News
tuti2112

Niskie ciśnienie w hydraulice MF 6255

Polecane posty

tuti2112    0

Witam!

Po odpalaniu silnika dopiero po około minucie gaśnie kontrolka niskiego ciśnienia. Po założeniu zegara do mierzenia ciśnienia widzę, że ciśnienia rośnie również dopiero po 1 minucie. co może być tego przyczyną/

Wielkie dzięki za pomoc!

Pozdrawiam,

Piotrek

AlaCapone    5011

Rodzaj oleju (pełna nazwa)? Ile mth zrobione od ostatniej wymiany? Czy wymieniany był także filtr oleju? Jak wygląda ten olej, barwa i gęstość?

Jaka temperatura na zewnątrz? Kiedy zauważyłeś tę świecącą kontrolkę?

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Wiadomość z agroFakt.pl

tuti2112    0

Oleje i filtry zostały wymienione zgodnie z normami dotyczącymi MF. Problemem jest to, że ciśnienie wolno wzrasta i dopiero po około minucie gaśnie kontrolka niskiego ciśnienia i po tym już się nie zapala. Ciśnienie po wkręceniu zegara wzrasta powoli ale systematycznie, aż do osiągnięcia wartości atm. Pomiar dokonywany w miejscu czujnika niskiego ciśnienia; ciśnienie 17 bar; temperatura zerowa

Arek    201

A jaki dokładnie olej wlałeś?

Bo mi to wygląda na zbyt gęsty olej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez calverdu
      Witam. Posiadam traktor MF 5435 od nowości z 2010 roku. Problem zaczął się na wiosnę 2020, podczas siewów kukurydzy. Ciągnik podczas zimnych poranków nie chcę jeździć/zmieniać kierunku jazdy/w trakcie jazdy rozłącza się układ jezdny. Występowało to tylko rankami po czym przestawało i ciągnik całe dnie pracował bezawaryjnie. W lato problem w ogóle nie występował z racji wysokich temperatur w ciągu całego dnia. Przyszła jesień, zimne noce i poranki - problem powrócił. Traktor potrafi ruszyć po czym po chwili przestaje jechać i trzeba czekać... Czasami moment, czasem 5-10 minut i tak w kółko. Jest to bardzo uciążliwe, ponieważ ciągnik pracuje z turem... Wyświetlają się komunikaty na skrzyni biegów ( migająca 1 i 4). Może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ? 
    • Przez roberto569
      Witam Serdecznie,posiadam MF 255 i mam pytanie bo musiałem zdjąć pokrywę skrzyni biegów,a co za tym idzie również musiałem odkręcić drążek pionowy przy przekładni (kolumnie)wykręcając ten drążek ze ślimakiem wysypały mi się kulki które znajdują się w prowadniku nakrętki głównej,i teraz może jakaś podpowiedź jak te kuleczki włożyć z powrotem do tego prowadnika.Pozdrawiam
    • Przez mirekb9
      Witam, zamieżam kupić MF 7485 Dyna VT z 2006 roku przebieg 8500mtg  za 140000zł .
      Czy ktoś z was ma ten model? jle pali i jak z awaryjnością?
    • Przez ceston
      Witam dzis na polu odpadł mi tłumik widać kilka razy już byl spawany. I teraz pytanie. Tłumik do MF 1014 kosztuje 1000-1500 złoty ma średnice montazowa 70. Znalazlem tłumik od MF 1004 co ma srednice montazowa 73mm. Tłumik jest mocowany na opaskę więc wątpie żeby te 3 mm robily różnice. Zastanawiałem się także nad rurą nierdzewka ale myślę że sama rura by nie tlumiła wcale halasu. Jak myslicie kupowac nierdzewke rure czy moze ten tłumik od 1004?
    • Przez macko25
      witam posiadam ciągnik MF 5609 dlaczego regulatorem ciśnienia non stop ucieka powietrze no tak strzela bez przerwy???
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj