Polecane posty

patryk741    31

Witam wszystkich! posiadam stare radio w mtz 82 z jakiegos fiata 126p nieważne ... i stoję przed wyborem kupna nowego radia. szukam radia w cenie od 100 zł do 150 zł .wymagania chce aby radio dobrze grało i dobrxe ściągało fale i posiadało wejście na USB... lecz jest jeszcze jeden problem mam założone halogeny LED i po ich włączeniu w starym radiu słychać jakieś dziwne dźwiękie i chciałbym żeby po zakupie nowego radia nie było tego słychać. Wystarczy ze chociaż przy włączonych halogenach będę mógł słuchać muzyki z jakiegoś pendrive czy coś takiego to już mnie ucieszy :) proszę o pomoc i dziękuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2996

ze starymi radiami raczej tak było, w 60 założyłem starego kaseciaka to tylko trzask, a jak założyłem sony xplod to normalnie chodzi bez najmniejszego szumu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk741    31

A też masz halogeny LED ? bo u mnie dobrze gra tylko jak włączę halogeny to zaczynają się problemy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Dziwne dźwięki to raczej wina słabej jakości LEDów, było już o tym na forum.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

z innego zródła pociagnij zasilanie do radia a nie z tego co ledy może pomoże a jak nie to można kupić takie urzadzonko napisz do @elektromechanika on już tu na forum o tym pisał że tanie ledy zakłucaja radio


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk741    31

Wiem właśnie ze problemy bo słabe LEDy i właśnie się pytam żeby może akurat kupić radio za większą kasę i będzie wszystko dobrze :D a i jeszcze pytanie bo jak włączę halogeny to są dziwne dźwięki a słuchając muzyki np z pendrive tez one będę czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2996

a nie masz w samochodzie radia żeby do ciągnika wstawić na chwilę i sprawdzić? :) Ja mam zwykłe halogeny H3 i radio podłączone prosto z akumulatora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2996

LEDów nigdy bym nie założył ani do ciągnika ani samochodu :)  Lepiej wróć do H3 i spokój, żarówkę wrzuć do schowka na zapas jakby się przepaliła i tyle :) Po co utrudniać sobie :) Wtedy i najtańsze radio z usb kupisz i będzie dobrze, ja np. nie narzekam :)

Edytowano przez kris91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk741    31

No teraz sądzę na ten temat to samo ale za późno ale kupie sobie nowe radio i spróbuje pociągnę zasilanie może prosto z akumulatora i będzie dobrze zobaczymy a najwyżej zaopatrze się w jakiś filtr albo coś podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2996

Nawet teraz możesz iść i sprawdzić czy będą zakłócenia, kawałek kabla weź aby cały i podciągnij z aku do radia :) Jak radio nie jest skomplikowanie zamontowane to z minut roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor1111
      Witam wszystkich . Zastanawiam sie nad kupnem kamery do monitoringu w oborze np. krowy która ma sie cielić w nocy :unsure: Powiedzcie jaka kamere wybrać i jak ja podłączyc. Wystarczy tylko kupić taka kamerę KAMERA KOLOROWA 420 linii,54 diody IR,ZEWNĘTRZNA (848566965) - Aukcje internetowe Allegro ?????????? Mam tylko dylemat jak ja podłączyć czy wystarczy tylko kabel podłączyc do TV i wszystko????? Piszcie jaka kamerę polecacie(cena nie gra roli)i jak ją podłączyć.
    • Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez yooo
      Witam poszukuję mobilnej bezprzewodowej kamery z własnym akumulatorem i ekranem . Używana była by do podglądu na tylni zaczep pierwszej przyczepy podczas zczepiania przyczep , na przejazd większymi maszynami z podglądem na tył czy ktoś nie jedzie z tyłu na drodze , w rozsiewaczu czy już nie ma nawozu w którymś z dwóch lejów, w opryskiwaczu z widokiem na rozpylacze za samą beczką . Ważne , aby łatwo można było zamontować i zdemontować . Myslałem nad luda farm machinery cam mobility... Niestety o wiele wyższa cena w pl niż za granicą, a chciałbym zobaczyć jakość nagrywania i obawiam się , że za mały ekran te 5 cali. Macie jakieś opinie o tym produkcie lub o podobnym ? Tu link do tej kamery 
      https://hbt.com.pl/produkt/kamera-do-maszyn-rolniczych-machinecam-mobility/
    • Przez Bartek3060
      Witam, mam problem z kamerą cofania peiying. Wyświetla się smybol ładowania baterii. Co zrobić żeby zaczęło pokazywać obraz ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj