Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam 
Chciałbym się dowiedzieć coś na temat tej prasy :) ponieważ mam okazje kupić takowa w bardzo dobrym stanie technicznym jaki wizualnym ;) ale nic o niej nie wiem ^_^ a bardzo mi się spodobała ;) posiada wiązanie siatką itp kawał fajnej maszynki.Także co możecie mi o niej powiedzieć polecacie ją ??? a jeśli nie to co proponujecie w zamian ????
Pozdrawiam :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek1    1

Cześć

Co do tych pras to mogę Ci poradzić żebyś sprawdził ile już ma nabite snopków i czy nie ma żadnych problemów z elektroniką. A tak po za tym nie sprawiają trudności w eksploatacji. Kolega ma vicona i sobie chwali tylko że kupował nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

link do istniejącego tematu podany wyżej, zamykam


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Spoldriver
      Witam, poszukuje zaworu ciśnieniowego napinacza pasów do prasy Vicon rv 187, lub zestawu uszczelek do tego zaworu, lub jakiegoś specjalisty od hydrauliki który by mi ten zawór zrobił. Okolice Kościana (woj. Wielkopolskie). Jeśli ktoś ma takowy na sprzedaż, albo jakieś namiary na kogoś to proszę o info, pozdrawiam
    • Przez luki987654321
      Witam, proszę użytkowników prasy o napisanie na co zwrócić uwagę podczas oglądania prasy tak aby nie nadziać się na jakiegoś gruza z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez Goldenj
      Witam.
      Nie wiem czy to normalne, ale przy prasowaniu słomy część przedostaje się nad pasy i w momencie zamykania klapy tylnej słoma podchodzi tam gdzie jest czujnik i nie widzi, że klapa jest zamknięta. A czasem nawet tak podejdzie, że klapa rzeczywiście się nie domknie. Czy da się wyeliminować to zjawisko? Może problemem jest różna siła naciągu pasów? Zauważyłem, że jeden jest mocniej naciągnięty od innych. Czy może o co innego chodzi?
       

    • Przez luki987654321
      witam, rozglądam się za prasą pasową i interesuje mnie prasa vicon rv1601 i rv1901 proszę o opinie użytków. z góry dziękuję za opinie.
    • Przez piotr820
      Witam
      Nie znalazłem takiego tematu więc zakładam nowy.
      Tak jak w tytule, interesuję mnie opinia na temat pras zmiennokomorowych Vicon. Jakie awarie w nich mieliście??? ile bel itp...
      Z tego co wyczytałem to ta firma, to jest połączanie Kvernelanda z Viconem.
      Na co zwrócić uwagę przy zakupie??? Jak stwierdzić przebieg po stanie pasów (czy są jakieś ząbki/schodki które się ścierają po jakimś tam przebiegu tak jaki w JD)???
      Czy wszystkie Vicony mają wiązanie na 2 sznurki??
      A te Vicony to to samo co Greenland??? Jakie jeszcze są prasy tej samej budowy??? Bo np. dziś oglądałem Riviere, Greenlanda i DF i to jest jedno i to samo...
       
      Co myślicie o tejhttp://allegro.pl/prasa-zwijajaca-rolujaca-vicon-rv-157-grenland-i3894313237.html ??? Cena bardzo przystępna, choć w ten przebieg to nie wierzę...
      A gdzie sprawdzić rok produkcji, bo na tabliczce znamionowej nie znalazłem?? No na felgach jest, ale felgi można zmienić...
      Sorki za tyle pytań.
      Pozdrawiam: piotr820
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj