News
marcinziomu

Co myślicie o ciągniku case ih puma 200 cvx do odsnieżania ?

Polecane posty

marcinziomu    0

Ciągnik ma odsniezac drogi gminne w sezonie zimowym a w reszte roku pracowac w gospodarstwie i na uslugach rolniczych. Czy jest warty zakupu?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez adamigos
      Witam.Potrzebuję informacji od użytkowników tej serii ciągników.Dodam również że będzie on nowy.
    • Przez fendt856
      Witam dziś podczepiłem pług 4 skibowy obrotowy waga około 1400kg I jak to podnosiłem to podnośnik tak szarpał  I bardzo mnie to zdziwiło ponieważ od pięciu lat pracuje głównie z lekkimi maszynami kosiarka zgrabiarka I taki problem nie występuje I zmartwiło mnie to bo tak nie powinno być I pytanie kto miał by całą procedurę kalibracji😀
    • Przez Darek1986
      Witam,posiadam na sprzedaż ciągnik renault 8514.Silnik 4 cyl turbo MWM , ( prosty w budowie i oszczędny ) .Ciągnik w Polsce pracuje w małym gospodarstwie w stanie bardzo dobrym od rolnika godny polecenia sprawny ,gotowy do prac + ładowacz czołowy 3 sekcyjny.
    • Przez Kris94
      Witam. Kupię ciągnik rolniczy o mocy 85-110KM. Cena zależnie od ciągnika i stanu mogą być starsze za 30-40 tyś a maksymalnie 60-70 tyś brutto. Ciągnik najlepiej w miarę mechaniczny, dobrze jakby był ze skrzynią 40km/h, pneumatyka mile widziana 😉 (choć wiem że niewiele zachodnich posiada więc nie konieczna). Pod uwagę biorę również nowsze belarusy i pronary. Jestem z południa Wielkopolski i najlepiej coś w obrębie do ok 120km.
      Pozdrawiam
    • Przez mixxion_agro
      Witam. Mam pytanie, mianowicie chciałbym dowiedzieć się jak podłaczyć ładowacz bezpośrednio pod pompę tak aby nie blokować tylnych wyjść?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.