arion650

Prasoowijarka Unia Master.Czy warto ją kupić?

Polecane posty

arion650    1

Witam.Mam zamiar zakupić Prasoowijarkę Unia Master choć jeszcze nic o niej nie wiem i szukam informacji.Czy ktoś z was ma albo miał taką prasę jej cena jest bardzo atrakcyjna lecz może lepiej dołożyć i kupić jakąś zachodnią prasoowijarkę.Chciałbym usłyszeć wasze opinie na temat tej maszyny 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrorobert    53

cena nie jest już tak atrakcyjna jeśli porównasz cenę samej prasy bez owijarki do prasoowijarki moim
zdaniem lepiej kupić sama prasę ale za to zachodnią
w tej cenie masz Mchale f5600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cie    0

Unia Master czy ktoś pracował na tej prasoowijarce czy nie odbiega od zachodnich

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturektdi    5

Też nad tym cudem sie zastanawiam na mgr.cena takiej bodajże 160 brutt poprawcie mnie jak sie mylę oczywiście z komorą mieszaną. Albo NH 6090 zwykłą praskę


john deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hulk92    0

 

Witam wszystkich. Chciałbym odświeżyć temat. Obecnie jestem użytkownikiem prasy Unia Grudziądz walcowo-łańcuchowej, z której jestem bardzo zadowolony. W tym roku na wiosnę miałem też okazję pracować na praso owijarce Unii Grudziądz z 2011 roku. Była u mnie w tekstach. Co do pracy nie miałem zastrzeżeń. Wszystko pracowało jak należy. Jednak zauważyłem kilka mankamentów które należałoby zmienić w niej. Po pierwsze umiejscowienie miejsc do smarowania( niektóre miejsca bardzo ciężko dostępne - ale to samo mam w mojej zwykłej prasie). Po drugie to czytelność sterownika. Ale to był jeszcze stary sterownik teraz są chyba inne lecz tych nie widziałem. Szybkość pracy była zadawalająca. Po tych testach jestem dość mocno zainteresowany jej kupnem. Tylko pytanie jak spisuje sie ona w dłuższym eksploatowaniu. Proszę o wypowiedź użytkownika z dłuższym stażem pracy na tej maszynie;)

Edytowano przez hulk92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zulus
      Witam mam prasę z 2012 roku i szkoda że nie wziełem opuszczanej podłogi wtedy to była nowość chcę to przerobić potrzebuję zdjęć i opisu działania jak byście mogli pomóc bardzo dziękuje .
    • Przez ziom5588
      Witam forumowiczów mam do was pytanie czy ktoś posiada instrukcję obsługi do prasy Carraro Rekord papierową lub w pdf , za pomoc bym był wdzięczny..
    • Przez macko25
      mam pytanie dla posiadaczy którzy posiadają opryskiwacz górny zaczep z półoautomatyczny skrętem tzn czy wasze opryskiwacza robią takie same ślady ciągnika bo u mnie jak lekko skręce to Oki ale jak skręce na maksa to już nie idzie za śladem ciągnika A mam włączone na automacie
    • Przez PatrykNowakowski
      Witam 🙂 szukam opini na temat pługów obrotowych. Jakie macie opinie na temat pługów tych w temacie? Jaki obrót jest lepszy siłownik z przodu, z tyłu, pionowy czy poziomy, jakie są plusy i minusy tych wariantów? Przedpłużki czy scinacze? Może ktoś poleca jakiś inny pług do 20 tyś zł na resorach 4x40? 🙂

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj