Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Magdalenalesiska
      Cześć,   Szukam osób do współpracy.  Potrzebuję waszego eksperckiego oka! Z waszą pomocą możemy stworzyć coś fajnego!   Pracuję nad narzędziem do organizacji pracy w rolnictwie:   Projekt składa się z dwóch części: kalendarz + budżet oraz karty pracy czyli "historie",  w których będziesz mógł przechowywać wszelkie niezbędne dane do prowadzenia nowoczesnego i prosperującego gospodarstwa rolnego!  Zestaw składa się z kart: historia pola, historia zwierząt, historia maszyn, zasoby (magazyn). Kto by to wszystko spamiętał?   Na pytanie "po co mi to" odpowiem następująco: – w celu zaoszczędzenia czasu – w celu zwiększenia wolnego czasu – w celu zwiększenia terminowości – w celu zmniejszenia ilości błędów wpływających na dochody – aby pomóc w lepszej organizacji czasu – aby wpłynąć na produktywność pracy – aby usystematyzować pracę – aby wywiązywać się ze wszystkich obowiązków   Chętnych do testowania proszę o kontakt na adres    slesinska.magdalena@gmail.com   lub odzywajcie się niżej
    • Przez bartek12346
      Witam 
      Potrzebuje schemat z rozkładem węży (wszystkie połączenia, rozgałęzienia od pompy do rozdzielaczy w opryskiwaczu tecnoma 2400 belka 24m. Mam problem z regulacją ciśnienia . 
      Poza tym na sterowniku agromatic wyświetla się ERR i nie zapamiętuje ustawień . Głównym problemem jest brak możliwości ustawienia ciśnienia przez sterownik. Prawdopodobnie węże są źle podłączone. 

• Przez rafalek24
      Witam mam problem z biegiem mianowicie wyskakuje mi trzeci bieg na wstecznym Renia 113.14 skrzynia 12×12 .mój sąsiad ma terz renie i to samo 
    • Przez patrykdabek2000
      Zna może ktoś dokładny układ biegów w skrzyni przekładniowej w ciagniku Fortschritt zt323?
    • Przez Pele94
      Witam. 
      Jak wszyscy wiem nie wszystkie maszyny rolnicze są wystawione na stronach typu olx czy otomoto. Większość maszyn stoi u handlarzy na placu gdzieś przy głównej drodze i czeka na przejeżdżającego drogą kupca.Od dłuższego czasu rozglądam się za używanym ciągnikiem i w internecie nie ma nic ciekawego.
      Jeżeli ktoś z was ma kontakty do osób które zajmują się sprowadzaniem maszyn , ciągników ogólnie handlem maszynami rolniczymi Podajcie numer kontaktowy, miejscowość oraz kilka słów o sprzedającym.  
      Myślę że nie jednemu z nas przydadzą się takie kontakty. 
      Pozdrawiam  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.