Skocz do zawartości
Damian952

Belarus 952 1996r Nie chce odpalic.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Mtz

Mtz

Damian952    0

Witam. Posiadam belarusa 952 nie chce odpalić nic nie łapie nawet jak by paliwa nie dostawał. Kręci bardzo dobrze ma nowy rozrusznik i wymieniony jeden akumulator a drugi był w dobrym stanie więc został kable zostały posprawdzane bezpieczniki też. Podawajcie przyczyny. Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

ale kręci rozrusznik czy nie? jak nie to wina albo akumulatora albo rozrusznika. jak kręci a nie łapie to sprawdź czy paliwo dochodzi i spróbuj samostartem zapsikać do filtra powietrza.

mariuszd93    489

Coś  się  zepsuło  :P gówniarzowi  sie nudzi widocznie  nie  ma  sensu sie produkować panowie , założył konto  specjalnie żeby  zapytać  :D . do  wróżki  jakiejś  sie udaj z tym pytaniem  :P

;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Damian952    0

Kreci i to bardzo szybko a akumultory sa dobre bo jednen wymienilem a drugi sprawdzalem voltomierzem jest w porzadku musi byc jakas inna przyczyna bo w te mrozy co byly na mazowieckim odpalalem go i bylo wszystko w porzadku a teraz jest na plusie i nie chce nawet zalapac ::-D
mariuszd93 synek nie gowniarzowi sie nudzi tylko szukam rozwiazania problemu a jak ci sie nie podoba to zatrzymaj to dla siebie. Zalozylem konto bo od tego sluza takie strony z forami zeby pomoc ku...wa :o:O!!

Instalacja paliwowa do sprawdzenia i tyle. Na początek filtry i pompka zasilająca. Odpowietrznik baku ten w korku. Odkręć jeden wtrysk i zobacz czy paliwo dochodzi. Jest dużo możliwości.

mariuszd93    489

To  rusz  dupe  i  szukaj  w traktorze  , a nie  tu  teksty  typu Podawajcie  przyczyny. a informacji tyle że  kręci i nie  pali .

Jakbys  napisał że  nie  dochodzi  paliwo  ,  nie idzie  na  wtryski przy kręceniu,  czy jakieś  szczegóły,  to  jest  sens  odpowiadac  ,

a tak to Do wróżki się  udaj  najlepiej 

;)

robi57362    209

koledzy wyżej podali ci już przyczyny teraz należy tylko wziąć klucz w ręce i cała filozofia . Trochę głupio napisałeś jakby paliwa nie dostawał każdy by obrazu sprawdził czy jest ON podawane na wtryski

jesli pomoglem kliknij fajne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Papier
      Witam ,
      Posiadam Belarusa 1221.3 w którym rozleciał się alternator na łożyskach. Z racji ze w garażu znalazłem samochodowy 120a chciałbym go założyć.
      Taki o oznaczaniach B+,D+,W     Pytanie czy nie trzeba nic przerabiać by podpiąć ?
      A taki był założony.

Jestem trochę zielony w elektryce więc wole sie spytać.

• Przez Papier
      Witam ,
      Posiadam Belarusa 1221.3 w którym rozleciał się alternator na łożyskach. Z racji ze w garażu znalazłem samochodowy 120a chciałbym go założyć.
      Taki o oznaczaniach B+,D+,W     Pytanie czy nie trzeba nic przerabiać by podpiąć ?
      A taki był założony.

Jestem trochę zielony w elektryce więc wole sie spytać.

• Przez jacek1994
      Witam wszystkich,
      mój tata posiada belarusa 72 z 94 roku w sumie już bardzo dawno wystąpiły problemy z luzami w układzie kierowniczym ale teraz już problem robi się zbyt poważny. Ciągnik ledwo mieści się na ulicy. W pewnym momencie wymieniliśmy pompę ale nic to nie dało i pojawił się kolejny problem. Mianowicie jest dość spory opór przy skręcie w lewo zaś w prawo skręca się normalnie. Co dalej robić ? Czy może to być uszkodzony siłownik ?   Czy może układ jest zapowietrzony ? jest gdzieś jakaś regulacja czy odpowietrznik ? 
    • Przez panmino
      Chciałbym przenieść rozdzielacz hydrauliczny bliżej panelu z dźwignią podnośnika w MTZ 1025, ponieważ jest on za daleko i niewygodnie się go obsługuje. Jak się do tego zabrać? Ktoś z Was przerabiał taki temat? Wiem tylko, że stary należy pominąć i założyć nowy. Trzy sekcje z pływaniem, jak w oryginale.
    • Przez Piotr54321
      Witam kupiłem belarusa 920.2 i skaśnik paliwa nie działa i gdzie są bezpiczniki w mtz 2018r. producji. Dziękuję za otpowiedzie.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.