Skocz do zawartości
arek1996072705

Case farmall 75A VS New holland td5.75

Polecane posty

przemokras    1

Bierz ursusa chociaż zwolnice będziesz miał nowoczesne, a nie jak to w case budżetowym, że szpilki/śruby się wykręcają samoczynnie dzięki fabrycznym luzom...

darecki99    1

Jezdzilem kubota mx 135 proaty solid y ciagnik . Kilku tez ma te .niejsze 8540 czy jakos tak to nawet nawet choc awarie tez mieli . W tym malych kubotach wez sobie pod uwage ze kabiny sa ciasne i ogolnie ciagniki maja lekka konstrukcję. To może nie jest wada w zależności do czego myslij ja zapinać. Ja pamiętam ze ta co sialem to byl problem z gniazdami oh hydrauliki nie chciały zaskakiwać .

Wiadomość z agroFakt.pl

Kubota 7060 113 tyś netto w standardzie klima siedzenie pneumatyczne automatyczny zaczep obciążniki pneumatyka 

dodatkowo można dołożyć szersze opony nic więcej praktycznie nie ma 

a w kabinie bardzo wygodnie  i wszystko spasowane jak się należny.

Mi ciągnik potrzebny jest gównie do prasy i tura do ciężkiej prasy mam 12-stke.

Kris94    23

ta cena za Kubotę standardowa czy już oferta po negocjacjach ? Kiedyś widziałem że chyba ten model koło 130 czy nawet nieco więcej netto kosztowała więc raczej odpuszczałem ale za tą cenę to można by było ewentualnie przemyśleć. Pneumatykę ma w standardzie? z tego co pamiętam była w opcji

darecki99    1

Techniczne ciagniczek bardzo fajny. Jezeli ci nie przeszkadza mala masa i gabaraty waga 3300 kg i podnośnik 2300 to ciekawa propozycja. No i najważniejsze trzeba miec świadomość ze jezeli kupujesz to na długie lata części zamienne to raczej tylko serwis . Ursus zetor czy nh sa bardzo popularne wiedz do nich praktycznie wszystko wszędzie kupisz a z Kubota jest troszkę inaczej.

Znajomy niedawno kupił właśnie tą kubote i dał za nią poniżej 110 tyś netto rocznik 2015 mówił ze na Kubote są bardzo duże upusty wszystko zależy od dilera 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się