Skocz do zawartości
News
Qba1

Rozsiewacz Amazone ZA-M 1201 2015 Nowy atrakcyjna cena

Polecane posty

Qba1    0

Mamy na sprzedaż rozsiewacz nawozów AMAZONE ZA-M 1201 SPECIAL, ostatnia sztuka z 2015 roku!

- maszyna fabrycznie nowa
- pojemność 1200 litrów, możliwość rozbudowy do 3000 L
- szerokość wysiewu 18-24 m, możliwość wyboru innej szerokości pracy
- hydrauliczne otwieranie komór
- talerze oraz dół rozsiewacza wykonane ze stali nierdzewnej
- w komplecie wałek, sita, oświetlenie
- system SBS

- gwarancja 12 miesięcy

Promocyjna cena, ostatnia sztuka 2015!

Obecnie cena takiego modelu katalogowo wynosi 6315 EUR netto, nawet przy 10% rabacie i dzisiejszym kursie EUR wychodzi 25 500zł netto.

Tę sztukę można jeszcze kupić za 19 990zł netto.

Więcej informacji na priv lub tel. 500 401 523

bartniktwr.pl -> Zapraszam na zakupy przez internet :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kris148a
      Witam, jak w temacie, jak by ktoś miał na sprzedaż to prosze pisać, w ogłoszeniach jedne i te same wystawione 3 miesiąc i aby odświeżane.
    • Przez Narko
      Witam
      Jak w tytule... w cenie max 5000zl... lepiej tanszy do remontu niż ladny odpicowany do handlu. Region lubelszczyzny,podkarpacia i województw ościennych... będzie cos konkretnego gdzies w PL … do dogadania.
    • Przez Majster21
      Witam, sprzedam rozsiewacz dwu talerzowy marki LELY CENTERLINER stan bdb. Wysiew12/24. Pojemność 1200 kg.  Mechaniczne zamykanie i otwieranie. Cena 1700 zł. Na wszystkie pytania odpowiem telefonicznie 727 407 081

• Przez seba710745
      rok 1990
      cena 170zł(za całosci)
      Witam mam do sprzedania rozsiewacz Kos na częsci.W kosie pekła tasma i wałek.Nie zrobiłem tego ponieważ okazyjnie kupiłem rozsiewacz lej.
      Moge sprzedać osobno
      -skrzynie kosa
      -koła z dedtkami i oponami(opony w bardzo dobrym stanie)
      -wszystkie osłony
      -cała przekładnie
      Jesli masz jakieś pytania to pisz na forum lub zadzwoń na  numer 791808003.Na sms nie odpisuje.

• Przez delta6583
      Witam, czy może ktoś z forum nie handluje częściami do tego siewnika ?
      Potrzebuję osi jezdnej z piastami (najlepiej kompletnymi z tulejkami itd)
      Na stronach handlowych znalazłem, ale do 3 metrowego więc odpada 
      jeśli ktoś ma, lub wie kto ma to proszę o jakiś kontakt.

Jeśli ktoś by miał instrukcje, tabele wysiewu do tego siewnika to też by mi bardzo pomógł.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.