News
arion650

Silnik EcoMax w ładowarce teleskopowej JCB

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
arion650    0

Co sądzicie o silnikach EcoMax które są montowane w ładowarkach teleskopowych JCB.Czy ktoś z was miał styczność z takim silnikiem czy są one awaryjne?Słyszałem że dużo palą.Czy to prawda?

magnum310    0

Silniki są ok. Mało awarii, spalanie w ciężkiej pracy to około 10l/ha - więc nie jest duże jak na silnik tej mocy. Nie ma się czego obawiać.

Arek    151

10l to też nie jest mało, u mnie perkins 90KM w JCB w niezbyt ciężkiej pracy spali 3-3,5l/h.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość konteno   
Gość konteno

...spalanie w ciężkiej pracy to około 10l/ha - więc nie jest duże jak na silnik tej mocy. ...

tzn w jakiej robocie ? ta ładowarka pracuje zamiast ciągnika?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rychu332
      Orientuje się koś czy można gdzieś wypożyczyć mini ładowarkę pokroju bobcat s70 najlepiej z krokodylem na około 2 dni? większość ogłoszeń wynajmu takich maszyn to ogłoszenia budowlane z widłami do palet i łychą.
    • Przez MichalP
      Mam kilka pytań co do silnika w tym ciągniku może ktoś mi podpowie.
      1. Gdzie na silniku jest tabliczka żeby odczytać dokładnie  wersje silnika ? 
      2. Miska olejowa - odkręciłem wszystkie śruby  i mam problem od strony skrzyni odchodzi trzyma się od strony napędu. (odkręcone jest 24 śruby) czy   jest jakiś myk żeby tą  miskę zdjąć? 
      Dodam tylko że  moja ma uszy  gdzie na innych zdjęciach poglądowych  ich nie widzę.  Może ktoś dysponuje jakąś instrukcją serwisową do tego silnika 
      3. Jakiej  firmy kupować   tłoki i cylindry ? 

• Przez Lukecki
      Witam, wydaje mi się że w moim Ursusie 1614 są za niskie max obr. Gaz w podłodze a jest tak mniej więcej 2000 obr. (obrotomierz nie działa) czy jest tam jakiś ogranicznik? Dodam że nie może zgasnąć po puszczeniu gazu dopiero po podniesieniu pedału od spodu. 
      Na filmach na YT mają większe obroty z tego co mi się wydaje 
    • Przez PatrykReich
      Witam, Chciałbym uzyskać informacje na temat ładowarek teleskopowych, konkretnie porównanie Merlo TF 387 a claas scorpion 7030 a JCB 536-60. Chodzi mi dokładnie o żywotność, funkcjonalność, zwrotność, pracę podzespołów, itp. Pod względem gabarytów najbardziej odpowiada Nam Merlo, gdyż ma szerokość 2,3m i posiada napęd hydrostatyczny, dwubiegowy. Możecie napisać jak ten napęd się sprawuje ? która z tych ładowarek jest najmniej awaryjna ? Proszę o opinie 
    • Przez case-and-case
      Witam mam problem z ładowarką 526s . Silnik perkins 100km pompa rotacyjna delphi . Od jakiegoś czasu po odpaleniu ładowarka chodzi nie równo , telepie całym silnikiem dopiero po paru minutach się uspokaja i chodzi równo . I dzisiaj pojawił się problem z gaszeniem , po przekręceniu kluczyka silnik spada na bardzo niskie obroty ale nie gaśnie . Ktoś miał taki problem ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.