Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez patyk86
      Witam serdecznie,

w ciągu miesiąca zamierzam kupić ciągnik na PROW - zastanawiam się czy wybrać 4 lub 5 letnieg JD5720 czy nowego CASE Farmall 85A? Bardzo proszę o Wasze sugestie.

Pozdrawiam
    • Przez damianjarosz11
      Witam posiadam ciągnik nh t6030plus (117km) i mam problem z wyborem agregatu do uprawy. W opcje wchodzi tylko agregat zawieszany. Zastanawiam się głównie nad agregatem uni max 4-4,5m lub expom wicher 4-4,5m z tylnym walem croskill. Moje pytania:
      - jaka szerokość lepsza mam stary agregat o szerokości 4,2m tym traktorem nie da się uprawiać szybciej niz 11-12km/h (taka przekładnia) ciągnik nie odczuwał dużego obciążenia, czy 4,5m dałby radę ciągać?
      - czy te agregaty wykonują dobrze swoją pracę (najlepiej za 1 przejazdem) ( ziemie mam rożne jedne z dużą ilością brył trafia się glina inne kamieniste),
      - jaki tylni wal uni max zachodzący croskill z tylną płozą zębatą czy croskill i strunowy?
      - jakie redlice zwykłe czy gęsiostópki (na jaka glebę, które lepsze),
      - czy ten ciągnik da rade współpracować z agregatem o takiej masie 2150-2300kg (udźwig ciągnika 6600kg 610mm od końcówek kulowych),
      - czy z przodu agregatu lepsza jest listwa wyrównującą czy wałki,
      - możne jakieś inne propozycje agregatu, innych firm itp.
    • Przez lewy1234
      witam zamierzam zakupić agregat uprawowy 4,20m. zastanawiałem się na expomem i nad unią , który lepszy ?
    • Przez Tigon
      Witam , szykuje się do ostatecznej decyzji miedzy tymi ciągnikami , prosiłbym was o pomoc w dokonaniu wyboru , ciągnik ma być pomocnicy w gospodarstwie i pracować z turem.
    • Przez Twenty_2012
      Posiadam na sprzedaż oryginalny wał Cambella na przedni TUZ marki Expom Progres z Krośniewic.

Rok produkcji 2006,
      Szerokość robocza 4 metry
      Mało używany (przepracował około 100 ha)
      Posiada oryginalny lakier, naklejki, tabliczka znamionową
      Jestem jego pierwszym właścicielem.

Nie używany od kilku lat, sprzedaję ponieważ jest mi nie potrzebny.

Cena 5500 zł netto
      Faktura VAT – VAT od faktury.

W razie pytań proszę o kontakt.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.