mouser

Ciągnik w przedziale 21-40 tysięcy złotych

Polecane posty

MgrLukash    154

A co w nich takiego zaje***tego? Zwrotnośc? Spalanie? Funkcjinalnośc? Niska awaryjnośc? Czy może jakośc podzespołów? :blink:

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogisiov    9

raczej cięzka seria ursusa czy zetora narazie odpoda moze w przyszlosci jak bedzie wiecej ha to jako drugi do ciezszych prac ale narazie to trzeba cos zrobic z c-360 i kupic cos lepszego B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hadler    0

Bierz zetora 7211, wspomaganie, miękki przód i radia da się posłuchać :D

Myślę, że będzie najlepszy z wyżej wymienionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
divad115    0

jeszcze mam kilka propozycji :http://otomoto.pl/massey-ferguson-698-5011-6011-7011-8011-912-A80894.html MF 698 85km ale bez przedniego

http://otomoto.pl/zetor-6911-ursus-mf-mtz-case-john-deere-A4123.html zetor 6911 66km

http://otomoto.pl/zetor-7711-A80572.html no mój faworyt zetor 7711 68/72 km rok 90 (chociaż w tych pieniądzach będziesz go miał truuuuuuudno znaleść

po pomownym przejrzeniu zdjęc albo ma go handlarz albo pochodzi z dużego gospodarstwa

Edytowano przez divad115

sipma loading :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogisiov    9

radekziomal12 kiedys znalazlen Renault 7712 TS za 26 tys ale nie wiem czy to jest tobry pomysl taki ciagnik moze i silnik MWM Fendt a reszta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

tylko 7211.

wątpie czy w ogóle bedziesz miał te 25 tys mając 16 lat, chyba że tata ma zamiar kupić.

ludzie dają ci gotowe modele, wiec zdecyduj sie na cos chyba ze chciales zabłyszczec na forum zakladajac kolejny temat jak sto temu podobnych ktore juz istnieją...

Akurat w takim przedziale mocy i za te pieniadze wybor jest bardzo prosty - zetor 7211.

Edytowano przez pawelec

SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEVID    1

Widzę zę koledzy mało o zetorach wiedzą i zapomnieli najlepszej serri 60XX najlepsze są 6211 lub 6011 z przednim napędem 6045 i 6245 naprawde nie ma ządnego problemu z ich sprzedażą poniewaz kto ma to trzyma bo to są bardzo udane i wdzieczne ciągniczki wystarczy dbać o olej płyn sprawdzać i filtry i lata bez zaglądania pod maskę broń bożę nie kupuj 7211 ja miałem w porównaniu do 6011 dużo więcej pali w orce czy pracach lekkich a uciąg ten sam ja mam aktulnie 6011 i 6211 i w życiu bym ich nie zamienił na 7211 5211 też jest dobry tyle że 3 tłokowy u mnie w 3 skibach bardzo dostawał popalić ziemie nie za cięzkie od IV -VI a spalał prawie tyle co 6211 ja swoim 6211 i 6011 w 4 skibach w orce i żadnego remontu nawet do silnika się nie dotykałem od 5 lat

7711 też nie polecam ta seria ciągników bardzo dużo pali 6211 jest najlepszy to jest coś pomiedzy 5211 3 tłokowym a paliwozernym i robiącym tę samą pracę 7211

kolego bardzo polecam nawet nie które cześci pasuja od c360 a komfort i miejsce w kabinie wykonywanej pracy nie porównywalne zastanawiam sie nad sprzedaniem 6211 lub 6011 i zostawieniem jednego i kupieniem czegoś nowszego :P

Pozdrawiam i mam nadzięje że pomogłem od jakiś 15 lat użytkujemy tylko zetorki więc znamy się na tej marce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogisiov    9

DEVID dzieki za wyczerpujaca wypowiedz :) mialem juz do czynienia z 6211 z turem fajna maszyna delikatnie slabszy jak 7211 ale tez super sprawa jezdzilem nim i nawet bardzo fajnie tyle ze on byl bez kabiny :P musze sie rozejrzec za takim B) tylko czy nie bedzie drozszy niz 7211?

