Skocz do zawartości
News
marcinziomu

Co myślicie o ciągniku case ih puma 200 cvx do odsnieżania ?

Polecane posty

marcinziomu    0

Ciągnik ma odsniezac drogi gminne w sezonie zimowym a w reszte roku pracowac w gospodarstwie i na uslugach rolniczych. Czy jest warty zakupu?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Pablo_97
      Witam  na wstępie chciałbym przeprosić jesli założyłem temat nie tu gdzie trzeba 
      Sprawa wygląda tak  Kupiłem ciągnik Case  956 XL z oponami 12,4  R28 oraz 16,9 R38  chciałbym zamienić ten zestaw opon na szerszy ale nie wiem jak dobrać żeby nie rozwalić przedniego napędu może da sie tak że można zwiększyć szerokość opony w samym przodze bez zmiany tyłu ? ciągnik będzie pracował w lesie  i potrzebujemy troche serszych  opon byłbym wdzięczny jeśli ktoś z was pomógł by w dobraniu odpowiednich opon tak aby wszystko sie zgrwało tak jak należy Dziękuję i pozdrawiam 

• Przez bizonsuperzo56
      witam do czego sluzy pokretlo przy rozdzielaczu od podnosnika. ??? w case 856 xl ???
    • Przez jaszczur2008
      Witam.
      Zakuplem internationala 844s z 1981r.
      Jest taki problem ze kabina i blotniki tylnie sa zmasakrowane.
      I pytanie czy kabina "comfort2000" razem z blotnikami pasuje z 744 do mojego 844?
      Lub czy ktos ma jakas kabine razem z blotnikami?
      Pozdrawiam
    • Przez LukassvD
      Witam.
      Takie małe pytanko odnośnie siewnika i ścieżek.
      Czy jest szansa zmienić ilość zamykanych lejków jeśli mam tylko po trzy kółeczka z lewej i prawej strony(jedno chyba musi być napędzające).
      Dwa idealnie pasowały pod C360, ale Case ma jednak troszkę szersze oponki.
      Dzięki za odpowiedź.

• Przez audia424
      Witam mam nastepujacy problem  . Po zapaleniu ciagnika podnioslem podnośnik do gory i opuscic juz niechce... Jaka może byc tego przyczyna..???
      Podnośnik byl podnoszony bez zadnego obciążenia 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.