Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam koledzy mam taki problem otóż gdy ustawię dźwignię w rozdzielaczu pod siedzeniem w pozycję Podnoszenie to potrafi się ona zaciąć w tej pozycji. Co trzeba wymienić aby rozwiązać ten problem ???

andrzej2110    531

Leciutko poluzuj śruby na których jest przykręcony rozdzielacz.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Wiadomość z agroFakt.pl

przemrolnik    13

W moim też mi sie przycina na Srodkowej pozycji, troche to wkurza;/ Ale da sie żyć, tylko trzeba pamietac zeby ją odciągnąć :)

seweryn20    657

Polej gałkę olejem. Wyrobione i suche mają tendencje do zacinania się. Jakiś czas powinna jeszcze wytrzymać.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

andrzej2110    531

A jaki to ma wpływ na zacinanie się dźwigni ??

Nie wiem ale u mnie pomogło

No tak ale środkowej nie używasz zawsze a Podnoszenie jest ciągle potrzebne. Pomocy ;(

Zależy u kogo. U mnie przeważnie środkowa pozycja jest używana :)

Lekkie przycinanie się czasem przydaje. :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Nigdy nie rozbierałem rozdzielacza ale wydaje mi się że tam jest sprężynka odpowiadająca za odbijanie dźwigni może ona popękała ?? Jak się do niej dobrać ??

matis251    0

Przycinanie środkowej pozycji czasem się naprawdę przydaje, na przykład przy turze jak coś ciężkiego dygam to zacina się dźwignia i nie muszę na niej trzymać ręki tylko mogę się skupić na czymś innym.

Witam mam taki problem otóż wyje mi rozdzielacz na błotniku nie wiem dlaczego ?? ze złączy sączy się olej nie wiem co z tym zrobić ? to wycie jest tak denerwujące że zastanawiam się nad demontażem rozdzielacza. Proszę o rady :D

Roki212    85

w mojej tez wyło nie wiem od czego ale myśle że rzadki olej...

na tych przewodach gumowych przed prawym akumulatorem zrobiłem obejście i teraz olej nie przepływa przez błotnik, a zawraca i nie wyje :D

Roki212    85

odkrecasz te dwa przewody gumowe i łączysz jednym te dwie rurki co wychodzą z rozdzielacza pod siedzeniem(zamykasz w tym miejscu obieg oleju), a drugim te dwie co ida do rozdzielacza na błotniku :D

solek01    32

Kupilem cos kolo rok temu nowy rozdzielacz do 30-tki (nie moge znalezsc gwarancji)

ten do podnosnika (pod siedzeniem), i zaczal mi cieknac.

stad moje pytanie czy jest on rozbieralny i naprawialny.

Roki212    85

W którym miejscu cieknie... tam gdzie masz tą dzwignie??? jesli tak to oczywiście jest to rozbieralne odkręcasz 4 śrubki (od strony prawego błotnika) co trzymają tą całą obudowę tej raczki wyciągasz całość i albo bedzie tam simering lub oring. Wymieniasz i po sprawie.

solek01    32

no wlasnie tam cieknie! dzieki za konkretna odpowiedz!

jutro sie za to wezme.

dex1988    7

Nie będę zakładał nowego tematu o rozdzielaczu do c330, więc tu proszę o odpowiedz.

Czy taki rozdzielacz będzie pasował do c330, bo pompa w 30-tkach ma 20L/min, a tu pisze że wydajność wynosi 40L/min. Jak kupię taki rozdzielacz to będzie normalnie w 30-tce chodził?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez c330ursus
      Fajnie się pracuje maszyną która fajnie wygląda. Dlatego zakładam ten temat bo chyba każdy coś zmienił w swojej C-330. Choćby najgłupszy szczegół ale ciągnik już lepiej wygląda piszcie nawet takie szczegóły (oczywiście coś większego niż śrubka czy podkładka <_< )

Ja zaczne:

Radio
      Kontrolka hamulca
      tapicerka na syficie

Nie wiecie jak umyć opon żeby były umyte ja na tym zdjęciu (link poniżej)
      http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image40045.html

przynajmniej te z tyłu bo zwykłą wodą pod ciśnieniem i płynem do naczyń sie nie da <_<
    • Przez c330ursus
      Zamierzam kupić glebogryzarkę do mojego Ursusa C-330 tylko nie wiem ile metrów może być żeby C-330 ją pociągną i jakie zapotrzebowanie mocy na ile metrów glebogryzarki?

Takie mam na oku Która waszym zdaniem będzie najlepsza i którą uciągnie Ursus C-330

http://www.allegro.pl/item346301100_glebog...anio_slask.html

http://www.allegro.pl/item338616663_glebog...sus_zetor_.html

http://www.allegro.pl/item345489219_glebog..._90mokazja.html

I jeszcze będę potrzebował wałek przekaźnika, ponieważ jest to moja pierwsza maszyna na wałek Coś takiego będzie pasować?

http://www.allegro.pl/item344553143_walek_przekaznika.html
    • Przez adrianufo
      witam mam taki problem kupilem agregat z hydropakiem dwu stronnego dzialania czyli dwa przewody i gdy podlacze do ciagnika pod jedna pare zlaczek to nie chce podniesc blokuje silownik olej ten ktory powiniem wyplynac wychodzi na to ze nie ma obiegu przewody malo nie popekaja takie jest cisnienie tak jak by sie jedna szybkl zlaczka nie otwierala w cigniku. powiem jescze ze jak odkrecilem jedna kozcowke z przewodu a druga byla podwieta ko ciognika od podnoszenia to ladnie podnosil tylko ze z tej odreconej lecial olej
    • Przez sparta
      Witam. niedawo zmieniałem olej w mf 3095, dzisiaj dźwigając i spuszczając tylny podnośnik dziwnie skacze, wydaje mi się ze pompa hydrauliczna jest zapowietrzona? czy jest to mozliwe, jesli tak to prosze o jakąś radę jak temu zapobiec. pzdr:)
    • Przez massey3120
      Mam fergusona 3120 95r NIewiem dlaczego ale dynashift nie dziala poprawnie. NIe działa na małych obrotach tzn poniżej 1300 obr i gdy zmienie na zakres A to czuje sie jakby koła sie kleszczyły (blokują np. ciągnik nie zjezdza z górki)? na zakresie D wszystko działa ok (nie blokują sie) Czy możliwe że to wina pompy hydraulicznej? Chociaż podnośnik działa bez zarzutu! Może miał ktoś z was podobny problem? Piszczie co wiecie.... pomocy