 

 

trafilem na taka okazje pisza ze zamiana na c 360 warto?? http://otomoto.pl/ur...912-A80892.html wiem ze moze za duzy jako jedyny ciagnik ale ma tura i mozliwosc zamiany i w miare dobry stan

Edytowano przez milanreal1
post pod postem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

A ja ci powiem że ciągnik bez przedniego napędu do pracy z ładowaczem się nienadaje :P

Lepiej kup sam ciągnik a ładowacz sobie dokupisz...

 

http://otomoto.pl/landini-massey-ferguson-same-deutz-landini-7550-4x4-1984r-A81263.html

http://moto.allegro.pl/deutz-fahr-d8006-special-4x4-stan-bardzo-dobry-i1733275282.html

http://otomoto.pl/deutz-zetor-same-A80880.html

 

 

A i niepisz posta pod postem bo dostaniesz "nagrodę niespodziewankę"(%) :P

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEVID    1

Kolego jeśli byś chciał oczywiście nie nalegam to mojego 6211 mogę sprzedać bo chcę jednego zostawić jest z kabiną tą duża komfortową a nie jak niektórzy na allegro sprzedaja 6011 za 6211 bo maja papiery od innego ciągnika i z ta waską kabina rocznik 86 wszystkie szyby wysoki dach wraz z nawiewami wzmaciany podnośnik orginalny dodatkowy siłownik okrągła maska wspomaganie chodzi jednym paluszkiem myśle jakieś 23 tys nigdzie nigdy nie był ogłaszany takżę zapraszam 4 skiby ciągnie bez problemu bez żadnego remontu a użytkuje je od wielu lat :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ltz55aluki    0

to jak taki dobry za***isty bezremnotowy wrecz idealny ciagnik ktory ciagnie 4skiby bez problemu sprzedajesz??:D hehexD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEVID    1

to jak taki dobry za***isty bezremnotowy wrecz idealny ciagnik ktory ciagnie 4skiby bez problemu sprzedajesz??:D hehexD

 

Kolego idealny to jest jak jest nowy i to tez nie zawsze :P

Ja nie mówie że jest bez remontowy ale jak sie dba tak sie ma :D

A zastanawiam sie nad sprzedaża bo jak pisałem wcześniej mam 6011 i 6211 a za 6211 więcej wezme i chce kupić coś nowszego go gospodarstwo się rozwija na lepsze na razie ;)

A jak nie wierzysz to możemy jak będe robił podorywke to się głebiej puści i zobaczysz czy idzie czy nie pług jest normalny nie żaden podorywkowy odkładnice 40cm wiadomo są i większe i mniejsze :) U mnie ziemia jest od IV-V klasy także dosyć lekkie na glinie napewno by było cieżko o taki wynik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

wiesz najlepiej przejrzyj ogłoszenia wszystkich dostępnych marek za tą kwotę którą chcesz wydać o potem popatrz w tematach co o poszczególnych modelach piszą użytkownicy ,wtedy podejmiesz decyzje który kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrus    0

A czy zetor 5211 ma wspomaganie ? Mój ojciec się upiera żeby kupić Ursusa 3512 za c-360 ale mi tam on nie pasuje , wąskie oponki , siedzi się nisko , jakiś zawór trzeba przekręcać , kabina nieszczelna . Ja bym się skłaniał w stronę zetorka 5211 bo : ma większy uciąg , szersze gumy , komfort , silniejszy podnośnik , lepszą hydraulikę , wom 540 i 1000 ... Ale jak do tego zakupu przekonać ojca ? Ojciec o tym nie wie że jestem za zetorem . U nas zetory te nie są spotykane ... Jedynie sąsiad ma 7245 ... fajne chodzi ... Ciągał 5x35 ale miał za ciężko to przerobili na 5x30 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Z tego co wiem wszystkie 5211 mają wspomaganie a 5011 już niekoniecznie ;)


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

nie wszystkie mają wspomaganie, 50/50 z tym jest. tak samo jest z miękkim przodem i wałkiem 540/1000


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEVID    1

Z tego co wiem to wszystkie te zetorki mają wspomaganie a miałem ich już naprawde dużo jeżdzimy zetorami od 15 lat obecnie mamy 3 :D

6011 6211 6911 I wszystkie maja wspomaganie z tego co wiem to 5211 maja nawet na orbitrolu kreci sie jednym palcem ja mialem 5211 z 92 roku to byl na orbitrolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89
Marrus    0

A hamulce to jakie ten zetor ma ? Takie jak w c-360 czy jak w Belarusie 82 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konarek    0

Witam!

 

Proszę Was o pomoc w wyborze ciągnika o mocy 65-70 KM z przednim napędem, w cenie do 30 tys. Ciągnik nie ma być starszy niż z 1990r.

Prosiłbym o pisanie tylko sprawdzonych informacji ,tzn. jeśli ktoś poleca jakiś ciągnik , to niech go poleca tylko na podstawie własnych doświadczeń a nie domysłów ;)

 

Od ciągnika wymagam przedewszystkim : przedniego napędu, małego spalania w stosunku do mocy, i jak najmniejszej awaryjności

 

Zastanawiam się nad jakąś renówką, co Wy na to? Może ktoś z was ma taką ?

 

 

