zapychac 4 klasę śmiało tym uprawiasz bo na ciężką ziemię to się nie nadaje mam taki tylko 1.8 m i juz kilka lat śmiga zastanów się nad przednim wałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

lepiej jakby zamiast bron były zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czmochu97    17

Bardzo dobry agregacik, fajnie kruszy bryły możliwość regulacji tylnych wałków. Ciągnik da radę spokojnie. Może się trochę zapychac na słabszych ziemiach ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

jak ktoś chętny to mam do sprzedania tego typu agregat, 2.20, ładnie robi ale muszę kupić coś szerszego ;)

post-60664-0-68066800-1454575818_thumb.jpg

post-60664-0-93236900-1454575852_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

co do zapychania, to jak ma sie pola w dobrej kulturze to nic sie nie zapycha. Ktoś pisał że nie nadaje sie na ciężkie ziemie, czemu ? Ja uprawiam tym borowiny, gliny i efekt jest super. No ale prędkość robi swoje :) Robiłem nim 60-tką na 3. biegu i efekt był średni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kali828    15

no właśnie prędkość ciapkiem z szer 1.8 prędkości nie uzyskasz i w moim przypadku na borowinie i świeżej orce się nie sprawdził na wiosne Ok jak będziesz miał dużo resztek pozniwnych słoma qq jakaś darń to pewne zapchanie
ten z fotek wyżej wydaje mi się ciekawszy przynajmniej nie będzie się zapychal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.
    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj