Skocz do zawartości
mouser

Ciągnik w przedziale 21-40 tysięcy złotych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jarki    1

tak mam na myśli tego tura , chybaże to jest jakiś markowy !

ja mam przy ciapku tura z 1969{chyba} to były mocne konstrukcie :(

kamil16251290    324

Też bym wybrał tą renówkę z ładowaczem, może w kabinie szału nie ma ale ma napęd 4x4 co przy ładowaczu czołowym to podstawa sprawnej pracy w grząskim terenie. Tyle tylko ze ładowacz nie ma osprzętu wie te 2-3 tys będziesz musiał dodać aby kupić choćby widły i jaką łyżkę do materiałów sypkich

Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

bsursus    0

ta renówka niczego sobie ale nie wiadomo jak z czesciami do niego jest, a ten zetor to dosc ciekawa oferta ten 6718 to jest jak c360 chyba tylko lepszy komfrt i ogolnie lepszy jest no iczesci powinny byc latwiej dostepne niz do tej renowki

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil16251290    324

O części się nie bój, na pewno są, wystarczy trochę poszukać.

Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

pawlo694    15

czy macie jakieś propozycje co do ciągników do ok 40tyś zł oczywiście używany? Ciągnik miałby pracować z pługiem, agregatem, prasą, możliwe ze i w turze moc pewnie coś ok 50-70KM. Myślałem trochę nad zetorem 6245 lub 7245 bo najbardziej by mi odpowiadał ale nie wiem czy nie będzie za dużo palił w turze. Miałby pracować na ok 14ha ale planujemy w przyszłości trochę powiększyć areał

Antek21    1

Wcale tak dużo nie pala... to tylko ludzie sami taki sterotyp sobie zrobili że jak Zetor to musi dużo palic. Wiadomo na powietrze chodził nie bendzie ale bez przesady.... przecierz i w dużych ciagnikach sa montowane ładowacze i też robia. Z tym zetorem to jest dobry pomysł, chyba ze dołożysz 20 tyś i kupisz nowego belarusa za wschodniej granicy;)

:)

Karol323    68

Witam ;) Mamy zamaiar kupić po żniwach ciągnik z napędem i turem, cena do 40tyś. Tata mysli nad Ursusem 914/1014 lub Zetor 8145.

Ja się zastanawiałem nad ciągnikami z zachodu.. Więc jaki byście polecali?? Moc max 100km :D

Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

fendt070    0

Zetor 7245 - to była by dobra opcja. Nie posługuj się pogłoskami , ze zetory dużo pala. Rozmawiałem z znajomym , który ma bzika na punkcie zetorów i wie o nich naprawdę dużo i powiedział mi , że wcale tak nie jest , że dużo palą może palą troszeczkę więcej od innych ciągników , ale bez przesady żaden ciągnik na wodę nie pojedzie. ;)

pawlo694    15

co prawda myśleliśmy trochę nad MF 6110 ale ma za dużo elektroniki i trochę strach bo nie wiadomo na jakiego się trafi. Więc pewnie rozejrzymy się za jakimś zetorem może nawet się pomyśli o 5340 ;)

Lukaszjarm    4

no wlasnie o 5340 zapomnialem , piekna maszyna i malo pali napewno . 3cyl silnik zetora jesat podobno o niebo lepszy niz perkins w 3p

vegeta23    1

Ja miałem Zetora 7245 i puściłem go za 45 tys. i powiem tak z baku to sobie lubił pociągnąć ale robotę zrobił ;] Miałem go od nowości i jeśli miałbym jeszcze raz wtedy kupować ciągnik to bez zastanawiania znów bym wziął 7245. Jedyne co mnie w nim wkurzało to tylko podnośnik, swojego czasu miałem z nim małe problemy ;/ Jak chcesz jakąś alternatywę to rozejrzyj się może za jakimś Ursusem np. 4514 lub 5314.

Pestus123    3

Popieram kolege vegeta23 zastanów się nad Ursusem 4514 czy też 5314 do 40 tyś powinieneś dostać. Silnik perkinsa, a więc mało pali, części w ''kiosku'' ;) prosty, brak elektroniki, no może wygodą odstaje, ale ogólnie godny polecenia... A na czym Ci zależy? aby był prosty czy też wypasiony?:D

Antek21    1

A może zastanów sie nad zetorem 5340? w mojej miejscowości sa takie ciagniki i wszyscy je sobie chwala...

:)

pawlo694    15

a zna ktoś z was jakieś komisy z maszynami rolniczymi w województwie mazowieckim? bo z tego co wiem to jest jakiś w przasnyszu i taki mały za płońskiem...

Palos85    0

Witam wszystkich potrzebny mi główny ciągnik na 10ha pola, będzi też służył w pracach leśnych.

rjurczyk    5

Witam wszystkich potrzebny mi główny ciągnik na 10ha pola, będzi też służył w pracach leśnych.

sprzedam Ci mojego 1222 i jeszcze Ci sporo zostanie :rolleyes:

a na 10ha to on se poodpoczywa :rolleyes:

Kipek1    2

Palos85 rozejrzyj się z Deutz-Fahrem np.DX85,DX90 82 i 88KM,chłodzony powietrzem,oszczędny i nie skomplikowany w budowie traktorek.Do 30tyś coś powinieneś znaleść,naprawde polecam sam posiadam DX90 :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez darek31
      Witam Was serdecznie. Nadszedł czas na odświerzenie maszyn jednak nie będą to nowe maszyny. Obrabiam około 7ha pola ornego oraz 2ha łąki. Rolnictwo to tylko dodatek do pracy zawodowej ponieważ mam jeszcze dwie firmy. Aktualnie posiadam c-330, który jest mojego dziadka i on zostaje w gospodarstwie. Mam również t-25 z małym przebiegiem w którym ciagle coś się psuje. Interesuje mnie ciągnik do 30tys. chociaż chętnie bym zapłacił mniej. Wybrałem ciągniki z tematu ponieważ mają w miarę komfortowe kabiny i przystępne ceny. Rozbieżność mocy jest spora ponieważ i tak czeka mnie zakup pługa oraz agregatu i chciałbym to zrobić już pod ciągnik. W przyszłości będę planował montaż tura. Moim marzeniem jest jd w sg2 jednak chciałbym zaczerpnąć waszej opini bo na marzeniach czasami można się przejechać  Ciągniki są już leciwe i zdaję sobie sprawę, że wybór bedzię ciężki. Interesuje mnie wasze zdanie na temat awaryjności oraz komfortu obsługi ww ciągników.
      Dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez soler
      Witam wszystkich użytkowników tutaj. Bardzo proszę o pomoc w wyborze ciągnika oraz wskazówki do oceny stanu technicznego przy zakupie.
      Koledzy trochę dłuższy post, ale chce wyjaśnić sytuacje dokładnej.  Więc dostałem małe gospodarstwo rolne po dziadkach gdzie się wychowałem. Budynki + 4 ha ziemi ( pierwsza i druga klasa ) Obecnie mieszkam w UK max jeszcze przez 2 lata,  ale żonę z dzieckiem i teściem wysłałem rok temu do Polski. W tym roku chciałem zająć się tylko 1 ha na start. Reszta została w dzierżawie na rok jeszcze. Planowałem do uprawy użyć pomocy rodzinnej i ich maszyn i nie spieszyć się z zakupem maszyn. Niestety " live is brutal " i rodzinka oraz sąsiedzi którzy mieli chrapkę na to gospodarstwo postanowili pokazać mi środkowy palec. Skończyło się na tym ze ziemia nie zaorana na zimę, a żona z teściem musiała ręcznie kopać ziemniaki itp. Więc postanowiliśmy zakupić tej zimy ciągnik, mało tego to już sprawa honorowa... Problem mam jeszcze taki że w tym roku urlop mam jedynie na święta , więc spróbuje coś kupić, lub urlop wykorzystać na początku 2018 r. Długie lata nie było mnie w PL więc nie znam żadnego mechanika i oględziny muszę zrobić sam niestety....  Ogólnie z autami nie mam problemu i od 5 lat wszystkie naprawy i zakupy robię sam ( jeszcze tylko skrzyni biegów nie rozbierałem ), z ciągnikami jest kiepsko bo miałem przerwę z ich użytkowaniem ponad 7 lat. Wychowałem się na c330.  Dobrze teraz do szczegółow...
      Ciągnik pracował będzie na 4 ha , docelowo 4-8 ha ciągnik jako jedyny w gospodarstwie
      ziemia  1 i 2 klasa, równa jak stół
      uprawa i hodowla narazie hobbistyczna zboża , warzywa itp póżniej się zobaczy..
      cena to między 30-40 tys
      moc 40-70 km
      dobry dostęp do literatury fachowej w języku pol. lub  ang. bo chce robić przy nim sam.
      Moje typy to Ursus 3512 lub zetor 5211, 7211, 5230
      Może coś innego ??? Proszę o wskazówki, Pozdrawiam

• Przez RafaPaluch
      Witam. Slizga  mi się wałek wom pod obciążeniem. Na zimnym wszystko dobrze, jak się rozgrzeje trzeba gazować żeby ruszył. Jakieś porady co może być przyczyną? Wymienione uszczelniacze w koszu sprzeglowym walka.

• Przez kewin123
      Jak w tytule ciagnik na prow ok 100 km cena do ok 195-200 tys glownie praca z ladowaczem bylem zdecydowany na 5r jd ale wiele jest opinii ze jednak ciagnik do tego tego typu prac jak jest taka mozliwosc szukac bez dpf- arion 410 -420 - chyba z cena sie nie zmiescimy valtra a - gdyby lepsza przekladnia to ok a moze nh t5? Macie inne propozycje?

• Przez slawus
      Złożyłem wniosek na modernizację i teraz zastanawiam się jaki ciągnik wybrać. We wniosku napisałem ciągnik o mocy 80-90 KM i jeszcze zastawiam się jaki sprzęt do takiego ciągnika (pług, agregat, siewnik...) Czytając posty widzę, że są tu znawcy tematu. Dodam, że będzie to podstawowy ciągnik na razie na 15 ha, ale zamierzam powiększyć areał w niedalekiej przyszłości.