panmino

Od czego pochodzą koła w przyczepie POM ŚREM?

Polecane posty

panmino    26

Nabyłem przyczepę POM ŚREM w której są podwójne koła tylne jedno za drugim. Z jednej strony mam zdekompletowane koło - brakuje części. Od jakiego inne pojazdu pasują tutaj koła/piasty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo1150    8

a to trzeba zmierzyć odległości szpilek wydaje mi się że opona to jest 850-20 czyli star ale co do felgi to nie wiem czy z przyczepy d 47 d 732 d 46 nie będą pasować felgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150

obręcze na 8 lub nawet 10 śrub, więc raczej na pewno star czy jelcz


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panmino    26

Może...chyba...pewnie...Star, Jelcz, d55 lub 47 albo 732. Ludzie, nie proszę, żeby ktokolwiek się odezwał, kto siedzi akurat przed komputerem, tylko ktoś, kto wie na pewno jakie koła tam były, bo ma taką przyczepę albo taką naprawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Masz tam na 100% felge ze stara 266 na 8 śrub a opony maja być 825/20  coś jeszcze potrzebujesz wiedzieć?

 


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panmino    26

Dziękuję serdecznie za konkretną pomoc, wiem teraz czego szukać. Brakuje mi pierścienia i dekla piasty, nie wiem czego jeszcze - się okaże.
A ta zielona strzałeczka, to gdzie?:-)

Edytowano przez panmino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurtopony    1

tylko obawiam się że to i tak będzie dziwne jak zalozysz felgi od stara to i opony tez będą musialybyć ciężarowe i to najpredzej ruskie. Bo z rolniczych cięzko będzie ci coś znaleźć w takim rozmiarze

 

Pzdr Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Można kupić używki w bdb stanie w niedużych pieniądzach najlepiej popytać w osp tam jak zmieniają to prawie jak nowe, lub na złomie kompletne z felgami


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panmino    26

tylko obawiam się że to i tak będzie dziwne jak zalozysz felgi od stara to i opony tez będą musialybyć ciężarowe i to najpredzej ruskie. Bo z rolniczych cięzko będzie ci coś znaleźć w takim rozmiarze

Ale skoro takie są oryginalnie przy tej przyczepie fabrycznie, to dlaczego dziwnie? Mam zdekompletowane tylko jedno koło,znajdzie się używkę:-) Edytowano przez panmino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Dziwne jest to że tych opon już nie produkują, no chyba że ruskie jak kolega wspomniał :unsure: do tej przyczepy inne nie wejdą no chyba że 750r20


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panmino    26

Dobra, zrobiłem zdjęcie tego koła, bo wydaje mi się, że koła mogą jednak pochodzić z innego pojazdu. To są koła 15,3".
Brakuje mi dekla piasty oraz pierścienia mocującego oponę, jak ktoś ma, kupię chętnie.

post-42907-0-84122800-1455621538_thumb.jpg

Edytowano przez panmino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150

to jest przyczepa rolnicza/towarowa czy niskopodwoziówka ?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ze stara to ma podobny rozstaw szpilek - bo osiem, i nic więcej.

 

To nie są piasty starowskie, a tym bardziej 266.

 

 

Dekla szukaj na złomie, a jeżeli chodzi o pierścień z felgi to pewnie prędzej kupisz całe koło :mellow:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panmino    26

Nie mam dostępu do takiego złomu, dlatego piszę tutaj. Jest jeden złom w Wancerzowie koło Czestochowy ale pracuje tam leniwy zachłanny babsztyl, któremu się nie chce i nie opłaca szukać takich pierdół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jest bardzo ciężka sprawa z tymi gratami, trzeba pomierzyć głębokość, szerokość i coś dopasować,

 

na tym zdjęciu widzę że dekielek jest zaspawany na piaście - albo zle widzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

opony pasują od wózków widłowych a felgi nie wiem posiadam zapasową taką felgę ale nie sprzedam bo mam taką przyczepę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150

obręcze też mogą podpasować od widlaka, trzeba szukać po ogłoszeniach i pytać sprzedawców o wymiary, bo inaczej tego nie znajdziesz, za mało tych przyczep jeździ żeby były części w każdym sklepie


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230

15,3 cala to były dawniej koła o rozrzutników czy przyczep  ,sam mam jednoosiówkę w takim rozmiarze trzeba szukać felgi 15 lub 16 cali ,ważne tylko rozstaw szpilek i otwór na piastę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
    • Przez gofermk4
      Cześć wszystkim, jak w temacie stoję przed wyborem przyczepy skorupowej na tandemie. Zastanawiam się nad markami Umega spc16, Auto-tech aps16 i Metal tech ts16. Przyczepa będzie służyć do przewozu zbóż oraz do wywozu obornika( dość sporo towaru). Może ktoś z was użytkuje którąś z tych przyczep i doradzi w co doposażyć przyczepę?? Jakie opony wybrać 600czy 560 wystarczą, czy skrętna oś czy bez tego idzie przeżyć....
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj