krzychuUrsus360

On szuka jej z gospodarstwem

Polecane posty

MagoKJ    17

No!!:-)
Są takie które to kochają mimo że ciężko czasem jest.
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie ma co ryzykować przy ciężarach można się nabawić przepukliny albo jeszcze coś nie dał boże w kręgosłupie przeskoczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

moja dziewczyna to nawet nie da sobie zrobić krzywdy :D jak widzi, że jest coś ciężkiego to zawsze przyjdzie żeby jej pomóc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owoccygana    6

Ja też szukam dziewczyny...

Może pić i palić

kochać mnie,ale nie musi

zdradzać mnie z listonoszem,nie będzie mi to przeszkadzało

sąsiadowi może pomagać nocami jeśli ze chce

sprzątać,prać i gotować tych słów znać nie powinna(chyba że lubi to do sąsiada)

dzieci tylko 8 góra 1(nie muszą być moje)

gospodarkę może mieć ale nie musi

wygląd i wiek się nie liczy(aby ciepła)

zwierzęta może rozpoznawać ale nie musi

ale jedna rzecz musi POTRAFIĆ JEZDZIĆ ZETOREM!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

co to za sztuka jeździć zetorem, niech potrafi MTZtem jeździć, to jest dopiero wyższa szkoły nauki zmiany biegów :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

Hehe uśmiałam się tym co chłopcy napisaliście..
Czyli tak może należeć do grupy A.A dawać sąsiadowi ale nie zbyt często,byle nie listonoszowi bo to jak mowie sex donosiciel..może być starą brzydka byle by umiała ciągnik prowadzić...
Kurde nie nadaje się:-(
Dziękuję za poprawę humoru bo ten tydz był oblednie pracowity..
Zdrowych, spokojnych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

zgłoś się do programu."rolnik stuka żony "

tylko czyja żona miałaby ochote na skok w bok z rolnikiem bo to chyba raczej nie świadczy dobrze o każdym z trojga  :lol:

@owoc cygana 

w sumie to z tym zetorem to też byłbym za  jeśli dziewczyna umiałaby i chciałaby jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    639

Ja nie szukałem dziewczyny z gospodarstwem. W profilu miała zawód: urzędnik/pracownik biurowy. A jak się okazało ma jeszcze gospodarstwo 30 ha. A dla mnie wieś to całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

Hm można.. Można!
Ja mam nadal cichą nadzieje ze znajdę do mojego brata fajną dziewczynę która będzie go szanować kochać i być blisko...
Jest jakaś fajna do 28 lat dziewczyna która da się namówić na pójście z młodym na randkę. Z. Dzidziusiem lub bez mi to wsio ważne aby była normalna...
Jak by co to piszcie do mnie jako dobra siostra chce pomóc mu bo to niesmiale takie..
Aaa wielkopolska rzecz jasna bo nie chce uganiac młodego po całej Polsce..
Aaaaaa najważniejsze..
Musi się uśmiechac a nie być wiecznie z fochem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Mago żeby tylko nie wyszła z tego niedźwiedzia przysługa, w okolicy nie mace znajomych czy mieszkacie na pustyni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Hm można.. Można!

Ja mam nadal cichą nadzieje ze znajdę do mojego brata fajną dziewczynę która będzie go szanować kochać i być blisko...

Jest jakaś fajna do 28 lat dziewczyna która da się namówić na pójście z młodym na randkę. Z. Dzidziusiem lub bez mi to wsio ważne aby była normalna...

Jak by co to piszcie do mnie jako dobra siostra chce pomóc mu bo to niesmiale takie..

Aaa wielkopolska rzecz jasna bo nie chce uganiac młodego po całej Polsce..

Aaaaaa najważniejsze..

Musi się uśmiechac a nie być wiecznie z fochem :-D

 

No już widzę takie coś w praktyce hehe, może jeszcze pójdziesz z nim na spotkanie... :lol:. I jeszcze jedno, postaw się w sytuacji dziewczyny, pogodna, sympatyczna dziewczyna miała by się rzucić na szyję nieśmiałemu facetowi tia... za dużo komedii romantycznych się ogląda, bo takie akcje to tylko tam. Poza tym w okolicach 30 większość kobiet jest po jakiś tam przejściach, mało która pała uśmiechem, optymizmem. Częściej za to dominuje właśnie foch, nerwowość, czasem i jakaś depresja, agresja. Prędzej takiemu trafi się nerwowa desperatka z dzieckiem, której wsio ryba, jeśli w ogóle. Niestety wbrew pozorom nieśmiałość nie jest w cenie, no chyba, że jest sie kobietą ;). Lepiej znajdź bratu jakieś ciekawe hobby, dodatkowe zajęcie aby nie myślał o takich sprawach i nie żył marzeniami.

 

A pociskanie kitu, żeby przestał byc nieśmiały lub sobie sztachnął na przełamanie jest żenujące i nic to nie da, co najwyżej pogorszy sprawę... Już lepiej jakby był jakimś alkoholikiem niż nieśmiałym facetem, dużo większe szanse by miał . Tylko, nie bierz sobie znowu tego do serca i go nie rozpijaj, bo dopiero będzie kicha nieśmiały alkoholik :lol: , Chociaż kto wie... 

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

Grego..mówisz ze pogodna fajna ładna uśmiechnięta dziewczyna nie istnieje i jak tylko istnieje to w bajkach się takie rzeczy dzieją jak spotyka na drodze niesmialego faceta,który nie umie sobie znaleźć swojej ukochanej?
To ci napisze.
Parę lat temu taka właśnie dziewczyna spotkała przypadkiem niesmialego fajnego faceta który chciał być szczęśliwy ale nie miał odwagi i był bardzo skryty..
Od 3 tygodni są małżeństwem i dziękują Bogu ze się spotkali i ze ta dziewczyna "rzuciła" mu się na szyję..
Wiec proszę nie pouczaj mnie co i jak bo wierzę że można kogoś spotkać a tym bardziej komuś pomóc jak sam nie może ze względu na swoją skrytosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Czasem i ślepej kurze się trafi ziarno, wiem z własnej autopsji, acz bez takiego happy endu ;), ale to sporadyczne przypadki i często właśnie niezamierzone. A już takie wymuszone akcje..., ja bym się chyba spalił ze wstydu z "pośrednikiem", ale ludzie są różni, może mu i dziewczynie to nie będzie przeszkadzać. Ja tam w sumie jakimś strasznym sceptykiem nie jestem, bardziej realistą.

A gdzie ja mówię, że nie istnieje? Oczywiście, że istnieją tyle, że najzwycajniej w świecie są w większości pozajmowane i nie muszą się uganiac za chłopakami.

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

No to ciesze się ze obyło się bez głupich słów:-)
Może czasem warto pomóc,ja tak uważam.
Życzę takiego happy endu jak ta dziewczyna miała,bo to coś pięknego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Grego nie ma co sie na sile uganiac zarowno za chlopakami jak i dziewczynami.Uwazam,ze szukac desperacko i z duza determinacja to nic dobrego nie przyniesie, Nigdy nie wiadomo co nas kiedy spotka i bedzie co ma byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj