dzony9203

Tur do Belarusa 920

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dzony9203    2

Witam, znajomy jest przedstawicielem handlowym jednej z firm i wycenił mi ładowacz 
HYDRAMET X-treme 1, cena brutto prawie 20 tyś. Jednak w cenie jest dodatkowo montaż, amortyzator, joystick i rozdzielacz. 

udźwig nominalny 1600 
udźwig maksymalny 2100 
wysokość podnoszenia 3550 
Co myślicie?

Polecacie coś innego? 

Jakieś opinie?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzony9203    2

Dzięki za odpowiedź, tak osprzęt jest osobno w jednym i w drugim przypadku.

 

Co do tura Agrimet to jakiś czas temu właśnie takie oglądałem, prowadziłem konwersację przez e-mail z ich przedstawicielem. Wszystko ładnie lecz niestety z tego co pamietam to 15 tys to cena netto + 1000 amortyzator + ok 1000 transport i montaż. Jakby wszystko podliczyć to teoretycznie wychodzi podobnie co hydramet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzony9203    2

Słyszałem, że belarusy a głównie 920/920.2 pękają przy skrzyni od tura?

Słyszeliście o tym?

Jakie wzmocnienia stosowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toof    11

Witam

AGRIMET 16 i Hydramet Xtreme to dokładnie to samo. Oglądałem te ładowacze i co do jakości wykonania to trzeba przyznać że jest naprawdę dobra. Natomiast jak widać chociażby na zdjęciach te ładowacze to kawał żelastwa. Ja miałem podobny dylemat z tym że kilka lat temu. Seria xtreme była nowością, ale już dostępną i zastanawiałem się bardziej nad modelem tur 16. Ostatecznie po obejrzeniu wielu ładowaczy zdecydowałem się na Agromasz Mrągowo model ł-106. Co do parametrów to są bardzo podobne, natomiast ładowacz nie wygląda tak masywnie, jest super dopasowany do ciągnika i nie ogranicza skrętu kół. Tak że ja polecam Ł-106.

pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzony9203    2

Witam, dowiedziałem się na temat agrimetu cx16.

15000 brutto ładowacz

1000 amortyzator

500 montaż

Łącznie ok 16500 czyli jakies 3,5 tys taniej.

 

Parametry:

2300kg w dolnym połozeniu
1900kg w górnym położeniu
1600kg na górze i 40cm odsunięte

3.7m - 3.8m do osi obrotu euroramki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    934

rozdzielacz za dopłatą? ... Metal Technik ma rozdzielacz nimco 110l w standardzie... i tur sporo tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzony9203    2

Dzięki!
Cena kusi ale wiesz marek1979, nowy ciągnik to na nowego tura też odżałuję ;)


Na jednym zdjęciu widać producenta. AGRIMET jest produkowany przez HYDRAMETA - rzeczywiście to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88
Napisano (edytowany)

To jak juz bierzesz full opcje to bierz tez rozdzielacz nimco albo walvoil bedzie spora roznica w porównaniu do chinskiego.

 

 

Docztałem, ze juz w cenie.

Edytowano przez karolas123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzony9203    2

Jednak zdecydowałem się na Agrimet CX16, wychodzi 3,5 tys taniej a ma lepsze parametry to za to co zostanie kupię chwytak do bel. Ma wyższy wysięg i udźwig, przedstawiciel też mówił o dobrym wzmocnieniu dla 920 :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj