Skocz do zawartości
News
Jarek525

Sprzedam: Koncentrat sojowy warchlak-tucznik, dostawa cała Polska

Polecane posty

Jarek525    0

Sprzedam

Koncentrat sojowy dla warchlaków i tuczników od 25kg masy ciała do końca tuczu. Źródłem białka jest wysokobiałkowa (Hipro) poekstrakcyjna śruta sojowa. Koncentrat zawiera odpowiednio zbilansowane ilości aminokwasów, niezbędne witaminy i mikroelementy, aromaty i substancje zapachowe poprawiające pobieranie paszy przez zwierzęta.

Bez dodatku śruty rzepakowej.

Sposób dawkowania
- warchlaki od 25-50 kg    15% -17,5%
- tuczniki od 50-80 kg:      12,5% -15%
- tuczniki od 80-110 kg:     10% -12,5%

Parametry:
Białko surowe 40,0 %,
oleje i tłuszcze surowe 2,7%
lizyna 4,4%,
metionina 0,65%,
met + cyst. 1,25%,
treonina 1,8%,
tryptofan 0,5%,

Cena 2100 brutto przy zakupie minimum 1 tony (1000kg)
Dowóz w cenie na terenie całej Polski (minimum 1 tona).
Płatność przy dostawie kurierowi.

Przy większych ilościach możliwa negocjacja cen.

Zdjęcie przedstawia sprzedawany koncentrat.
Produkt w workach 25kg, 1000kg na palecie.

Jesteśmy legalnie działającą mieszalnią pasz pod Poznaniem, gdzie koncentrat jest produkowany.
Kupujesz u producenta dzięki czemu omijasz pośredników i ich marże !

Oczywiście na produkt wystawiamy Fakturę Vat.

Kontakt:

Tel. 664 764 296

post-174930-0-48174000-1453922281_thumb.jpg

arszenik    1

można prosić o pelna specyfikacje wapń fosfor sód wit A D3 E ENERGIA MET czy sa dodawane enzymy? zakwaszacz

Jarek525    0

Witam,

tak więc poniżej przedstawiam specyfikacje.

Białko surowe 40,0 %,
oleje i tłuszcze surowe 2,7%
lizyna 4,4%,
metionina 0,65%,
met + cyst. 1,25%,
treonina 1,8%,
tryptofan 0,5%

wapń 4,4%

fosfor 1,0%

sód 1,0%,

magnez 0,4%,

energia met. 11,5MJ.

wit.A 40 500 IU

wit.D3 9000 IU

wit.E 400mg

wit.K 7,0 mg
enzymy:  fitaza 10000 Fy/kg.

Pozdrawiam

Edytowano przez Jarek525

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolnikhghf
      Od niedawana wraz z tatą zajeliśmy się hodowlą bydła mięsnego jako dodatkowy dochód do gospodarstwa.
      I mamy kilka pytań odnośnie ich żywienia.
      Planujemy hodowlę 10 byczków, nie mamy zamiaru siać kukurydzy bo jednak przy takiej ilości sztuk to mało opłacalne. Byki mamy zamiar karmić ziemniakami (mamy ich dość sporo 3ha które sprzedajemy na rynkach wiec odpadów jest dość sporo), kiszonka z poplonu ewentualnie trawy, wytłoki buraczane i dynia. Jak myślicie takie żywienie ma  sens aby byki dosrosły w miarę opłacalnej wagi?
      I moje drugie pytanie co myślicie o sianie z lucerny podobno jest ono bardzo wartościową paszą dla bydła i chętnie przez nie zjadaną ( wiem ze podsuszone liście odpadną i zostaną same badyle ale sąsiad stosuje to ok kilku ładnych lat i byki osiągają ładne przyrosty
    • Przez kolo5ful
      witam czy warto robić siano kiszonkę albo kukurydzę do byku ?;] aktualnie mam 10 byku w wieku  3 byczki mam po 18 miesiecy kolejne 3  po  16 miesiecy  potem  2 mam co maja 8 miesiecy i resztę co maja 4 miesiecy  do tego posiadam 1 hektar łąk i resztę 5 hektar ziemi ornej 
    • Przez marconi965
      Witam, kilka dni temu pisałem o problemie z wodą w mleku. Na początku poziom wynosił 1%, teraz zwiększył się do 2.5%. Robiłem próbki w kilku laboratoriach, bezpośrednio od krów mleko, wychodzi woda. Odpada więc awaria chłodni czy wina kierowcy. Po zrobieniu wynikow wychodzi bialko- 3.2%, tłuszcz 4,4%, sucha masa-12.3%, ph- 6.6, woda 2.5%. Kontaktowałem się z doradcą zywieniowym, każdy rozkłada ręce. Miał ktoś może podobny przypadek i potrafi pomóc?
    • Przez globus512
      Witam. Ktoś się orientuje jak to jest z tą rekompensatą ? To jest na terenie całego kraju? Zastanawiamy się nad wygaszeniem produkcji, co trzeba spełnić i do kogo się udać aby dostać taką rekompensatę, w jakiej jest ona kwocie i przez jaki okres, jak to wygląda? Jeśli ktoś wie będę wdzięczny za pomoc. 
    • Przez Ezekiel
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy opłaca się hodować 15 loch, zakładając, że w ciągu roku otrzymał bym od nich 200 tuczników? Pasze jestem w stanie wyprodukować ze swojego zboża. I czy w dzisiejszych czasach da się utrzymać z hodowli trzody na tak małą skale? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.