Proszę o pomoc! :P


sprzedam:
_Nowa Pompa hydrauliczna podnośnika (nie wzmocniona) c330 Hydrotor Tuchola (z gwarancją) -200 zł
|PW| **Przedmiot mogę wystawić na Allegro**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FanUrsusa    0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mily123pl
      Witam,jaki ciagnik wybrać do 80 tys od 100 do 120 koni ?
    • Przez slawus
      Złożyłem wniosek na modernizację i teraz zastanawiam się jaki ciągnik wybrać. We wniosku napisałem ciągnik o mocy 80-90 KM i jeszcze zastawiam się jaki sprzęt do takiego ciągnika (pług, agregat, siewnik...) Czytając posty widzę, że są tu znawcy tematu. Dodam, że będzie to podstawowy ciągnik na razie na 15 ha, ale zamierzam powiększyć areał w niedalekiej przyszłości.
    • Przez bobcat2250
      Tak jak w temacie. Liczę na wskazówki i opinie bezpośrednio o traktorach, jak i podejściu serwisu. Do czego warto dopłacić, co lepiej odpuścić. Ciągnik minimum 150 km, choć nie ukrywam że bardziej patrzę na moment obrotowy, oczywiście 6 cylindrów. Raczej bez przedniego Tuza (nie będzie potrzebny - myślę, że rezygnacja z niego pokryje amortyzację przedniej osi), przedni obciążnik nie z walizek, tylko jeden odlew na stałe. Skrzynia nie jestem zdecydowany czy bezstopniowa, czy może same półbiegi w automacie. Zadania dla ciągnika: agregat talerzowy 4m ciągany (będzie kupiony razem z ciągnikiem), transport przyczepami 2x 8 ton, pług 4 skibowy obrotowy, agregat uprawowy i raz w roku rozrzutnik Warfama 13 ton. Biorę pod uwagę tylko marki, które mają blisko serwis:
      1) Steyr Impuls 6150 CVT
      2) New Holland T7.175 AC lub jeśli nie automat to może postawić na większy gabaryt T7.195S, który powinien być sporo tańszy.
      3) John Deere 6155M lub 6175M (nie mam pojęcia czy ten większy jest realny w tej cenie)
      4) Case Puma 150 CVX lub Multicontroller
      I raczej wybór byłby z tej czwórki, a blisko jest jeszcze to:
      5) Deutz 6170 RCshift (widziałem jakąś promocję na ten model, jednak nigdy nie było mi blisko do tej marki traktorów z powodu negatywnych opinii krążących w sieci, aczkolwiek nie było okazji porozmawiać z użytkownikiem takiego traktora)
      6) Massey Ferguson 7S.155 (tutaj również raczej przyciągnęła mnie reklamowana promocja, gdyż serwis tej marki nie ma dobrych opinii)
      7) Claas Arion 630 (również nie mam pojęcia czy to realne sidła cenowe, do tego dealer jest dopiero od niedawna)
      Dodam, że jeśli byłby to Steyr, NH lub Deutz to wtedy traktor byłby kupiony razem z broną talerzową od jednego dealera, a to może zawsze byłoby trochę taniej, albo możnaby wytargować jakieś dodatkowe wyposażenie.
      Grupa CNH raczej pokusiłbym się o bezstopniowa przekładnię, natomiast JD to kiedyś pracowałem na modelu 6820, gdzie było 5 biegów + 4 półbiegi w guzikach i w miarę spoko się to obsługiwało, choć jak czytam forum to każdy pisze o autoquad. Na youtube są komentarze pod filmami bodajże agrofoto.pl że użytkownicy nie są zadowoleni z przekładni w JD jednak nie są to doprecyzowane komentarze. 
      Przy takiej kwocie nie będzie robiło różnicy 20 tyś w tą czy w tamtą, jednak zależy mi żeby 500 tyś nie przekroczyć, bo zaraz pewnie Zaczniecie pisać że JD 6R albo i Fendt od razu. Traktor będzie robił 250 - 500 godzin rocznie z tendencją wzrostową w miarę powiększania parku maszynowego o opryskiwacz i siewnik.
      Na którą opcję Byście postawili i o czym warto pamiętać przy zakupie? Może ktoś proponuje wydłużenie gwarancji, może dopytywać o koszty pierwszych serwisów? Jeszcze nigdy nie kupowałem nowego ciągnika i nie chcę na dzień dobry dać się wydymać. Napiszcie jeszcze jak Rozmawiacie ze sprzedawcami, czy Mówicie że konkretny model chcecie wyceniać, a może że np co za 420 netto Mogą zaoferować? Najlepiej to pewnie jak ciągnik z placu i wtedy wiadomo jaka cena wyjściowa i można Im proponować po 60-70 tyś mniej niż Oni chcą?
      A i jeszcze mi się przypomniała kwestia: czy w ciągniku 150-160 km mają sens koła 42 cale? Za nie z reguły też jest dobre 20 tysięcy dopłaty.
    • Przez Mateusz_105
      Cześć i czołem!
      Przychodzę z pytaniem co wybrać a może coś innego w podobnym przedziale cenowym i moczowym 
      -Nowy solis 60
      -New Holland td5010 2010r 2200mth
      -Kubota m6060 2014r 2400mth
      -Farmtrac dt 675 2011r 2000mth 
      Będzie chodził z agregatem 2,4m,  pługiem 3 i jeździł z przyczepą 3,5t
       
    • Przez ddw2
      Witajcie!
      Szukam ciągnika do różnych prac ale przede wszystkim do rozładunku palet (1500kg)  i odśnieżania drogi utwardzonej kamiennej zimą. Aktualnie robię to C360 ale to mordęga dla mnie i sprzętu który ledwo zipie przy takich pracach.
      Chciałbym wydać maksymalnie 35 tysięcy na ciągnik i 15 na tura. Czego szukać najlepiej? Myślałem nad Ursusem c385 ale boje się że brak przedniego napędu będzie utrudnieniem. Z drugiej strony myślałem nad MTZ 82 ale chciałbym usłyszeć opinię bardziej doświadczonych czy jest jeszcze jakaś inna opcja.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj