krystian46

Kupić czuje nie? Wasze opinie potrzebne!

Polecane posty

krystian46    19

Mam okazję kupić deutza fahra Dx 6.50 rocznik 1990, wyremontowany z zewnątrz, stan bdb cena 30 tyś, potrzebuję wasze opinie żeby ocenić czy warto za taką cenę go kupić!

Wiadomość z agroFakt.pl

LukaszC5    21

A co ci dadzą zdjęcia?

Żeby ocenić czy się nadaje trzeba się przejechać,podotykać,posłuchać,przyjrzeć wszystkim newralgicznym punktom....

danielhaker    1734

Nikt Ci nie oceni ciągnika na odległość. Nawet wizualnie nie da się tego zrobić, bo nie wrzuciłeś jego zdjęć. Tytuł tematu również jest niezgodny z regulaminem forum. Zamykam

pobrane_50x11.jpg http://www.youtube.com/user/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ Z POKOSU, POWIAT SIEDLECKI/ŁOSICKI/BIALSKI

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez damiex90
      Witam, ostatnio ułamała mi się taka dźwigienka przy rewersie w ciągniku same explorer. Pytanie brzmi jak to coś na zdjęciu może się nazywać albo jakiś numer katalogowy..
      1.xps
    • Przez Soolider
      Witam, posiada ktoś takie coś jak kody błędów w deutz fahr bo wyskoczył mi błąd 14 w deutz fahr agrotron 150 a nie wiem co to oznacza.
    • Przez semos
      Poszukuję nr lakieru jakim była malowana maska w Same Roller 70w rok 2008. Oraz drugie pytanie ile powinno być oleju w przednich zwolnicach bo ja wlalem 300ml przez ten otwór który jest też kontrolka stanu i już mi się wylewalo, a stary raczej wszystki się wylał bo odkrecilem korek jak był gorący i tak stał dwa dni bez korka.
    • Przez TomaszR210
      Witam 
      Ciągnik deutz fahr agrotron 210 po rozgrzaniu przy małych obrotach silnika na desce wyskakuje ten błąd i znika wraz z dodaniem gazu lub załączeniu przedniego napędu 
      Drugi problem dotyczy przedniego napędu który przy zimnym ciągniku włącza się i rozłacza bez problemu lecz po rozgrzaniu się ciągnika nie rozłącza go w ogóle. Z góry dziękuję za pomoc 

• Przez wudek9532
      Witam. Posiadam Deutz-Fahra Agrotrona Mk3 90 i chciałbym wymienić w nim płyn chłodzący. Moje pytanie brzmi czy znajduję się tam gdzieś jakiś korek spustowy (kranik) czy trzeba ściągać wąż (jeśli tak to który) . Z góry bardzo dziękuje za podpowiedzi.. 😉
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.