Skocz do zawartości
rolkam72

Jaki ciągnik na 14 ha

Polecane posty

rolkam72    4

Witam.Zastanawiam się nad kupnem ciągnika pomocniczego do mojego c 360.Mam 14 ha ornych gleby dosyć ciężkie gliniaste.

Co byście polecili do max 22tys .Jaki ciągnik byłby najlepszy według was.

Może po prostu druga c 360 lub mf255?

Czekam na wasze sugestie.

Najlepiej prosty i wytrzymały sprzęt do którego dostanę części. 

Edytowano przez rolkam72

maniek14    0

moim zdaniem druga c360 tylko 3p, ponieważ była by drugim  traktorem pomocniczym a mniej pali i szybsza 

Wiadomość z agroFakt.pl

rolkam72    4

Wydaje mi się że te zetory 8111 to (bez obrazy) troche przestarzałe ciągniki. Nie wiem już do końca co o tym sądzić.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez tumek19
      Posiadam ursusa c360 3p. Mam zamontowaną w nim sprężarke od stara(foto w dziale wynalazki).
      Ale zaczyna się psuc. Przykładając ręke do odolejacza pojawia sie olej.. I to dośc dużo.
      Co może byc winne? Prosze o pomoc.
    • Przez RycerzNocy
      Chciałbym założyć felgi i opony 10/15 (takie jak są w rozrzutniku obornika) do c-360 i co muszę przerobić aby móc je założyć.
    • Przez raf21
      hej koledzy co moze byc przyczyna , ze wybija mi 1 bieg podczas np kopania kartofli po pewnym czasie wajcha sie cofa ,aż wyskoczy bieg rok temu było ok. Nic nie było grzebane w skrzynii, a 4 bieg to np jak jade z góry to wybija mi na tej dzwigni co sie zmnienia polowe na szosowe. co moze byc nie tak????? edit Ursus c 360
    • Przez stepek
      Witam,

Nie jestem zbytnio doświadczony w mechanice dlatego postanowiłem zasięgnąć rady bardziej doświadczonych znawców w tej dziedzinie.

Otóż, ostatnio podczas pracy Ursusem C360 nieznacznie zaczął opadać gaz ręczny, z czasem ten problem się pogłębił do tego stopnia że obecnie rączka gazu ręcznego nie może w żaden sposób utrzymać się na ustawionej pozycji i opada do najniższego poziomu powodując wyłączenie silnika.

Wydaje mi się, że jest to chyba nieskomplikowany problem, który mógłbym rozwiązać sam, bez konieczności wizyty mechaniki, jednak nie jestem pewien jak to zrobić.

Dlatego zwracam się z prośbą do Was - jakie czynności muszę wykonać żeby rączka gazu ręcznego znowu mogła być ustawiana w wybranych pozycjach bez samoistnego opadania.

Pozdrawiam.