Skocz do zawartości

Polecane posty

Nikita_Bennet    100

ok. thx

Upatrzyłem sobie miejsce na montaż gniazda przy zwolnicy - zrobi się tam podstawę pod euro a potem zakuje przewód lub kupi gotowy gumowy.

Mateusz91    0

więc tak panowie ! skończona robota! rozdzielacz działa lecz musiałkem jeden odpływ zlikwidować w moście brokiem a drugi otwór nawiercić aby był prawidłowy powrót oleju do wanny i działa

Mógł byś dokładniej opisać dlaczego musiałeś założyc ten brok i wiercic dodatkowy otwór? Bo u mnie w c-328 jest zalozony rozdzielacz od c-330 i na pewno nie przerabiałem otworów pod nim w obudowie mostu, a pracuje to już kilka lat z turem

PatrykCichy    2

Witam, dostanę gdzieś takie przewody ? bo ja mam oryginalnie na błotniku a chcę mieć obok.

Stare przeciekają wiec przy wymianie chciałbym wymienić na te

post-72300-0-75643100-1429366656_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

kaseton    2

Witam, czy ktoś zmierzyłby mi rączke tego rozdzielacza co jest na błotniku w ursusie c 330? bo mam urwaną a musze coś dospawac a nie wiem jaka długość :D

Długość prawie nie ma znaczenia, to tylko kwestia wygody obsługi wajchą.

Czyli im krótsza rączka tym ciężej sie ciągnie/pcha, a im dłuższa tym lżej i bardziej wyczuwa się zaskoki.

Pasowało by zaspawać 50cm rączki i usiąść wygodnie w c330, sięgając do wajchy-określamy jaka wysokośc nam odpowiada i ciach zakładamy kulkę i gotowe.

Idę zmierzyć.... 19cm z gwintem bez kulki do samego rozdzielacza/długość patyka:p

corrado    217

Pytania jak by samolot był budowany. Niby prosta rzecz a masa szczegółów. Prosta to jest a co do długości to zależy czy jest oryginalna czy też nie oryginalna ma jak kolega wyżej podaje 19cm ale jak rozdzielacz był wymieniany to już i 18cm i 18,5cm.  

paul7    0

Roki212    83

Najlepszy jest Archimedes i taki właśnie szedł na pierwszy montaż 

adamc330    115

Ja mam od 3 lat rozdzielacz z Tucholi i sprawuje się bardzo dobrze, a lekkiego żywotu niema podkręcone dość mocno ciśnienie na rozdzielaczu aby podnosił sianokiszonkę turem.

tomn95    14

Jak wyprowadzic najlepiej hydraulike w c330 potrzebne mi to do pielnika hydraulicznego. Na blotniku nie mam nic.

Nikita_Bennet    100

ja też zastanawiam się nad tym, w sumie potrzebowałbym najniższym kosztem 2 gniazda tak jak w Ursusie np 902 czyli jak jednym pompujemy olej to drugie jest otwarte i może olej wrócić a jak dźwignia w drugą stronę to gniazda na odwrót. Przydałoby mi się do do uniesienia i opuszczenia podpory/stopki od przyczepy  (nie chce mechanicznej).

mariuszd93    489

Na  rozdzielaczu pod  siedzeniem - jest  mostek  , trzeba  go wyrzucić  i  w  jego miejsce  podłączyć  zasilanie  i powrót  rozdzielacza zewnętrznego

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez HorPol65
      Witam!! Mam takie pytanie jaki tur da rade zalozyc do 60-tki??
    • Przez mikiel
      pomocy mam same 70 i jadac padlo mi wspomaganie kierownicy a nastepie Tur przestal dzialac. gdzie szukac przyczyny i jak rozwiazac ten problem???
    • Przez pawelll48
      A więc tak jak w temacie...W przyszłości chciałbym zmienić opony w Ursusie C-330M na jakieś szersze,ale nie wiem jakie mogą być,żeby pasowały na oryginalną felgę.Jest to przydatne iż każdy wie że 30'stka na orka a tym bardziej na wiosnę i na mokrych terenach ma wielkie kłopoty...(w tym roku jeszcze mam orkę na podmokłych terenach i wiem że nie obejdzie się bez jakiś kłopotów[zaczynam teraz przed zimą ponieważ na wiosnę nie wjadę,a na wiosnę wjadę kultywatorem ])
      Z góry Wszystkim Dziękuję za odpowiedzi i Pozdrawiam
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez Jacek62
      Kupiłem ten kombajn wiosną /rok produkcji 1978/ i zupełnie nie wiem jak się do niego zabrać.Szczególnie martwi mnie podnoszenie hederu.na zimnym silniku trzeba dawać duże obroty aby dzwignął dopiero jak się olej rozgrzeje jest lepiej.
      Może ma ktoś jakieś doświadczenia z tym typem może jakieś instrukcje,katalogi.Jeśli tak to bardzo bym prosił o pomoc.