Skocz do zawartości
marcinziomu

Co sadzicie o ciągniku case ih puma 200 cvx do odsnieżania ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukasz82    2

Kolega właśnie takim odśnieża bez łańcuchów i idzie jak burza. 1400-1600 obrotów silnika i do 20km/h jak zna dokładnie polną drogę i oczywiście przy umiarkowanej ilości śniegu.

Mycek5120    27

Pytanie czy wyjdzie to w maiare opłacalnie nie wiem jakie macie stawki w waszych stronach za odsniezanie? Bo wydaje sie mi ze 200km ciagnik troche spali zeby nie było ze jak to policzysz  to wyjdzie Ci ze na godzine spalisz paliwa za 50zł. Czym wiecej waży tym lepiej do sniegu wiec w tej kwesti akurat bym sie nie martwił jedynie co to duze gabaryty ale to zalezy juz od drug i rejonu jakie sie robi czy ma to jakies znaczenie 

wojtekpuma185 może wypowiesz sie w kwesti spalania na godzinę w odsniezaniu? Bo sam jestem ciekaw ile taki bydlak spali 

ciężko powiedzieć zależy od warunków wszystko jak masz ostre zaspy i ciężki śnieg to ponad 20 l wypije a tak na lekko to w granicach 15 l  się mieści 

Mycek5120    27

Hmmm no to musze powiedzieć ze sporo nie myslałem ze az tyle. Przy takich kosztach paliwa wychodzisz jakos na tym odsniezaniu?

Trochę sporo ale mam ciężkie tereny do odśnieżania drogi polne wąwozy i on wyjeżdża w ekstremalnych warunkach normalnie lata case mxu 115

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)

Pozdrawiam

(Z góry THX)
    • Przez international856XL
      Witam wszystkich zakladam ten temat ponieważ chcialbym sie cos dowiedziec na temt ciagnika international 856XL.
      Ostatnio sobie takowy kupiłem.Czy moglibyscie sie podzielic opiniami na temat tego ciagnika..?A dodatkowo mam kilka pytan do was..
      -jaki olej stosuje sie w tych ciagnikach
      -przymierzam sie do zakupu pługa obotowego i mam dylemat jaki wybrac 3 lub 4 skibowy..tylko pytanie czy z 4 skibowym da sobie rade czy to nie bedzie zbyt duze obicazenie
      -ile pali to stworzenie :lol:
    • Przez kawa
      Witam
      Mam problem z Case mx 100c. Po włączeni wom obraca się ok 5sek. a następnie się wyłącza. Po kilku próbach udaje sie go załączyć ale z trudem. Co może być przyczyną. Czy jest jakiś sposób na odczytanie kodów błędów i ich wykasowanie. Na forum czytałem, że trzeba wejść w tryb diagnostyczny ale nie wiem jak to zrobić.
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez podlaskirolnik
      Witam Mam zamiar kupić ciągnik ,który byłby głównym ciągnikiem w mlecznym gospodarstwie. Pracował by  z pługiem fraugde 3+1, gruberem 2,5m, prasą belującą z 15 nożami i rotorem. Śmigał by też z turem i  beczką 7tyś litrów. Pieniądze jakie chcę na niego przeznaczyć nie powinny przekroczyć 300 tyś z turem (chodzi o jak najmniejszą stawkę).
       Myślałem nad Kubotą m 110gx i Case maxxumem 110-120. W grę wchodzą tylko nowe ciągniki. Proszę o pomoc. Pozdrawiam