PRIMO

Biardzki 600l/12m

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Biardzki
PRIMO    1328

Mam takie małe pytanko,czy Zetor 5211+Biardzki 600l/12m to dobre połączenie???????????

Wiadomość z agroFakt.pl

piotrus907    6

ja MF 255 od kilku lat pryskam jak jadę na pole ponad 5 kilometrów lichą drogą to obciążniki na przodzie muszą być ale ogólnie podnosi i daje rade

PRIMO    1328

Dzięki,upewniliście mnie co do tego połączenia :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez PAWOO
      Chciałbym się dowiedzieć jakiś opinii o tym opryskiwaczu ponieważ jestem zainteresowany kupnem.
    • Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
    • Przez rogas
      Czołem!
      Na wiosnę kupiłem "cudo" od biardzkiego o pojemności 1200 l i szerokości 15 m. Pojawił się problem podczas pryskania na skłonie ponieważ belka cały czas próbuje być poziomo czego efektem jest to, że jedna strona szoruje po ziemi a druga jest na wysokości ponad 2 m.
      Zastanawiałem się czy taki mój pomysł wypali:
      Przerobić poziomowanie z wahadła (jeden punkt łączenia i obrotu belki z opryskiwaczem) na trapez pojedynczy ale zamiast jednego ramienia założyć siłownik hydrauliczny dwustronnego działania.
      Czy taka modyfikacja pozwoli na hydrauliczne "dociąganie" belki równolegle do pola z zachowaniem stabilności na krótkich nierównościach?

• Przez macko25
      posiadam nowy opryskiwacz pilmet plus 2021 z komputerem i mam pytanie jak pryskam w automacie i pryskam 250 litrów na hektar i wszystkie sekcję są włączone to pokazuje mi ciśnienie 4.4 atmosfer A jak z zamknę jedną sekcję to pokazuje 3.6 atmosfer A nie powinno być 4.4 atmosfer?tak miałem przy starym opryskiwacz rozdzielacz stalocisnieniowy ale ręczny ale na komputerze pokazuje mi cały czas wydatek 250 litrów na ha niezależne od prędko ści jazdy
    • Przez diwad8900
      wie ktoś może kto w świętokrzyskim regeneruje pompy do opryskiwaczy?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.