Skocz do zawartości
gawron323

Jakie warzywa są dobre na ziemie 6 klasy ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tolek15    0

czemu piszesz że tunele to duży koszt zależy jakie stawiasz,mam 0,25ha pod tunelami i idzie z tego wyżyć nie mówię o kokosach

jjacekk4    3

my też kiedyś tak zaczynaliśmy rurki na składzie budowlanym i sami gieliśmy maszynką

Wiadomość z agroFakt.pl

Karol28OZE    0

jeszcze nie za bardzo jestem w temacie ("młody-nowy rolnik"), ale nie można spróbowac jakiś dotacji zdobyć? Albo ze względu na kiepski warunki albo na rozkręcenie jakiejś hodowli? 

corrado    217

Warzywa jakie by nie były to na 6 klasie cienko będzie wiem to z doświadczenia. Swojego czasu trochę próbowałem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Kicu
      Witam was ponownie otóż mam taką sprawę do was byliśmy w sklepie pytać sie o rozdzielacz do pompy hydraulicznej w c-330 ten kolo siedzenie nie na błotniku. Okazało sie że sa 2 typy owej części czyli po regeneracji i nowy cena po regeneracji 300 zł a nowego 489 zł. I mam do was pytanie czy jest sens brania używanego ale po regeneracji czy nowego nie wiem jak jest z tymi po regeneracji ale słyszałem że długo nie pociągnie. Miał z was ktoś taki problem ?
    • Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agrofoto
      Ten wątek poświęcony jest tematom związanym z produkcją i opłacalnością uprawy warzyw. Jakie warzywa uprawiacie? Które z nich przynoszą Wam konkretne zyski, a które straty? 
      Zapraszamy do dyskusji