Polecane posty

galoni    8

Odnośnie tych uproszczonych dochodów i rozchodów to od kiedy trzeba to prowadzić. Dodam że załapałem sie na aktualną listę. Dajcie jakiś konkretny wzór tej ewidencji (co dokładnie ma zawierać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Dla zainteresowanych egzaminem R.03 są juz podane klucze odpowiedzi na stronie CKE. Szukamy w zakładce egzaminy zawodowe→materiały dodatkowe

https://www.cke.edu.pl/egzamin-zawodowy/egzamin-w-nowej-formule/materialy-dodatkowe/klucze-odpowiedzi/klucz-wyboru-poprawnych-odpowiedzi-z-nowego-egzaminu-zawodowego-pazdziernik-2016-r

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galoni    8

najpierw musisz mieć decyzje i dopiero wniosek o płatność piszesz. chyba , że się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf4270    0

Panowie jestem z naboru kwiecien 2016 i mam pytanie odnosnie wyksztalcenia , mam ukonczony kurs r3 i zdany egzamin czy to wystarczy dla agencji by rozliczyc sie z wykształceniem na mlodego rolnika czy musze ukonczyc kurs r16 i zdac egzamin , dodam ze mam juz wyksztalcenie srednie ( technik mechanik pojazdów samochodowych, zdany egzamin zawodowy )

Edytowano przez mf4270

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

 

Jesteś w identycznej sytuacji jak ja. Nawet technikum się zgadza tylko ja mam obróbkę skrawaniem. Jeżeli masz zdania maturę to R.03 + R.16 uprawnia Cię o ubieganie się w CKE o tytuł technik rolnik.

Sam R.03 powinien wystarczyć ale warto zrobić R.16

 

P.S.Ja zdaje w sesji październikowej R.03. Co miałeś na praktycznym egzaminie?

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf4270    0

Jezeli pytasz o r.03. to mialem go jakos na poczatku roku i jak dobrze pamietam to bylo obliczyc dawke zywieniowa .A z r.16. to praktyczny bede mial we wtorek a wiec zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milosz1713    4

Witam mam takie pytanie załapałem się na premie Młody rolnik woj Kuj-pom piszecie że już dostajecie decyzję ile mają czasu na wysłanie decyzji ??bo jeszcze nic nie otrzymałem bo ktoś mi mówił ze maja 4 tygodnie na wysłanie ??


r.03 wystarczy

 

Hej a z kąd wiesz że r 03 wystarczy ???Bo szkołe zrobiłem Technikum INFORMATYCZNE i zrobiłem kurs r 03 we wrześniu teraz miałem egzamin praktyczny i 6 pażdziernika miałem egzamin pisemny teoretyczny sprawdzałem wszystko i mam zdane raczej te egzaminy i pytanie czy to wystarczy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Witam,
Po ukończeniu kursu R.03 i zdaniu egzaminu wystarczy w BP złożyć świadectwo czy musze wyrobić dyplom?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470

a czy agencja moze poczekac na dyplom jakis czas ? chodzi o to ze koncem kwietnia otrzymam swiadectwo ze szkoly i zanim przesle i odesla mi dyplom to troche potrwa a nabor pewnie bedzie od poczatku kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Ale punktów nie będzie :) pkt są tylko za to w dniu złożenia wniosku masz na swoim "koncie"


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stacho1244    1

ja bylem w takiej samej sytuacji , dalem zaswiadczenie ze szkoly ze swiadectwo i papier technika dostarcze danego dnia i punkty mialem za szkole :) nie czepiali mnie sie w agencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

No ale to czekali do ogłoszenia wyników na technika tak? Ja robiłem kurs R3 i świadectwo dostałem w listopadzie. Ale będę musiał dokładnie sprawdzić jeszcze czy dostałem pkt za wykształcenie bo też złożyłem im oświadczenie ze uzupełnie do końca listopada czy końca roku. W BP wystarczy świadectwo czy musi być dyplom?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez ludwik1977
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje traktor  Lamborghini w przedziale mocy 110 do 130km i jakie są różnice w cenie między wielkościami i ile kosztuje przedni TUZ i WOM do takiego traktora proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam
    • Przez MatKat8887
      Witam. Chciałam zapytać osoby które sa już po kontroli z agencji jak wyglada procedura na miejscu w trakcje przeprowadzania kontroli budynku dla loch na produkcje prosiat. Ile się czeka na kontrol od złożenia wniosku o płatność a ile na płatność? Czego się można spodziewać po takiej kontroli. Proszę o odpowiedz osoby doświadczone
    • Przez huard
      witam panowie mam takie pytanie moze ktoś pomoże otóż dostałem premie na młodego rolnika w 2015 składałem wniosek na wszystki działki na umowe dzierżawy w gminie i teraz moje pytanie czy po 3 latach od premii moge zamienić jedną działke tzn 1h za 1h?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj