Qlffon

Części zamienne, modyfikacje, części bez pośredników

Polecane posty

Qlffon    0

Witam, wykonam części zamienne, modyfikacje, stworzenie nowego elementu, doróbki, kopiowanie elementów.

Elementy ze stali gatunkowej, jak i zwykłej.

Elementy płaskie z blachy o grubościach od 2-220mm.

Proste i skomplikowane elementy, dokładność +/- 1 mm.

Indywidualna wycena, szybki czas realizacji.

Rysunki odręczne, szablony, rysunki techniczne.

 

Specjalizuję się również w elementach do maszyn nie tylko rolniczych oraz elementach na konstrukcje stalowe.

 

695-552-858

 

 

post-175416-0-40432400-1454196753_thumb.jpgpost-175416-0-25493500-1454196772_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qlffon    0

Dorobić się da, gorzej z gięciem.

Najlepiej daj zdjęcie, później ustalimy jakie dokładnie wymiary.

Edytowano przez Qlffon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Okolice Wyrzyska, a Ty?

 

Września, pytałem żeby było wiadomo skąd jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qlffon    0

toorano - podaj wymiary tych listew dł. i szrokość, odstępy miedzy otworami i od krawędzi, ilość otworów, może być amatorski rysunek techniczny, prześlij na maila benybenasi@poczta.onet.pl lub tel. 695-552-858

karolas123 - wagowo z grubości 65 mm = około 58 kg, oryginalnie są z gr. 55 mm

kris14 - w porządku, mój błąd, mogłem napisać. W końcu gdyby ktoś chciał zamówić to albo odbiór osobisty lub kurierem.

 

Jakby co to proszę pisać na maila bezpośrednio lub na kom., a najlepiej konkretne wymiary lub rysunek.

Nie posiadam jeszcze dostępu do tokarki, ani frezarki, więc wchodziło by na razie same płaskie elementy z otworami, fasolkami.

Cena ustalana indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez nht6030
      Witam !
      W tym roku chcę zakupić pług obrotowy, przymierzam się pod Gregoire Besson, znajomy ze wsi zakupił używanego z 93 roku, i nie znalazł do niego lemieszy zamiennych i bulił po 800 zł za lemiesz z dłutem a to LEKKA przesada. Ktoś się orientuje czy są częsci zamienne do tych pługów czy tylko orginały.. ?
    • Przez agrofan98
      Witam. Potrzebuję pilnie katalogu części do kombajnu Claas Dominator 98. Ponieważ byłem w sklepie z częściami Grene, i patrząc po numerach seryjnych danych części, numery te różnią się między katalogiem z serwisu Claas, a katalogiem części zamiennych w sklepie Grene.
      Proszę o pomoc
    • Przez Konsultant_HRIC
      Dla naszego Klienta,
      dużej międzynarodowej firmy z branży rolniczej i motoryzacyjnej o stabilnej pozycji na rynku i znanej marce od kilkunastu lat,
      poszukujemy osób na stanowisko:

      Opiekun Regionu / Przedstawiciel Handlowy (części zamienne do maszyn rolniczych)
       
      Region działania: Siedlce - Biała Podlaska - Siematycze - Węgrów - Garwolin
       
      Główne zadania:
      realizacja planów sprzedaży części do maszyn rolniczych na podległym terenie Polski Środkowo-Wschodniej przygotowanie oferty handlowej rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi klientami oraz poszukiwanie nowych prowadzenie negocjacji dotyczących warunków z wybranymi klientami przeprowadzanie działań marketingowych współpraca z dealerami na podległym terytorium oraz poszukiwanie nowych dealerów do współpracy koordynacja nad całą strefą logistyki i transportu na podległym terenie raportowanie działań do przełożonego Wymagania:
       
      wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane rolnicze lub techniczne) znajomość techniki rolniczej, w szczególności w zakresie budowy maszyn rolniczych i ciągników umiejętność nawiązywania i utrzymywania długoterminowych kontaktów z klientem umiejętność samodzielnej pracy oraz konsekwencja w działaniu dynamika w działaniu, samodzielność i odpowiedzialność komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne mile widziana znajomość jęz. angielskiego lub jęz. niemieckiego prawo jazdy kat. B Firma oferuje:
      pracę w stabilnej firmie atrakcyjne warunki finansowe, podstawa + premia samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesłania aplikacji z życiorysem zawodowym pod adres poczty elektronicznej: jw@hric.pl lub kontakt telefoniczny: 660 703 703
    • Przez pawel2806
      witam wszystkich potrzebuje części do rewersu do renault 8512 chodzi mi głownie o widełki i przesuwkę nigdzie nie mogę tego znaleźć  a chyba jednak chciałbym używane bo nowe są aż za drogie  a dobra używka pewnie dluzej pochodzi niż ten przepłacony oryginał czekam na wasza pomoc
    • Przez karolas123
      Witam jak w temacie mam do zaoferowania czesci do Claasa, Gaspardo, Lemken, oraz instrukcje obsługi i napraw. Wszystko w bardzo dobrych cenach i bardzo wysokiej jakości (same oryginały) oczywiście filtry, oleje, oraz wszystkie części eksploatacyjne, na części które mam na stanie dodatkowo fajny rabat. Kontakt: czescidoclaasa@gmail.com 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj