Skocz do zawartości
center

MF255 jak zdac belke z hakiem?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
MF255
center    8

Witam wszystkich ostatnio zakupiłem do mojego MF255 koła 9,5 na 44 i ciagnik kapke do góry poszedł z tyłu:D i przeszkadza mi hak który jest zamocowany pod ciagnikiem całą tą bleke z tym hakiem bym chciał wymontowac tylko jak? (przeszkadza bo nei moge opryskiwacz opuścić do końca bo wałek przeszkadza dotyka o hak:/) Mocowany jest na 2 sworznie pod ciagniekiem jeden i drugi zdjełem oba i waliłem stukałem nie wylzał... hmm co zrobić ?

kris14    261

Podnieś na max. podnośnik... i pociągnij taką dźwignie obok górnego zaczepu do siebie [stojąc za ciągnikiem] i jak się zapadki otworzą, opuść podnośnik, aż hak się oprze o ziemię... wtedy wymontuj z niego te 2 szpilki które łączą ułkład haku z ramionami podnośnika i wyciągnij ten długi stworzeń pod tylnim mostem :P

deer    176

Zmieściłeś do mf 255 koła 9,5 x 44 bez przeróbek błotników ? Ja mam koła 9,5 na 42 to prawie na styk a jak by jeszcze 2,5 cm to by tarło o błotnik. Jaki masz rozstaw kól?

Z ty hakiem to tak : pewnie nigdy nie wysówałeś haka wcześniej. Weź myjkę wysokociśnieniową i przyłóż dyszę w miejsce gdzie wchodzi sztaba z hakiem w taki kwadrat i długo i dobrze wypłucz brud ze środka i powinien hak wyjść.

BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Wiadomość z agroFakt.pl

center    8

No spokojnie zmieściłem:D mam luzu jakieś 2cm:D nie wiecej:D hehe Ale wysoko tył stoi:D troche boje się żeby olej dobrze w skrzyni i w silniku był żeby nie zatrzeć albo co:-D Po szosie idzie jak burza:D hehe A no rozstaw mam taki że opony są na równo z błotnikami:D czyli pasuje w rzadki na 45 i 50:D super sprawa:D A ja mam takie felgi z gwiazdami ze jest 6 chyba kombinacji ustawienia:D hehe A haka własnie chce samego wysunac z tego dziadostwa jakoś..:/ mozę łancucem do czegoś i na siłe co?

Ferdek07    63

a odpięcie samego zaczepu nie wystarczy jeszcze o sam hak zaczepia? ja jak naspawałem kiedyś zaczep na zaczep tak że bolec przechodzi przez 2 zaczepy przeszkadzał mi do kosiarki i opryskiwacza to zdejmuje tylko sam zaczep,

ps. rozbierasz to rozbieraj ale ja miałem odwrotny problem podczas orki pogubiłem te sforznie pod spodem i mam wsadzone cośinnego i jest luz na zaczepie a dokupić nigdzie się nie da tych orginalnych bolców bo są długie i cienkie i nic się dorobić nie daje,

Twój problem to moim zdaniem jakoś na hakach można opuścić albo odejmij te haki na których wisi zaczep albo odbespiecz i na max nie podnuś a zaczep podwies sobie troche niżej na hakach jak to sie nie da zdjąć bo faktycznie z prętami to wszystko by wychodziło do tyłu

deer    176

Ja miałem ten sam problem i dopiero wymycie brudu myjką i walnięcie parę razy młotem dało efekt.

Zapodaj parę fotek tego ferdka na tych kołach do galerii.

BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

center    8

zaraz sie biore za mycie zaczepianie łańcucha do drzewa i wtedy obacze czy to wylezie czy nie:/ No niestety nie mam aparatu profesjonalnego i robie foty telefonem:/ i admin nie chce umieszczać fot takich:/ Jak ktoś chce moge na maila wyslać pozdro:D Ciekawe czy to tak pujdzie..:-(

Teddy    0

to ja bym prosił :-) bo jestem ciekaw jak to wygląda :(

pablo.321.meister@gmial.com

toniekmf255    6

To ja też poproszę foty :(

Adres podałem na PW

Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Adam11
      Witam, zapraszam do filmu, robimy wspomagania elektryczne też do MF, zapraszam do pytań 

• Przez xtomasz1095x
      Hej. Chciałbym was prosić o rade. Kupiłem nie dawno MF 675+tur i chciałbym się wszystko o nim dowiedzieć. Po pierwsz to gdzie sie włącza (wałek) WOM??. Czemu gdy przekręcam stacyjkę to później mi gaśnie kontrolka z takim "niby czajniczkiem"(ona jest druga od prawej)?? ,Czy tu da sie zmienić prędkość WOM ? i jak??. I czy ma ktoś na sprzedaż drzwi do tego mf??(lewe) zginęły w transporcie ;p
    • Przez mateo105
      Witam panowie  od kilku dni mam problem z moim mfem otoz podnosnik przestal podnosic. kilka dni przed zauwazylem ze na wolnych obrotach maszyna opada i aby podniesc musialem go gazowac. co to moglo sie stac?? dodam ze na wyjsciach mierzylem sienienie to jest ponad 180 bar czyli pompa zebata chodzi.
    • Przez asiazalewska
      witam, posiad może ktoś katalog Massey Ferguson 675. pilnie potrzebuję.
    • Przez TABORET89
      Siemka sorki ze nowy temat ale nie moge znalezc nic na temat mojego problemu... mianowicie kupilem ferdka i juz nie mam sily na niego, gina polbiegi ,rewers,wom,blokada, naped  raz s...a raz nie ma co moze byc przyczyna ... moze ktos mial podobny problem ... czetso jest tak ze nie ma np polbiegu D ale wystraczy pare razy zatrabic i wskakuje;d nie zawsze to dziala ... nieraz znow potrafi zginac wszystko wtedy jest masakra ... wspomne ze byl juz u niego serwis od korbanka wszystko sprawdzil mowil ze ok niby i 2 tysie poszlo ale niestey problem jest i to bardzo irytujacy co moze byc przyczyna ... wspomne ze nieraz jest tez problem ze swiatlami raz sa raz nie ...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.