semos

przyczepa samozaładowcza warfama t-127 - opinie

Polecane posty

semos    77

Mam pytanie odnośnie przyczepy samozaładowczej Warfama T-127  - czy ta przyczepa da radę załadować na siebie belę sianokiszonki 120x120?

 

Ma może ktoś taką przyczepę? Jakie macie opinie o niej - piszczcie wszystkie opinie o tej przyczepie. Chcę ją wykorzystać głównie do zwożenia bel sianokiszonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adas157
      Witam jaki ma udzwig podnosnik w mf 3070 i czy ma dociazanie z Góry dziekuje
    • Przez Maniek24240
      Mam takie pytanie co do prasowania, a dokładniej jak uprasować ładną beleczkę. Jaką predkością jeździć, jak owijacie belota słomy i siana, a głównie mi chodzi o prasowanie sznurkiem, bo jak prasuję słomę to gdy owinę jednym sznurkiem belka się rozlatuje i później bez chwytaka to się jej nie zbierze, nie wiem dlaczego sznurki są luźne, czy można ten sznurek puścić jakoś ciaśniej i czy za jednym owinięciem można jakoś owijać słomę po zmianach w prasie. Podczas owijania podwójnego zbyt długo kręci się belka i szkoda aż prasy żeby tyle się wytłukła.
    • Przez malina2277
      Witam mam dylemat czy New Holland T5.105 poradzi sobie w agregacie uprawowo-siewnym Agro-masz chodzi głównie o to czy nie będzie go ważyć będzie to ciągnik ze standardowym obciążnikiem bez Tuz-a a agregat 3m Agro-masz 3 rzędy graczek wał paker i mam dylemat czy wziąć siewnik zwykły stopkowy czy talerzowy też Agro -masz;)
    • Przez darekmaster90
      Witam, zakładam nowy temat. Czy orientuje się ktoś gdzie można kupić nowy mechanizm obwiązywania siatką i możecie podać jakieś namiary? Będę wdzięczny za odpowiedzi.
    • Przez Yoda
      Mam już regulacje do końca wykręconą i łańcuch jest tak luźny że jak jest pusta prasa to puka łańcuch o rame. Można go skrócić czy tylko wymiana na nowy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj