krzychuUrsus360

On szuka jej z gospodarstwem

Polecane posty

cinek1808    1746
1 godzinę temu, marcinl1991 napisał:

@Kallina86

Dobroduszny bo to kawaler, jak się ożeni to i priorytety zmieni.

Skąd pewność że nie mam już żony? 😎

Bo chłop lubi jak żona ugotuję w kuchni i w nocy rozpali żeby nie musiał jeść na mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tłumaczyłem wiele razy . Jest mi to zupełnie obojętne . Idź tam sobie nowe paszporty drukować . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

To czego tu tak warte trzymasz psi ogonku? 😂

Gilaj się że swoim koldunem do kolan tlusciochu 

Siurka poszukaj jak potrawisz jeszcze go sięgnąć... 

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Bo lubię się śmiać z ciebie . :D

Nikt tak się jak ty nie pieni i bogactwem nie przechwala . :D

Miłej nocy .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

bogaty człowiek nigdy sie nie chwali, bo wie że pieniądze lubią cisze

Edytowano przez rejvas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Toć oglądanie cudzego bogactwa to jedyne twe zajęcie..... 🤣

A u Jarka był dzisiaj i szczał z zazdrości? 🤣

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw podpuszczają, żeby ktoś coś udowodnił, pokazał że to posiada, jak nie pokazuje to się śmieją - że niema,

Jak już pokaże, to gul podskakuje, smutno się robi, że jednak są nieudacznikami i z tej nieudolności atakuja dalej, że pokazał ale to nieprawdziwe.. 

Stały schemat kozaków i wyśmiewaczy internetowych, choć jeden z drugim nie pokaże NIC, bo tyle ma 😊

Ciekawe jak długo będą ta nogawkę szarpać, bo to naprawdę nudne to czytać, Żeby te szczekacze to jeszcze jakieś 16 latki były, ale.... tu wręcz odwrotnie 🤔🤔

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

najgorzej to jak ormowcy i kapo zalogowani anonimowo, penetrujący forum jak opetani, szukający haków wszedzie i na wszystkich, zaczynają wszystkich pouczać, wrecz narzucać swoją wizje świata, wtedy dobrze nie bedzie ..... oj skąd my to wszystko znamy, tak jakby z życia wziete :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, zycietoniejebajka1 napisał:

Najpierw podpuszczają, żeby ktoś coś udowodnił, pokazał że to posiada, jak nie pokazuje to się śmieją - że niema,

Jak już pokaże, to gul podskakuje, smutno się robi, że jednak są nieudacznikami i z tej nieudolności atakuja dalej, że pokazał ale to nieprawdziwe.. 

Stały schemat kozaków i wyśmiewaczy internetowych, choć jeden z drugim nie pokaże NIC, bo tyle ma 😊

Ciekawe jak długo będą ta nogawkę szarpać, bo to naprawdę nudne to czytać, Żeby te szczekacze to jeszcze jakieś 16 latki były, ale.... tu wręcz odwrotnie 🤔🤔

Na mądrości ludowe cię zebrało ?

Jakoś w twojej galerii nie widać tego pokazywania , a też potrafisz szpilkę wbić komuś .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, rejvas napisał:

najgorzej to jak ormowcy i kapo zalogowani anonimowo, penetrujący forum jak opetani, szukający haków wszedzie i na wszystkich, zaczynają wszystkich pouczać, wrecz narzucać swoją wizje świata, wtedy dobrze nie bedzie ..... oj skąd my to wszystko znamy, tak jakby z życia wziete :D

O to to...... 🤣🤣🤣twoja wizja przypomina wizję Kononowicza... 

Kurla.... jak ty celnie potrafisz pisać o sobie nawet sam bym tego lepiej  nie ujol 🤣🤣🤣🤣

Co za krytycyzm swych nędznych poczynań..... 😜

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

widze że trafiłem celnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widac matematyka cię oszukała... 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

twoje bełkotorzyganie tylko potwierdza to co napisałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widac lubisz sobie w stopę strzelić.... 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

och ty nasz tfardzielu :D 

Edytowano przez rejvas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Leć narzucać swoją wizje że nic się nie opłaci.... 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, zetorki12 napisał:

Na mądrości ludowe cię zebrało ?

Jakoś w twojej galerii nie widać tego pokazywania , a też potrafisz szpilkę wbić komuś .

No to wstaw mu tutaj gdzie z kogoś szydze i domagam się żeby pokazywał co ma... (tylko nie tofika i Jakuba, bo z nich to każdy się śmieje ze w takim wieku takimi rzeczami się zajmują...) 

 

Nie znajdziesz a to dlatego że gówno mnie interesuje co kto posiada.  

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycietoniejebajka1 napisał:

(tylko nie tofika i Jakuba, bo z nich to każdy się śmieje ze w takim wieku takimi rzeczami się zajmują...) 

A dlaczego się śmieją? Pisałem już kiedyś że lepsze to niż stanie pod gsem. Każdy robi to co lubi i nikt nie ma prawa narzucać komuś swojego zdania. Lubią to niech tak robią, ja nie widzę w tym nic śmiesznego. Przepraszam że się wtrąciłem w waszą (ynteligentna) rozmowę.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
8 godzin temu, zycietoniejebajka1 napisał:

Najpierw podpuszczają, żeby ktoś coś udowodnił, pokazał że to posiada

nie głupi ten kto podpuszcza tylko ten co sie daje podpuszczać (i paszportami rzuca ) :D 

2 godziny temu, niesmiertelny88 napisał:

Przepraszam że się wtrąciłem w waszą (ynteligentna) rozmowę.

nie ma za co, wpadaj częściej ;)

Edytowano przez rejvas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycietoniejebajka1 napisał:

Bo jest to naprawdę śmieszne?? 

Ale co śmieszne? Że to nie dzieci a bawią się zabawkami? A jak Wy (ty) się zachowujecie? Kupić wam po lizaku czy jak?! Płaczecie że kobiet na AF mało. Nie każda kobieta mająca 25+ chce czytać wasze pierdoly bo "ja mam większego" kto mnie zna to wie jaki byłem a jaki jestem. Ja zmądrzałem z wiekiem a Wy odwrotnie. Im starsze tym... Nie chcę obrażać więc sami sobie dodajcie. {za ort. Przepraszam)


rejvas napisał:

nie ma za co, wpadaj częściej 

Chciałbym częściej się wypowiadać ale to by tylko łacina dla paru chu leciała. Sumek i Bartek zostaliście modami i mi to wisi ale sumek chyba pamiętasz co napisałem na wasz temat. "że szanuje wasze zdanie bo jako nie liczni piszecie z sensem" (później sumek mnie wkurwiłeś i to zdanie cofnąłem) ale mniejsza z tym bo chodzi mi o to że mam jakieś chody u was za to że właśnie kiedyś was pochwaliłem. (ale skąd ja mogłem wiedzieć że modami zostaniecie) odpierdolta się ode mnie

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, rejvas napisał:

nie głupi ten kto podpuszcza tylko ten co sie daje podpuszczać (i paszportami rzuca ) :D 

 

 

 

Tyko kto jest glupek ten co ma i pisze prawdę i potrafi to udowodnic  czy ten co nic nie ma bo jest zwykłym nierobem  i tylko hejt sieje ? .... Na szczęście jest was tu nie wielu i każdy was zlewa moczem i tyle

Tu wiele osób ma potężne majątki i to widać w galerach i w tematach..... I co są glupkami bo jakiś śmierdzący len i prostak z za ekranu tak twierdzi bo mu gul skacze?... czleku jesteś nikim i twoje zdanie nic nie znaczy i tak było jest i będzie żebyś nawet pękł.. 😎

Mi niczego nie ujmiesz ani nikomu innemu swoimi wypocinami 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I kogo te majątki obchodzą ? Dużo to pojęcie względne i nie każdy na kapitał przelicza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jasne... wiemy że  ty przeliczasz na flaszki i masz już koldun do kolan.... 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj