Skocz do zawartości
News
michalkowalski115

Jak odblokować podnośnik w Renault Ares 620RZ?

Polecane posty

Witam. Mam zablokowany podnośnik w Renault Ares 620 rz, świeci sie czerwona lampa i taka kłódka na wyświetlaczu, z błotników normalnie mogę sterować, czy ktoś wie jak to odblokować ?

farmervip    78

Muśisz dać ehr na pozycje tak jak byś opuszczał i z powrotem na pozycje gdzie pisze stop i po ok 3 sekundach sie odblokuje :) przy kazdym nacisnieciu przycisku na błotniku bedziesz musiał to powtórzyć by działalo z kabiny

:) :)

Wiadomość z agroFakt.pl

rad88178a    0

witam a w ares 556 jak odblokowac podnosnik jest tce 15 t , duzym zielonym pokredlem trzeba ruszac gora dol czy jakos inaczej???

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Przemooo0724
      Czemu wom 540 na pusto działa a po podłączeniu już nie.  Na 1000 działa bez zarzutu. Np przy podłączeniu do rozrzutnika nawet z pustym nie chodzi. Włączę wom to zaczyna tylko wyć i się nie kręci, może mi to ktoś wyjaśnić? 
    • Przez Kolo12
      Witam jaki olej do renualt 133.14 do skrzyni i hydraulik fusch utto czy stou ?
    • Przez Damianson
      Witam zakładam temat ponieważ nie znalazłem nic na temat pompki zasilającej w renault . Otóż kupiłem ciagnik z awaria układu paliwowego ,i tu zaczyna się kłopot iż znalazłem kłopot w pomoce zasilającej ze nie podaje paliwa . W serwisie zamówiłem pompkę podałem numer VIN,rok,model i typ silnika i przyszła ta pompka to zdjęcie na  na dole natomiast po wymontowanie mam taką pompkę 

Czy to są takie same pompki i bez różnicy która zamontować można?
    • Przez Axd529
      Dziś podczas orki podniósł mi się podnośnik i nie opada,a pompa działa tak słychać po głosie. Teraz pytanie chciałem zdjąć plecak podnośnika odkęciłem śruby ale nie mogę go zdjąć jakby coś go blokowało(trzymało). Czy ktoś z was miał taką awarię? Jak zdjąć ten plecak?
    • Przez SzymonT532
      Da się przerobić rewers w renaulcie aresie z hydraulicznego na elektrohydrauliczny ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.