Skocz do zawartości
News
arion650

Jaką ładowarkę teleskopową kupić do gospodarstwa opartego na hodowli krów mlecznych?

Polecane posty

arion650    0

Zastanawiam się nad zakupem nowej ładowarki teleskopowej jej zadaniem byłoby m.in ładowanie obornika,załadunek ziemniaków przemysłowych,ustawianie bel i częściowe ich zwożenie.Główne marki jakie mnie interesują to Jcb 531-70,Bobcat TL360,Class lub new holland.W mojej okolicy jest kilka ładowarek jcb właśnie z tego modelu i sprawują się dobrze lecz obiło mi się o uszy że dużo palą.Gospodarstwo jest o powierzchni 120ha myślę że trochę roboty się dla niej znajdzie.Jeżeli coś wiecie o tych ładowarkach to pomóżcie mi w wyborze:)    

marc    17

Ja posiadam JCB 531-70 i polecam. Co do spalania to wszystko zależy od pracy. Zauważyłem że najwięcej spala przy zwożeniu słomy. Pewnie dlatego że po ściernisku ma ciężej niż po asfalcie ;) 

:)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krzys14iek
      Witam, chcę wymienić Bizona na Claasa (na 150 ha Bizon trochę za mały). Myślę o Claasie 108s i chciałbym się o parę rzeczy zapytać kogoś kto posiada taki. Chodzi głównie o to czy taki o to kombajn posiada przyspieszacz (tj Bizon) i czy kombajn jest przystosowany do wysuwanych motowideł, i jakby była możliwość to mniej wiecej opisać sterowanie w kabinie, najlepiej na zdjeciu mniej wiecej co do czego służy. U mnie w okolicy nie znam nikogo kto ma takiego więc tutaj pytam. Chyba że jest ktoś z powiatu kościańskiego albo kawałek dalej to chętnie bym przyjechał obejrzeć taki kombajn. 
    • Przez BumBleBeeee
      Witam 
      Jest ktoś kto posiada New Hollanda z serii TVT ?
      Chciałbym poznać opinie na jego temat. Wady, zalety itp.
    • Przez mati123861
      Witam. Potrzebuję zaczerpnąć informacji na temat przygotowania kombajnu Claas Mega do kukurydzy. 
      W kombajnie zamontowałem osłony bębna, wymieniłem klepisko segmentowe na kukurydziane, zaślepiłem wy chwytacz kamieni zmieniłem górne sita na żaluzjowe kukurydziane. W tamtym sezonie kosiłem na górnych sitach kukurydzianych a dolnych zbożowych lecz dolne sita mi zaklejało. I o to moje pytanie czy da rade kosić tylko na górnych sitach? i czy jest możliwość wyłączenia podajnika kłosowego? Prosił bym o informacje posiadaczy kombajnów claas jak najlepiej przygotować kombajn pod kukurydze. Pozdrawiam
    • Przez cheecko
      witam, Mam problem z wadliwym czujnikiem od ciśnienia objawia się to w taki sposób że nie pokazuje ciśnienia na wyświetlaczu ciągnika a rzeczywiście ono jest. Czujnik już był wymieniany 3 razy serwis broni się tym że podobno teraz takie czujniki robią ... Odgłos podczas pracy jest nie do wytrzymania teraz zamierzam złożyć reklamację pisemną i niech się główia. Czy ktoś z Was miał podobny problem?
    • Przez 343
      Witam.Wie ktoś jak skalibrować noże sprzęgło w claas ares 836rz.Szukałem na forum to tylko znalazłem jak skalibrować rewers i kalibracje sprzęgła w młodszym typie ciągnika.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.