Polecane posty

ukaszProcho    91

Ja wcześniej sialem nimbe i spróbowałem saxofon to niebo a ziemia, więcej liści i kolby nie ma takiego grubego badyla którego nie chcą jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikijohn    24

W Siedlcach na Karowej jest sklep ale też na Floriańskiej. Jak Ci sie chce jechać to w Mordach też jest sklep. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychunt    1

u mnie legion waży 11 kg 50 tys nasion a u was ?

 

u mnie tak samo a opoka 12kg w zeszłym roku było 5 kg więcej w worku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

opoka cena 195zł,

kadr fao 270, cena 185zł

lober fao 240 cena 184zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Mam P8400 w BB - jest ktoś chętny?

 

BB - odpowiada 36 j.s. po 80 tyś.

 

kupując jeden bb ile taniej wychodzi na j.s. czy na sztuce bb niż w workach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pol123456    0

mialem kiedys holenderska odmiane kukurydzy za ktura placilem 360 zlotych za 80 tys jednostek I byla to kukurydza hybrydowana posialem ja na lekkiej glebie I uroslo to tak ze byl to problem zkosic na kiszonke bo tyle masy bylo nie dbalem o nia za bardzo bo byly to moje poczatki z kuku a nie bylo w okolicy drugiej takiej a mieszkam w okolicy gdzie sieje sie praktycznie tylko kuku pisze to by nie zachwalac kukurydze I jej odmiane tylko po to by udowodnic ze cena za ziarno nie byla zla bo co sie dzieje teraz z cenami to juz jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

W kukurydzy nie ważna jest aż tak wielkość jak wartość energetyczna. Cóż z tego ze mi urośnie ponad 3 m jak kolby nie będzie.
Poleca ktoś kukurydzę vasili??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś Ambrosini w tym roku?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    913

Kupiłem jeden worek "opcji" jakaś czeska nowa odmiana 320zł/80tyś nasion. Resztę kupi się jakiejś polskiej Dumki, Gleja czy co tam będzie.W tamtym roku i 2 lata temu siałem Eduardo i płaciłem po 250zł/80tyś nasion kukurydza była super. No ale w tym roku 420zł już kosztuje... Jak się trafi w pogodę i nawozu pod korzeń da dobrze to i glejt będzie takie jest moje zdanie :)

Edytowano przez ThePerkins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TuQano    1

Kupował ktoś Ambrosini w tym roku?

 

wziąłem 10 jednostek na próbę 300 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgpmkam   
Gość sgpmkam

dysponuje zdjeciami plantacji kukurydzy zachodnich odmian oraz polskich te same pole uprawa nawozenie. odmiany na dzialce 4ha ilosc odmian 7. mam zdj wielkosci lodyg na kiszonke mam wyglad kolb. badanie kiszonki skrobia energia . czy ktos robil cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

na 120 odmian w odr szepietowo archimedes najladniejsza   b.wysoka lisciasta zielona i piekna kolba do tego obok polskie wynalazki jak porazony szczypior przy niej siedzialy :D    w tym roku posieje jej 6ha na probe chociaz z nasionami juz w styczniu byl problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj