Jarek525

Sprzedam: Koncentrat sojowy warchlak-tucznik, dostawa cała Polska

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Jarek525    0

Sprzedam

Koncentrat sojowy dla warchlaków i tuczników od 25kg masy ciała do końca tuczu. Źródłem białka jest wysokobiałkowa (Hipro) poekstrakcyjna śruta sojowa. Koncentrat zawiera odpowiednio zbilansowane ilości aminokwasów, niezbędne witaminy i mikroelementy, aromaty i substancje zapachowe poprawiające pobieranie paszy przez zwierzęta.

Bez dodatku śruty rzepakowej.

Sposób dawkowania
- warchlaki od 25-50 kg    15% -17,5%
- tuczniki od 50-80 kg:      12,5% -15%
- tuczniki od 80-110 kg:     10% -12,5%

Parametry:
Białko surowe 40,0 %,
oleje i tłuszcze surowe 2,7%
lizyna 4,4%,
metionina 0,65%,
met + cyst. 1,25%,
treonina 1,8%,
tryptofan 0,5%,

Cena 2100 brutto przy zakupie minimum 1 tony (1000kg)
Dowóz w cenie na terenie całej Polski (minimum 1 tona).
Płatność przy dostawie kurierowi.

Przy większych ilościach możliwa negocjacja cen.

Zdjęcie przedstawia sprzedawany koncentrat.
Produkt w workach 25kg, 1000kg na palecie.

Jesteśmy legalnie działającą mieszalnią pasz pod Poznaniem, gdzie koncentrat jest produkowany.
Kupujesz u producenta dzięki czemu omijasz pośredników i ich marże !

Oczywiście na produkt wystawiamy Fakturę Vat.

 

Kontakt:

Tel. 664 764 296

 

post-174930-0-48174000-1453922281_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arszenik    1

można prosić o pelna specyfikacje wapń fosfor sód wit A D3 E ENERGIA MET czy sa dodawane enzymy? zakwaszacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek525    0

Witam,

 

tak więc poniżej przedstawiam specyfikacje.

 

Białko surowe 40,0 %,
oleje i tłuszcze surowe 2,7%
lizyna 4,4%,
metionina 0,65%,
met + cyst. 1,25%,
treonina 1,8%,
tryptofan 0,5%

wapń 4,4%

fosfor 1,0%

sód 1,0%,

magnez 0,4%,

energia met. 11,5MJ.

wit.A 40 500 IU

wit.D3 9000 IU

wit.E 400mg

wit.K 7,0 mg
enzymy:  fitaza 10000 Fy/kg.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Jarek525

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Mateusz2111
      Przez Gość Mateusz2111
      Witam niedługo przejmuje gospodarstwo i tu mam własnie pytanie dotyczące dawania paszy, magazyn na zboże mam jakieś 25 metrów od tuczarni i tu właśnie nasuwa się moje pytanie jak dostarczyć paszę do tuczarni na jeden rzut wchodzi około 300 sztuk świnek to dziennie około 900kg paszy, ręcznie nosić wiaderkach to mozna sie zachodzić jak myślicie jak sobie ułatwić noszenie paszy do karmników dla świń.?
    • Przez spokofarmer
      witam temat był już poruszany ale nie dowiedziałem się wszystkiego wiec proszę o odpowiedzi : mam cielęta około 2/3  tygodni podaje im 3 razy dziennie preparat mlekozastępczy 1.5l na sztuke czyli wychodzi 4.5l dziennie na sztuke na litr wody daje około 125g preparatu . Jak juz napoję to podję im granulat z gniecionymi ziarnami kuku i owsem (i tu sie zastanawiam czy nie jedza tego za mło bo 3 razy dziennie i za każdym razem wyjedzą tylko garść a jeden to prawie nic nie ruszy) i teraz pytanie czy dobrze są karmione czy wszystko jest jak należy ? mam juz kupione siemię tylko nie wiem czy juz podawać no i kiedy zmieniac coś w dawkowaniu albo kiedy cos nowego dorzucić im do diety ? z góry dzięki za odpowiedzi ☺️
       
       
       
       
    • Przez RyszarsSkow
      Dzień dobry, zastanawiam się jak wygląda tucz ziemniaczany. Chciałbym wiedzieć ile ziemniaków na dzień na sztukę i ile do tego paszy treściwej. Czy do ziemniaków pasowałaby pasza z 40% jęczmienia, 20% pszenicy, 20% pszenżyta, 10% łubin, 10% koncentrat.
    • Gość Mateusz2111
      Przez Gość Mateusz2111
      Witam decyzja padła na trzodę  chlewną , posiadam 20ha klasy 4-5 miejscami 3 ale rzadko planuje kupować prosięta duńskie albo polskie zalezy od ceny, słyszałem ze na 1 sztuke przypada 350kg czyli teoretycznie około 300 swinek, w nastepnym rzucie bym kupował zboze i prosięta liczyłem to by wychodziło około 60zł nie licząc własnej pracy i wody, prądu. Jak myslicie warto ?
    • Przez mateo30
      Witam serdecznie,za jakiś czas przechodzę na bydło opasowe tj. byki na początek z 40sztuk i stopniowo zwiększać do 60 sztuk bo na tyle tylko pozwala areał  i chciałbym od was sie dowiedzieć skąd brać byczki tak w wadze 70-90kg za rozsądne ceny oraz chciałbym sie dowiedzieć czy np dla byczków 100kg jak i 400+ taka sama śruta ? Oraz jakie wy stosujecie śrute jakie proporcje ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj