krzychuUrsus360

On szuka jej z gospodarstwem

Polecane posty

iron    1037

zgłoś się do programu."rolnik stuka żony "

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Jest  nawet  na  forum kilka  dziewczyn  z gospodarstwem , pytanie  tylko czy cie  zechcą  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Po prostu kur*a nie wierze. Żyjemy w czasach średniowiecza kiedy to żeniono się dla majątku? Jak można szukać dziewczyn ze względu na hektary. Może nie być miłości, porządania itd, ważne aby się hektary zgadzały. ...

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

chłop chce robić na gospodarstwie... bronisz mu spełnić marzenia? kolega z własnych 2ha poszedł na 70 i co w związku z tym powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Jeżeli komuś to się uda to gratuluję, świetnie. Ale szukając dziewczyny raczej patrzysz na nią a nie na jej hektary. Prawda? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal225    14

heh widocznie niektórzy są po prostu materialistami ..... jak chce pracować na gospodarstwie to niech poszuka pracy u gospodarza .....

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Adrian o tym mówię że jeżeli i dziewczyna i hektary pasują to pięknie. Ale nie ożenisz się z obojętną Ci dziewczynom bo ma hektary ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054
Napisano (edytowany)

szukasz dziury w całym... ja tam nie wiem czy mój kumpel na hektary się napalił czy na dziewczyne... ale niepodejrzewałbym go o materializm tak samo jak kolesia, który założył temat bo go nikt nie zna.... kumpel farme żony rozwija rozwija, córka rosnie jak na drożdzach więc niby czemu autor tematu nie mógłby zrobić tak samo?? żeby mi dorobku moich rodziców nie było szkoda to pewno też bym siedział na setce ha u wdowy z trójką dzieci.. ale sie nie rozdwoje

 

gorzej jakby został parobkiem u teściów.... no to wtedy prejebaneeeeee

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Znam laske z ha Nikt na nią nie poleciał mimo ha .Napewno przygarnie do roboty ,bo tatuś już siada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A podobno nie ma brzydkich kobiet tylko czasem alkoholu brakuje. A tak poważnie to sztuką jest znaleźć żonę w dzisiejszych czasach mam na myśli taką która wie czego chce i ma poukładane w głowie. A żeby jeszcze miała ha to już w ogóle byłaby bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Nie szukam dziury w całym. Po prostu mówię że ha nie są w życiu najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego odrazu matrialista Poprostu jest sam i chialby mieć żonę i mieszkać na wsi kto mówi ze to odrazu materializm Zawsze może podpisać intercyze Jak by się tego obawiała

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jak jest tu może jakaś niewiasta która mnie przygarnie,tylko musi być majętna bo mam trochę długów które wypadało by spłacić 100 zł w ge esie jestem leniwy,robić mi się nie chce lubię wypić piwko razy osiem posiedzieć pod gs em,zapalić szluga od bidy strzelić najdroższe wino z najtańszych i poleżyć,jest może jakaś zainteresowana lecz od razu zapowiadam parobka zemnie nie zrobisz i też nie szukam pierwszej lepszej,wiem że dzięki mojej bogatej osobowości bede miał mnóstwo zgłoszeń także dziewczyny trzymajcie fason bo wybiorę tą najlepszą,,,czeka na listy i fotki toples chodz wolał bym fotki w całej naturalnej okazałości będą dodatkowo plusowane ...już widzę tą kolejkę pod gsem :lol:

p.s alkohol w prezencie mile widziany hehe

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

już sie miałam zgłosić, niestety zdjęcie topless mnie dyskwalifikuje na samym starcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

czemu przeciez odkrecenie maski dlugo nie zajmuje[niedawno to robilem] a jak topless to kabiny zdejmowac nie musisz.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

już sie miałam zgłosić, niestety zdjęcie topless mnie dyskwalifikuje na samym starcie ;)

 

jakie zdiecie toples??? tak to ty nie mysl.....po prostu trzeba byc odwaznym..no i sie dobrać..nie brac na łapu capu

zgłoś się do programu."rolnik stuka żony "

 

ale ześ przywalił...zamiast rolnik szuka to napisałes rolnik stuka zony :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jakie zdiecie toples??? tak to ty nie mysl.....po prostu trzeba byc odwaznym..no i sie dobrać..nie brac na łapu capu

 

+100 :D nie sztuką jest naoglądać się zdjęć, sztuką się dobrać :P

 

a co do tematu, to czasami dziewczyny szukają chłopa na gospodarkę no bo raczej jest to zbyt fizyczna praca, a komfort jaki oferuje 30tka czy 60tka trochę odbiega od norm w jakich powinny przebywać kobiety. Z doświadczenia powiem, że robię na gospodarze dziewczyny już 3 lata, (teść niestety zmarł) to praktycznie robię wszystko, teraz sobie nie wyobrażam robić czegoś innego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

Songo... Wypraszam sobie,że wy wszystko robicie,a my niby słabsza płeć...no no no brzydki jesteś :-(




My jesteśmy macho.... niech panowie nam wybacza,jak rzucimy w nich chaczka,a czasem grabiami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie mówię, że wszystko ale nie chcę żeby moja dziewczyna wykonywała ciężkie prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj